Meble kuchenne

3 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
kary
Meble kuchenne

No i przyszedł czas zamówienia mebli kuchennych. Dom jeszcze w budowie ale podejrzewam, ze takie meble trzeba kupować z większym wyprzedzeniem? Co Wam się w kuchni sprawdziło a czego nie polecacie? No i gdzie polecicie szukać mebli kuchennych?

Talma
Ogólnie robiąc kuchnię,

Ogólnie robiąc kuchnię, dobrze jest sobie siebie w kuchni wyobrazić. W sensie podczas gotowania, czy robienia sobie śniadania ;) .Przeanalizowac swoje zachowania w kuchni. Czego brakuje nam, w kuchni obecnej. Co nas denerwuje, co jest dla nas wygodne. Nie patrzeć na modę, ale po prostu na to co jest dla nas w kuchni najbardziej komfortowe. Moja kuchnia jest zrobiona pode mnie oraz moją rodzinę. Podobały mi się na przykład fronty czarne, ale poczytałam sobie trochę o ich czyszczeniu oraz mam obecnie w kuchni fronty biale, które są o wiele łatwiejsze jesli chodzi o fakt utrzymania w czystości :)
A meble kupowalam w sklepie Leroy Merlin https://www.leroymerlin.pl/kuchnie/meble-kuchenne/meble-kuchenne-w-zesta... Nie wiem czy orientowałeś się, ale tam też jest możliwość umówienia się na projekt mebli kuchennych z projektantem.

Malwina
Bardzo praktyczne podejście

Bardzo praktyczne podejście do remontu własnej kuchni. Nie możemy także zapominać o jej odpowiednim wyposażeniu, szczególnie gdy planujemy gotować we własnym zakresie. W życiu jest czasami tak, że nie warto szukać oszczędności. Zakup wysokiej jakości zestawu garnków czy też sprzętu agd jest jednym z takich. Trzeba myśleć w perspektywie długoterminowej bo tylko to ma głębszy sens. Jeśli chodzi o sprawdzone przepisy, to znajdziemy je chociażby na tym serwisie - https://uwielbiam.pl/przepis/makaron-z-burakami Moim zdaniem to właśnie te najprostsze smakują najlepiej. Jakoś nie jestem przekonana do wydziwiania, jakie często możemy zobaczyć w programach telewizyjnych o gotowaniu :)