Gdzie kupić psa?

3 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
sebmroz
Gdzie kupić psa?

Witam, mam nadzieje ze moje pytanie nie brzmi głupio, ale psa kupuje pierwszy raz wiec nie bardzo się znam. Chcielibyśmy psa rasowego głównie po prostu żeby mieć pewność ze ze szczeniaka wyrośnie taki pies, jakiego kupujemy a nie coś kompletnie innego.

Jedynym problemem są ogromne ceny psów, choć szukam po prostu psów dla dzieci, a nie jakichś wymyślnych ras.

Czy ktoś wie czy są organizowane jakieś targi psów? Czy może da rade kupić rasowego po niższej cenie niż tu mi wyskakują w wyszukiwarkach czy nie ma szans? Czy bezpiecznie jest szukać psa np. tutaj http://alegratka.pl/zwierzeta/psy/

Z góry wielkie dzięki za pomoc!

konikmorski
Ja jestem raczej za adopcją

Ja jestem raczej za adopcją niż kupowaniem psa. Wiele jest psów porzuconych, doświadczonych przez los, nieludzko traktowanych przez ludzi. Po co kupować jak można adoptować? Osobiście bym Cię tylko przestrzegał przed tym co nas spotkało. Po adopcji okazało się, że dziecko ma uczulenie na sierść. Warto wcześniej przeczytać coś więcej na temat alergenów ( polecam choćby artykuł na https://zdrowie.enel.pl/kategoria,64-zdrowe-dziecko.html ) Psa oczywiście nie oddaliśmy, ale o alergii nie mieliśmy wcześniej pojęcia i nawet nie przyszlo nam do głowy by to wcześniej sprawdzić.

Me­dicus cu­rat, na­tura sa­nat. / Lekarz leczy, natura uzdrawia.
H I P O K R A T E S

kary
Moim zdaniem jeśli decydujesz

Moim zdaniem jeśli decydujesz się na kupienie psa, to najlepiej jesli będzie to zwierzak z profesjonalnej hodowli. Zorientuj się czy jest to hodowla FCI - tylko w takim przypadku będziesz mial pewnosć, ze cechy psa będą całkowicie zgodne z rasą.
https://zwierzaki.pl/bullmastiff

Zerknij sobie również na powyższy serwis. Możesz na nim poczytać sobie o poszczególnych rasach psiaków i tym samym zdecydować się na psa, ktory najbardziej Ci odpowiada.