Jaki samochód dostawczy

5 posts / 0 new
Ostatni wpis
sebmroz
Jaki samochód dostawczy

Witam.Życie mnie zmusiło aby kupić nowy samochód dostawczy .Myśle też o lisingu ale nie wiem czy to dobry pomysł"każdą sugestie biore pod uwage".Van ma być długi powyżej 4 metrów i wysoki do 3,5 tony. Ładunek przerózny od lekkich rzeczy typu pudełka do ciężkich około 1,5 tony. Dziennie będe pokonywał po autostradach około 400 km a za rope ja będe płacić więc ważne jest też aby był ekonomiczny .Lecz najważniejsze abym mógł na niego liczyć czyli żeby nie był awaryjny .Jeżdze obecnie Mercedesem Sprinterem z 2014 roku i jakby nie elektronika "albo mam takiego pecha"to bym się nawet nie zastanawiał nad jego kupnem. Proszę o pomoc czy wybrać forda transita,Ducato,Master Movano czy zostać jednak przy Mercedesie. Może coś takiego http://moto.gratka.pl/tresc/citroen-jumper-ducato-boxer-18674019.html#f6... Ważne jest też dla mnie wygoda bo 8 godzin za kółkiem .Po 6 latach wymiana,jeśli wytrzyma pół miliona kilometrów. Czy ma mieć napęd na przód czy na tył. Dziękuje za wszystkie podpowiedzi i sugestie.

aśka89
Niezależnie jaki kupuje się

Niezależnie jaki kupuje się pojazd, też trzeba wybrać do niego odpowiednie ubezpieczenie. Nie ma jednak nikt czasu, aby przeglądać kilkadziesiąt ofert i je porównywać... Dlatego warto zgłosić się do firmy https://unilink.pl/ubezpieczenia/samochod/autocasco , która może nam ułatwić poszukiwania, nawet super dodatków do głównej polisy.

:)

megi88
jakie kosmetyki do samochodu

jakie kosmetyki do samochodu polecicie ?

bohuldowa
kosmetyki samochodowe

Wiesz co ja kupuje w https://showcarshine.pl/ Tam kupisz dosłownie wszystko co potrzebujesz do pielęgnacji czy czyszczenia samochodu, lub motocykla. Mnie ten sklep polecił znajomy i jestem bardzo zadowolona z zakupów u nich.

nonta
Ja natomiast przekonana

Ja natomiast przekonana jestem do Mafra, z mężem sami zajmujemy się samochodem nie dajemy nigdzie do czyszczenia. Te kosmetyki są naprawdę świetne, doczyszczą wszystko nawet rdzę