Proszę o opinie nt. dentysty

7 posts / 0 new
Ostatni wpis
knief47
Proszę o opinie nt. dentysty

Ostatnio znajomi polecili mi lek. Agnieszkę Abramiuk. Mówią, że jest sympatyczna i doswiadczona.
Ma ona swój gabinet w Parczewie ul. Szerokiej oraz w Milanowie. Leczył ktoś u niej zęby? Polecacie?

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Polecam Agnieszkę Sokół

Ja tam polecam Agnieszkę Sokół co ma swój gabinet na ul. Kleeberga. Bardzo kontaktowa osoba. Zawsze jak jestem u niej to "gęba mi się nie zamyka" ;)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

knief47
Chodzi mi konkretnie o p.

Chodzi mi konkretnie o p. Abramiuk. Na pewno ktoś był, dawajcie opinie :D

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Nie polecam

... a to przepraszam - zasugerowałem się tematem wątku. Konkretnie Pani Abramiuk nie polecam.

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

krymik
Ja chodzę do doktora Mierza

Ja chodzę do doktora Mierza na ul. Kościelnej już od wielu l
at i nie narzekam, zresztą mój syn też wyleczył u niego wszystkie zęby. Śmiało go polecam wszystkim co mają problem z zębami a p. Agnieszki Abramiuk nie znam, nigdy u niej nie byłam ale słyszałam pozytywne opinie od ludzi z Milanowa jak i z Parczewa

krynka

knief47
Dziękuję za dotychczasową

Dziękuję za dotychczasową opinię.
Jeżeli to nie problem to proszę, abyście popytali znajomych, co sądzą o tej pani stomatolog - nie ukrywam, że troche mi na tym zależy...

socom45
Obrazek użytkownika socom45
Pani Agnieszka Sokół jest

Pani Agnieszka Sokół jest naprawdę ok, to pierwsza dentystka do której poszło moje dziecko, sam też chodzę. Pan Janusz Kaczorowski też godny polecenia.