Prezent dla dziadków

4 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
Talma
Prezent dla dziadków

Mam problem z kupnem prezentu dla dziadków na rocznicę ślubu. Co pasowałoby podarować? Jakieś pomysły?

Romzo
My na urodziny zrobiliśmy

My na urodziny zrobiliśmy album naszego rodu. Zaczęliśmy od zdjęć dziadków jak byli dziećmi, nastolatkami, potem małżeństwo, każde dziecko, ich małżeństwo, ich dzieci, małżeństwa i wnuki i prawnuki i tak każdą osobę opisaliśmy. Na koniec zbiór różnych śmiesznych zdjęć rodzinnych. Album liczył ponad 100stron i był robiony na zamówienie, zdjęć ok 300 ;)
Jeśli jednak masz mniejsze fundusze albo nie mozesz złożyć się na prezent w kiolka osób, polecam wejść sobie na stronę Merito: https://www.meritohurt.pl/krzyze-sw-benedykta.html Jest to sklep z dewocjonaliami. Krzyż św Benedykta będzie eleganckim prezentem dla starszej osoby.

kinia35
Ja bym pomyślała o zrobieniu

Ja bym pomyślała o zrobieniu składki i kupieniu jakiegoś super pobytu w hotelu ze spa. Tutaj https://www.warszawianka.pl/pl/oferty-specjalne/weekend są super pakiety. Ja myślę, że to taki trochę niestandardowy prezent, ale dziadkowie byliby zachwyceni. Odpoczęliby i zaznali trochę luksusu.

kacperzyk
Prezent

Moi rodzice mają całkiem stary dom i również sprzęt kuchenny. Natomiast moja babcia bardzo lubi gotować i sporo czasu spędza w kuchni. Dlatego postanowiłem zakupić im kuchnie smeg bardzo fajny sprzęt, który na pewno posłuży im przez wiele lat. Polecam :)