Meble do przedpokoju

8 posts / 0 new
Ostatni wpis
Romzo
Meble do przedpokoju

Witam ,szukam inspiracji na komplet mebli do przedpokoju (z siedziskiem).Proszę Was o zdjęcia z nazwą sklepu gdzie zostały zakupione, lub meble zrobione na zamówienie (najlepiej styl skandynawski lub rustykalny)

Talma
Szukaj w sklepach

Szukaj w sklepach internetowych. Wybór będzie wiekszy niż w sklepach stacjonarnych, w których jest często ograniczony wybór mebli do przedpokoju. W sieci znajdziesz ich więcej i w sumie w lepszych cenach.
Zerknij sobie tutaj:
https://gornapolka.com/tp/szafki-na-buty-w-stylu-skandynawskim/

W sklepie są szafki na buty w stylu skandynawskim ale i inne meble do przedpokoju. Tak wiec moze znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Można tam skompletowac meble z modułów oraz zamowić tapicerowane panele na ścianę.

floreciarz
niektóre spoko, choć ceny

niektóre spoko, choć ceny dość wysokie, a jak z ajkością?

aśka89
A czy ktoś z was może zna

Jak chodzi o zamówienie mebli na wymiar, to tutaj postawiłabym chociażby na firmę http://www.jago-kuchnie.com.pl/meble-kuchenne-szafy-pruszkow.html . Słyszałam na ich temat sporo pozytywnych opinii, także jestem przekonana że was zadowolą. Ich meble są zawsze stylowe i solidnie wykonane.

:)

MagdaG
Bardzo ciekawe opinie w

Bardzo ciekawe opinie w kontekście wyboru nowych mebli. Remont generalny naszego mieszkania to zawsze okazja do wprowadzenia diametralnych zmian. Jedyne co to nie powinniśmy szukać w tym oszczędności ponieważ odbije się to negatywnie na naszym komforcie. Zresztą taki wydatek trzeba rozpatrywać w perspektywie długoterminowej. Jeśli chodzi o sprawdzone propozycje, to zdecydowanie meble z drewna - https://meblekatmandu.pl/ spełnią nasze oczekiwania. Nie tylko prezentują się bardzo nowocześnie, są także bardzo wytrzymałe.

Migdalova
W sumie to racja.

W sumie to racja.

floreciarz
Ja poszukuję mebli z jakimś

Ja poszukuję mebli z jakimś fajnym oświetleniem :) A jeżeli nie znajdę, najwyżej zaopatrzę się w hurtowni http://rusowicz24.pl/ w jakieś dobre listwy ledowe oraz przewody i sam temat ogarnę :)

kinia35
Zerknij sobie na stronę https

Zerknij sobie na stronę https://sp2namyslow.pl/ , mi tam się meble bardzo podobają. Akurat do przedpokoju nie szzukam, ale mają tam bardzo szeroki wybór, więc na pewno coś znajdziesz. Mi bardzo odpowiada ich design, nowoczesny i świeży, choć widziałam też klasyczne meble.