AUDI

34 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
genx
Obrazek użytkownika genx
AUDI

ogrom audi mamy w parczewie, moze jakies spotkanie kiedys. Poogladanie pogadanie ???

gruha
Obrazek użytkownika gruha
AUDI

A ja z radości kupienia wreszcie własnych i pierwszych 4 kółek odświeżę temat. Mój wybór nie padł jednak na Audi ale na Opla Vectra. Trawił mi się w Parczewie dobry okaz za dobrą cene:
Opel Vectra 1.6 16V 101KM
- klima
- alufelgi
- elektryka szyby, lusterka, szyberdach
- radio
- komplet opon

To kolejny powód dlaczego lubię te miasto. W warszawie trzeba uważać żeby cię nie oszukali itp a w Parczewie pogadasz z Parczewiakiem prosto w oczy dogadasz się i taniej kupisz niż ja kiś tam giełdach.

Podziękowania dla mojego Taty za wytrwałe szukani synowi dobrego auta.

milypl
Obrazek użytkownika milypl
AUDI

No to gratulację ,fotkę pokaż, który rok?? B)

gruha
Obrazek użytkownika gruha
AUDI

Fotki ja pojadę do Par. rok 1997.

Celest
AUDI

heh.. jak na obecny moment to 535d.

Wespazjan2
AUDI

O nieeee, tylko nie mercedes, podobnie jak do audi i porsche mam stosunek negatywny, pewnie dlatego, ze najczęsciej takie smochody kupują ludzie ktorym brakuje "czegoś"
A niedługo moj tż kupuje bmw m3, też nie za bardzo lezy mi ten pomysł ale lepsze to niz w/w, a na porsche go nie stac ( i bardzo dobrze! ;))

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
AUDI

wis napisał/a:
mnie na kupno żadnego z tych aut nie stać, ale przyjemnie jest sobie popatrzeć. A brakuje im "czegoś " ? (tym kupującym) Pewnie tak....
ładnego samochodu:D

Czy ładnego, polemizowałabym, ale na pewno brakuje im...nie napiszę nie narażajac się tym samym na publiczny lincz...:D

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
AUDI

Dokładnie :) ;)

Edytowane. Administracja.

andyR
AUDI

wis napisał/a:
a propos ładnych autek. Romanserwis czy Twoja siostra to umie ładnie ustawić się do zdjęcia czy też posiada to "coś" ? Super fotka :)

Posiada. :)

Attached files

robot
Obrazek użytkownika robot
AUDI

Witam!

Bardzo chętnie, jak tylko zdobędę takie autko! Właśnie szukam 2,5 TD, najlepiej A6, kombi. Gdyby ktoś miał jakieś info to proszę o namiar!
Pozdro GenX i mam nadzieje do spotkania!

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

Marek_Krzysiak
Obrazek użytkownika Marek_Krzysiak
AUDI

merccedesów i golfów też pełno :P

http://victoriaparczew.yoyo.pl Zapraszam Wszystkich !!!! Na Forum również !!! Reportaże ... Galerie... oraz Filmy z meczów :)

Wespazjan2
AUDI

fakt, pełno tego badziewia jeździ po miasteczku, sorki ale mi się mercedesy źle kojarzą, poza tym uważam, że najlepiej pasują do nich ludzie po 40- 50 a audi po prostu nie lubię i są wg mnie nieładne.
VV są neutralne, bo nie rzucają się w oczy.;)
Szkoda, że tak maly wybor ale nie dziwię się, wszystko zależy od zasobności portfela, więc nie zobaczę w Parczewie bentleya, astona martina, ferrari itp.

Edytowane. Administracja.

Marek_Krzysiak
Obrazek użytkownika Marek_Krzysiak
AUDI

a bo to raz ferrari przejeżdzało przez parczew? porshaki pontiaki itp wystarczy patzeć dobrze szkoda że żadne niena parczewskich numerach ... zreszta po co komu taki samochody to nie na polskie drogi u nas powinny jeździć same hamery :D na dziury :P

http://victoriaparczew.yoyo.pl Zapraszam Wszystkich !!!! Na Forum również !!! Reportaże ... Galerie... oraz Filmy z meczów :)

Wespazjan2
AUDI

Nie przesadzajmy, malo kogo stać an zakup takiego auta, nowego lub prawie nowego a takie audi pospolite jest i stosunkowo tanie, bez porownania do takich samochodow.

