Jak inwestować

6 posts / 0 new
Ostatni wpis
Romzo
Jak inwestować

Jak w temacie. Jak inwestować i jak oszczędzać tak aby nie stracić pieniędzy? W tych niebezpiecznych czasach?

kary
Nie jest to takie proste jak

Nie jest to takie proste jak się wydaje. Polecam dywersyfikować swoje oszczedności i inwesować w
nieruchomości
monety
działki
giełdę
w sumie mozna trochę trzymać na lokacie jakby się gotówka przydała ;)

Pozwole sobie dać tutaj kontakt do dobrego doradcy kredytowego https://lodzkiekspert.pl/kredyty/kredyt-gotowkowy/ Doradzi w sprawie kredytów ale i inwestycji.

Malwina
Trudno nie zgodzić się z

Trudno nie zgodzić się z waszymi opiniami. Inwestowanie pieniędzy to dość trudna sztuka w czasach wysokiej inflacji. Trzymanie ich na koncie z pewnością jest najgorszym wyborem. Zastanówmy się czy nie ma czasem czegoś co przyda się w życiu codziennym, co moglibyśmy kupić. Może to być chociażby nowy samochód jakim dojeżdzamy do pracy czy do klientów, prowadząc własny biznes. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to jakiej marki produkt wybrać? Aktualnie jedną z najbardziej pożądanych marek w kategorii cena/jakość jest Dacia - https://sklep.dacia.pl/ Warto zajrzeć na ich stronę by znaleźć także możliwość umówienia się na jazdę próbną.

floreciarz
ale że auto ma być inwestycją

ale że auto ma być inwestycją? przecież ono traci na wartości w zastraszającym tempie

nonta
Skoro jesteście

Skoro jesteście zainteresowani tematem finansów to polecam sobie sprawdzić finanse dla ciebie opinie. Na portalu można znaleźć wiele informacji dotyczących kredytów, a także oddłużania. Moim zdaniem warto taką wiedzę posiadać

Karol
Jak widać każdy ma trochę

Jak widać każdy ma trochę inny punkt odniesienia w kwestii inwestowania. Trudno nie zgodzić się z jednym, że jest to pewnego rodzaju sztuka oparta na wiedzy, doświadczeniu i odrobiny szcześcia. Wystarczy poczytać biografie najbardziej znanych inwestorów by dojść do tych samych wniosków. W życiu zawsze wygrywają ludzie chcący próbować nowych rozwiązań. Przeglądając większe portale poruszające tematykę biznesu, jednym z najpewniejszych pomysłów jest operator hotelowy . Więcej szczegółów na temat tego modelu biznesowego można przeczytać na tej stronie - https://hotelbalticwave.pl/pl/model-biznesowy/ W gruncie rzeczy polega to na wynajmie, wysokiej klasy apartamentów w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w kraju.