Festyn

15 posts / 0 new
Ostatni wpis
orange
Festyn

Otóż jak w temacie. Kto był na tej jakże uroczej imprezie wypełnionej biesiadą, gdzie piwo lało się jak w krainie mlekiem i miodem płynącej? Jakie wrażenia po dawce koncertów. Czy zespoły grały piękną melodię?? Który zepół grał melodię najpiękniejszą?? może zauważyliście coś ciekawego??

Niestety już drugi rok z rzędu omija mnie ta niezykła zabawa, która kończy się mocą rozświetlających okolicę fajerwerków. Oczy gapiów skierowane są w te żółte, niebieskie, zielone światełka-jednak nie każdy ma już siłę patrzeć, zmęczenie daję się we znaki. Część festynowiczów jest zbierana z trawników, asfaltu i żużlu przez przypadkowych litościwych ludzi.Tak to zmęczenie wyraźnie uwidocznione jest na całym ciele, już nawet nie mówią - nie dają rady, czekają na lepsze jutro...

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Festyn

Pisałem już o tym wcześniej. Deszcze, deszcze, deszcz - nikt o zdrowych zmysłach nie pojdzie pod scenę chyba że ma parasol. Po drugie gdzie były jakieś w miarę cywilozowane toalety. Jak ktoś umie wytrzymać po 5 piwach bez siusiania to respekt ale mi nie uśmiecha się załatwianie potrzeby pod płotem.

Muzyka - fanem rocka nie jestem wole pojechać na jakiś Ewent np. do Wrocławia na muzyke Trance. Choć niektórym się podobała ta muzyka na Dni Parczewa to nasz Parczewski zespół się jak dla mnie nie spisał. Muzyka była w miarę ale wokalisty to nie rozumiałem co śpiewa. Może to wina nagłośnienia...

Jak dla mnie powinni coś wreszcie dla młodzieży zrobić zaprosić jakiś bardziej Dance sespół a to dlatego że młodzi są na tyle ambitni żeby gdzieś wyjść bez marudzenia. Np. dyskoteka do 24 na stadionie :-)

Co do sztucznych ogni to nie widziałem bo byłem na pokazie tanca z ogniem. Było na parkingu przy nowej sali weselenej na wyjezdzie do Lublina. Szkoda że nie miałem aparatu :-(

orange
Festyn

Taniec z ogniem był pierwszą improwizacją parczewskiej grupy fireteam. Mam nadzieję, że chłopaki i jedna dzieczyna się spisali:) Podobno nawet im ludzie klaskali:) No i bez wódki też można się dobrze bawić:)

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Festyn

Czekam od FireTeam na odzwe bo chce im zrobić stronę WWW i podczepić ją pod eparczew.com jako www.fireteam.eparczew.com

Wespazjan2
Festyn

gruha napisał/a:
. Deszcze, deszcze, deszcz - nikt o zdrowych zmysłach nie pojdzie pod scenę chyba że ma parasol. Po drugie gdzie były jakieś w miarę cywilozowane toalety. Jak ktoś umie wytrzymać po 5 piwach bez siusiania to respekt ale mi nie uśmiecha się załatwianie potrzeby pod płotem.

Nie pod płotem tylko mi pod oknami panowie przychodzili się załatwiać i wcale im nie było wstyd, pewnie % zrobiły swoje...
Nie byłam na tym festynie bo mieliśmy małą rodzinną uroczystość i trochę przesadziłam z nalewką na miodzie robioną przez wujka...:p

Edytowane. Administracja.

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Festyn

To było tych panów poczęstować bo pewnie ich suszyło :P

Wespazjan2
Festyn

Za dobra ta nalewka żeby byle kogo częstować, a panowie to się sami piwkiem na festynie częstowali...:p

Edytowane. Administracja.

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Festyn

Ale mnie nikt nie poczęstował :P

xander
Festyn

Jarrod skąd masz do cholery już ponadz 50 postów?! Ty statsiarzu! Ty Ty Ty! Baddd...

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Festyn

Się gra się ma :D
Xan wpisz /top15 n00bku :P

Wespazjan2
Festyn

Jarrod napisał/a:
Ale mnie nikt nie poczęstował :P

Pewnie nie zasłużyłeś...;)

Edytowane. Administracja.

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Festyn

O tu bym polemizował :P

Wespazjan2
Festyn

:) ;)

Edytowane. Administracja.

xander
Festyn

/top15 /rank ... fak nie działa. Dobrze, że to offtopic bo te moje posty dzisiaj do du.. nie podobne ;]

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Festyn

Ale statsiarz boże :D