Edytowane. Administracja.

genx
Obrazek użytkownika genx
AUDI

golf to nie samochod, mercedes powyzej wersji 124 to tez nie samochod, Audi to samochod :)

milypl
Obrazek użytkownika milypl
AUDI

i ja sie przyłącze do dyskusji :D ale napisze o tych tańszych starszych i też ciekawych.
np.
AUDI 200 2.2T QUATTRO Bardzo ciekawe auto, duża limuzyna z lat 80 którą można kupić w cenie około 5000zł kozackie B)
Porsche 944 lata 70-80, auto sportowe w przystępnej cenie ok 10000zł
Toyota Celica początek lat 90 to auto najbardziej mi wpadło w oko
to są moje trzy typy które mi się najbardziej podobają w kategorii -tanie auto ;p

Wespazjan2
AUDI

:):D
Gdyby mnie było stać ( a nie jest i raczej nie będzie ;) to kupiłabym sobie czerwony samochód strażacki i tym jeździla chociaż wiem, że to cholernie niepraktyczne, co mi tam jakieś wymyślne limuzyny czy sportowe samochody, wóz strażacki jest najlepszy!
Ale strażakiem to nie chciałabym być bo ognia unikam...;)

Edytowane. Administracja.

genx
Obrazek użytkownika genx
AUDI

mi sie podoba audi V8 z przelomu lat 80-90 tani samochod do kupienia - 4-5 tys :) ale do utrzymania to juz inna bajka 4,2 litra pojemnosci musi cos pic :) Wersje z tych lat maja wyposazenia za ktore nawet w nowych samochodach kupowanych teraz trzeba doplacac

P.S http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T326563

Gosia
AUDI

ja mam do sprzedania jak ktoś chce B4; 2,0 benzyna z gazem w bardzo dobrym stanie

gosia

xander
AUDI

Gosia, to nie ten dział.

GenX jak mi tata pożyczy... :D hrhrhr

Dhante
Obrazek użytkownika Dhante
AUDI

yv napisał/a:
Szkoda, że tak maly wybor ale nie dziwię się, wszystko zależy od zasobności portfela, więc nie zobaczę w Parczewie bentleya, astona martina, ferrari itp.

Samochody, które wymieniłaś trudno jest znaleźć na polskich drogach. A im bardziej na wschód, tym trudniej spotkać takie auto.

Ferrari w Polsce to egzotyki - w każdym razie mamy jedno Enzo ^^, coraz więcej pojawia się również modeli 360 oraz F430, ale to jedynie "kropla w morzu".
Osobiście widziałem kilka modeli Ferrari, ale niestety poza granicami kraju- a szkoda, bo to wspaniałe samochody. :(

Z Lamborghini i Astonem jest jeszcze gorzej, raz tylko w okolicach poznania widziałem jakiegoś astona, ale nie rozpoznałem modelu :P

W Warszawie jest jeden SLR Mclaren, a ostatnio będąc w Warszawie widziałem Audi R8

W każdym razie nie ma co się dziwić zamożnym kupującym, stan polskich dróg odstrasza - takie samochody po prostu nie dają sobie rady.
Można jeździć Ferrari po polskich drogach... ale co to za jazda ?

Na koniec filmik: jednym ze szczęśliwych (tylko czy aby na pewno ? :P ) posiadaczy ferrari (F430) w Polsce jest Piotr Misztal, jednak jak słyszę jego wypowiedzi to serce mi się kraja :(
http://uk.youtube.com/watch?v=tsWr-2xr1-A

gruha
Obrazek użytkownika gruha
AUDI

Ja też fascynuje się drogimi autami ale ostatnio miałem przyjemność przejechać się Mercem S z 4 letnim stażem. Jeszcze tak przyjemnie mi się nie jechało. TV i radio lodówka i ... 4.0 litry TDI z 250 konikami na pokładzie. Mówcie co chcecie ale ten mój znajomy ma dobrze.

