Wakacje

9 posts / 0 new
Ostatni wpis
Kemiro
Obrazek użytkownika Kemiro
Wakacje

Chce sie gdzes wybrac w jakiesc ciekawe miejsce na wakacje moze ktos bycl gdzes i chcilaby polecic (najlepiej zeby bylo tani i niedaleko do wody :D)

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Wakacje

Jezioro Piaseczno podobno bardzo fajnie jest. Białka to juz sie chyba przejadła :-)

Wespazjan2
Wakacje

W ub. roku byliśmy nad Krasnem, fajnie, czysto, woda rownież, tylko lodowata, zwłaszcza dalej od brzegu...
A Białki to nikomu nie polecam, parę lat temu po "kąpieli" w tym jeziorze zaraziłam się grzybkiem skórnym, zresztą nie tylko ja, wtedy to była jakaś epidemia, co prawda okazał się niegroźny ale skutecznie mnie to do Białki zniechęciło...
A w ogole to podobno lato ma być brzydkie, chłodne i deszczowe...

Edytowane. Administracja.

orange
Wakacje

lato brzydkie i deszczowe to w ostatnich latach nie nowość niestety :( Białka to było moje ulubione miejsce na wakacje, ale teraz faktycznie to już nie to samo...a może ktoś poda orientacyjne ceny noclegów nad krasnem,nad jeziorem piaseczno i itp. bo to przecież główny wyznacznik wyboru miejsca na spędzenie wakacji. może mazury??a ceny też jakie??

polecam Zalew parczewski buahahahhaha :D

Wespazjan2
Wakacje

Edytowane. Administracja.

Kemiro
Obrazek użytkownika Kemiro
Wakacje

Dzeki za info. A moze ktos byl na mazurach i poleci jakies tanie miejsce noclegowe :D

sysienka
Obrazek użytkownika sysienka
Wakacje

Mazury?:) jak encyklopedia mogę Ci wszystko powiedzieć- okolice Augustowa lepiej obeznane niż Parczewa:D
www.augustow.pl trochę jest tu info, a jakbyś chciał fajne miejsce,zdala od cywilizacji XXIwieku to polecam Starożyna dokładnie Karczmę,położoną w środku lasu, gdzie mozesz albo wynająć pokój albo pod namiot zalecieć,jest wynajem kajaków i innych gadżetów śmigających po wodzie, stąd masz wylot na Suwałki,skąd jakies jeszcze 20km na północ i możesz zwiedzić to słynne miejsce skoków na bungee-most w Stańczykach..:)
Mogłabym tu tak godzinami:D

...:::: S t a Y i n G A l i V e ::::...

Kemiro
Obrazek użytkownika Kemiro
Wakacje

sysienka napisał/a:
Mazury?:) jak encyklopedia mogę Ci wszystko powiedzieć- okolice Augustowa lepiej obeznane niż Parczewa:D

Dzeki jak bede sie wybieral to sie odezwe do ciebie, ale przyznam ci sie ze narobilas mi smaku tymi mazurami :D

sysienka
Obrazek użytkownika sysienka
Wakacje

nio ba:D dzis na przykład to w Augustowie odbywa się impreza z aktorami polskimi, podajże, że łowienie ryb z gwiazdami, chyba taki to tytuł tej imprezy:)

...:::: S t a Y i n G A l i V e ::::...