Auto-Serwis na kościelnej

3 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
faryzeusz
Auto-Serwis na kościelnej

Witam.
Przy wylocie z Parczewa na Sosnowice, powstał warsztat. Chciałbym poznać wasze opinie, na temat tego warsztatu i czy mogę zostawić u nich auto innej marki niż opel. Jakie macie doświadczenia związane z tym warsztatem. Co możecie powiedzieć o obsłudze i kompetencji osób tam pracujących.

l_k
Auto-Serwis na kościelnej

Zależy co chcesz robić. Jeżeli wymieniać to ci tam bez problemu zrobią, jeżeli chodzi o naprawy to szukaj poza Parczewem i to nie jakiejś budy tylko porządnego serwisu, może coś znajdziesz w Lublinie? Ja po przykrych doświadczeniach z naszymi "wymieniaczami" odkąd przestałem odwiedzać pewien zakład moje auto przestało się psuć i cały czas jeździ. Prawdą jest, że tu nie ma do kogo jechać z powazniejszymi naprawami ale ten warsztat polecam, jest nowoczesny, wyposażony.Ceny takie jak wszędzie , za usługę dostajesz paragon lub fakturę bez problemu.

matyldat
Obrazek użytkownika matyldat
Auto-Serwis na kościelnej

Mój mąż dawał tam auto do naprawy i przy okazji chcieliśmy dostać poradę dotyczącą zakupu nowego. Polecili nam bardzo fajną Mazdę, taką http://nowamazda.pl/mazda6 i muszę przyznać, że warsztat jest ekstra, znają się na rzeczy i można im naprawdę zaufać. Do tego polecona maszyna jest super i od razu o wszystko wypytaliśmy, można było kupić niemalże w ciemno:) Pozdrawiam.