Choć powiem szczerze takimi drogimi samochodami po Parczewie jeździć to strach. Policja już na ciebie poluje. Ma kasę na brykę to ma kasę zapłacić. A jak wiadomo w takim małym mieście zawsze gdzieś się naruszy przepis nawet głupiego postoju.

A co do mojego auto - to planuje zakupić sobie zadbane Audi 80 :-) albo poczekam trochę i A4 :-). - na tyle mnie zarazie stać.

M
AUDI

Dhante napisał/a:

yv napisał/a:
Szkoda, że tak maly wybor ale nie dziwię się, wszystko zależy od zasobności portfela, więc nie zobaczę w Parczewie bentleya, astona martina, ferrari itp.

Samochody, które wymieniłaś trudno jest znaleźć na polskich drogach. A im bardziej na wschód, tym trudniej spotkać takie auto.

Ferrari w Polsce to egzotyki - w każdym razie mamy jedno Enzo ^^, coraz więcej pojawia się również modeli 360 oraz F430, ale to jedynie "kropla w morzu".
Osobiście widziałem kilka modeli Ferrari, ale niestety poza granicami kraju- a szkoda, bo to wspaniałe samochody. :(

Z Lamborghini i Astonem jest jeszcze gorzej, raz tylko w okolicach poznania widziałem jakiegoś astona, ale nie rozpoznałem modelu :P

W Warszawie jest jeden SLR Mclaren, a ostatnio będąc w Warszawie widziałem Audi R8

W każdym razie nie ma co się dziwić zamożnym kupującym, stan polskich dróg odstrasza - takie samochody po prostu nie dają sobie rady.
Można jeździć Ferrari po polskich drogach... ale co to za jazda ?

Na koniec filmik: jednym ze szczęśliwych (tylko czy aby na pewno ? :P ) posiadaczy ferrari (F430) w Polsce jest Piotr Misztal, jednak jak słyszę jego wypowiedzi to serce mi się kraja :(
http://uk.youtube.com/watch?v=tsWr-2xr1-A

heh jak kogos stac na nowe porshe, ferrari itp, to nie patrzy na stan drog, tylko chce - kupuje.
w katowicach nie problem zobaczyc jakas fure z wyzszej polki, a w warszawie, to na kazdym kroku sie je spotyka.

co do tematu, to ja we wrzesniu/pazdzierniku tez kupuje fure i bedzie to na 99% audi a4 ;)

Wespazjan2
AUDI

A ja trochę pozaśmiecam wątek.
Otóż, widzialam dzisiaj dwa nowe nabytki parczewskiej policji i zastanawia mnie czy zabrakło funduszy na zakup odpowiedniego obuwia dla funkcjonariuszy na motorach, bo mieli na sobie słuzbowe, nie pasujące na motor pantofelki?

Edytowane. Administracja.

genx
Obrazek użytkownika genx
AUDI

czy te dwa nabytki to audi ? podobno nie wiec prosze mi tu smiecic w moim temacie owielce szacownej marce :p

Wespazjan2
AUDI

Eeee tam nie jęcz, nie ma sensu nowego topiku tworzyć i dlatego napisałam, ze pozaśmiecam trochę. :p

Edytowane. Administracja.

Bruttisima
Obrazek użytkownika Bruttisima
AUDI

yv napisał/a:
Otóż, widzialam dzisiaj dwa nowe nabytki parczewskiej policji i zastanawia mnie czy zabrakło funduszy na zakup odpowiedniego obuwia dla funkcjonariuszy na motorach, bo mieli na sobie słuzbowe, nie pasujące na motor pantofelki?

Może się chłopcy szykują na jutrzejszy Motopiknik B) Ale dlaczego w pantoflach??

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie...

Celest
AUDI

dajcie spokój o czym mowa? w Parczewie na palcach u ręki można policzyć ludzi którzy lubia samochód dla samochodu..większość do wystawka.....zwłaszcza Ci co jeżdza po Parczewie gdy mamusia i tatuś z pracy wróca i klucze pożyczą a tu u dzidzi sliniak jeszcze na szyi...przerost psudo treści nad formą...ile par ....widzisz jak idą...spacerują a ile jak jeżdzą? macie pretensje do dziewczyn że blachary ale sami kreujecie wizeruenk..dziewczynko wybierz samochód a bedziesz nim jeździć z właścicielem(sic!) z buta Panowie z buta...ciekawe, która by wytrwała gdyby musiała z Wami chodzić a nie jeżdzić...to taka refleksja...

genx
Obrazek użytkownika genx
AUDI

to mowisz ze mam sobie wszystkie spojlery odkrecic ? zerwac naklejke pionier z tylniej szyby i wylaczyc moje piekne niebieskie diodospryskiwacze szyb ? :)

andyR
AUDI

GenX napisał/a:
to mowisz ze mam sobie wszystkie spojlery odkrecic ? zerwac naklejke pionier z tylniej szyby i wylaczyc moje piekne niebieskie diodospryskiwacze szyb ? :)

Ale "blacharę" sobie zostaw. ;)

robot
Obrazek użytkownika robot
AUDI

GenX napisał/a:
to mowisz ze mam sobie wszystkie spojlery odkrecic ? zerwac naklejke pionier z tylniej szyby i wylaczyc moje piekne niebieskie diodospryskiwacze szyb ? :)

Nieee, tylko nie diodospryskiwacze!!!!

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

Wespazjan2
AUDI

Jesuuuu, ja to bym w ogóle takie coś sprzedała, chodzi mi oczywiscie o ten samochód, z diodospryskiwaczami czy bez.

Przypomniało mi się jak kiedyś latem wraz z koleżanką wybralysmy się nad jezioro, czyli do Białki i oczywiście uciekł nam autobus, więc pojechałyśmy innym. W Uhninie musiałyśmy się przesiąść i tak sobie czekamy na ten transport a tu zatrzymują się kolesie własnie w takim zbajerzonym audi, bleeee i pytają się którędy jedzie się do Włodawy, my im na to, ze nie wiemy a oni do nas to moze dziewczyny was podwieźć, ładne z was laski itp.
Powiedziałysmy, ze nie jesteśmy zainteresowane i kolesie pojechali w swoją stronę.
Nie bawi mnie takie coś, takie coś mnie wkur...

Edytowane. Administracja.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
AUDI

Celest napisał/a:
dajcie spokój o czym mowa? w Parczewie na palcach u ręki można policzyć ludzi którzy lubia samochód dla samochodu..większość do wystawka.....zwłaszcza Ci co jeżdza po Parczewie gdy mamusia i tatuś z pracy wróca i klucze pożyczą a tu u dzidzi sliniak jeszcze na szyi...przerost psudo treści nad formą...ile par ....widzisz jak idą...spacerują a ile jak jeżdzą? macie pretensje do dziewczyn że blachary ale sami kreujecie wizeruenk..dziewczynko wybierz samochód a bedziesz nim jeździć z właścicielem(sic!) z buta Panowie z buta...ciekawe, która by wytrwała gdyby musiała z Wami chodzić a nie jeżdzić...to taka refleksja...

Tak naprawdę nie wiem o co chodzi.?? Ja kupiłem auto do jazdy Warszawa - Parczew bo wole pojechać samochodem 2 h a nie autobusem 4h. Kupiłem samochód za własne pieniądze.

Co do sprawy sinaków jak to określasz to mnie to mniej martwi niż osoby w wieku 2x lata które pojechała na wyspy i przyjechały z kasą i kupiły samochód nieadekwatny do ich możliwości np. Audi 6 20xx rocznik 3.0 L. Zatankuj ubezpiecz a nie daj boże rozbij. Jeśli wróci do Polski pracować do Parczewa to nie wyrobi:-) Zamast przyoszczędzić.

Wracając do tych siniaków to już taki wiek, podobnie było ze mną też lubiłem fajne drogie samochody ale ja miałem własnego 10 letniego Poloneza więc ma furę dziewczyn nie złapałem. Szkoda że za szybko czasami jeżdżą.

Co do tuningu to uważam to za coś pięknego, ale z klasą. Ja bym u siebie w aucie zmienił wydech ( ale nie na BUCZĄCEGO WIELKIE GÓWNO) ale na coś co pozwoli uzyskać delikatny pomruk i wygląd tylnej części auta. Do tego obniżyć delikatnie zawieszenie i koła takie z 17'' i tyle. Auto ma swój dobry wygląd nie ma co w nim zmieniać.

Celest
AUDI

jaki siniak?