ktos cos wie???

19 posts / 0 new
Ostatni wpis
milypl
Obrazek użytkownika milypl
ktos cos wie???

Wie moze ktos cos na temat prof. Makarewicza - podobno zaginol....

gruha
Obrazek użytkownika gruha
ktos cos wie???

Ktoś widział go w piątek w białce. Tak się składa, że znaleść możemy go tylko my sami. Dzisiaj po rozmowie z policią dowiedziałem się że oni nie mają prawa jego szukać bo jest to dorosła i w pełni świadoma osoba. Policja ma prawo szukać zaginionych dzieci i ludzi chorych na umyśle a do takich nasz wspaniały Makarewicz napewno się nie zaliczał.

milypl
Obrazek użytkownika milypl
ktos cos wie???

Ta nasza Policja to jakies " szkoda slow"................ niewiem jak sie prawo ma do takiej sytuacji ale moim zdaniem mogli by sie zainteresowac ta sprawa z wlasnej woli, cos zrobic po to chyba sa....... SLOWA TE KIERUJE DO PANA KOMENDANTA

Wespazjan2
ktos cos wie???

Sprawy zaginięcia zglasza się dopiero po jakimś czasie i powinna to zrobić najbliższa rodzina, jeżeli komuś na odnalezieniu bardzo zależy niech wynajmie prywatnego detektywa.
IMHO, nie robiłabym z całej sprawy aż tak wielkiej afery, skoro człowiek jest zupełnie świadomy to powinien w końcu sam się odnaleźć, być może specjalnie gdzieś wyjechał po kilku dniach wróci...

Szczerze, to z szukaniem zagubionych zwierząt jest o wiele gorzej, wiem coś o tym;)

Poza tym może to byc zwykła plotka, od których roi się w miasteczku, a pan profesor cały i zdrowy zaszył się gdzieś u rodziny czy znajomych i za parę dni się "odnajdzie"...

Edytowane. Administracja.

milypl
Obrazek użytkownika milypl
ktos cos wie???

glupie glupoty piszesz yv , glupie . . .

Wespazjan2
ktos cos wie???

Bo temat wydaje mi się mocno naciągany, to jakiś żart?
Skoro tak Ci zależy to wracaj z zagranicy i szukaj, może będziesz miał szczęście i znajdziesz bo podobno ten kto szuka...;)

A myśłałam, że tylko ja zbyt długo korzystałam ze słońca...:p

Edytowane. Administracja.

milypl
Obrazek użytkownika milypl
ktos cos wie???

Widze ze nie ma z kim rozmawiac ,mowie o Tobie yv, lepiej jak masz pisac beznadziejne teksty to lepiej sie nie odzywaj bo szkoda smiecic forum

Wespazjan2
ktos cos wie???

Masz rację, trudno rozmawia się z osobami pozbawionymi poczucia humoru, mowię o Tobie milypl...;)

A pisać mogę co mi się podoba, nie naruszając przy tym regulaminu, do tego m.in. służy forum...:)

Edytowane. Administracja.

milypl
Obrazek użytkownika milypl
ktos cos wie???

Ale dowciapny zart, usmialem sie po pachy...

Wespazjan2
ktos cos wie???

To niewątpliwy sukces, rozbawić kogoś komu poczucia humoru brak...:)

A jak tam profesor? Odnalazł się już?

Edytowane. Administracja.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
ktos cos wie???

Podobno jakiegoś trupa koło jakiejś wsi znaleźli ... ale to naszczęście nie był on. Tak wynika z sekcji zwłok. Ale pdobno z plotem krążących po Parczewie wynika że Pan Makarewicz potrafił sobie naprzykład do Olsztyna pojechać nie powiadamiają nikogo o tym. Więc może wróci.

Wespazjan2
ktos cos wie???

gruha napisał/a:
Ale pdobno z plotem krążących po Parczewie wynika że Pan Makarewicz potrafił sobie naprzykład do Olsztyna pojechać nie powiadamiają nikogo o tym. Więc może wróci.

Tak też myślałam...A tutaj od razu pojechano po mnie, że w ogóle mam czelność tak się wypowiadać...:D
Życie nauczyło mnie, aby zachowywac dystans do wielu rzeczy i nie panikować niepotrzebnie. Pewne sprawy rozwiązują się, ale na to trzeba czasu...

Edytowane. Administracja.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
ktos cos wie???

Znaleźli...

Pan Makarewicz został znaleziony w lesie koło Glinnego Stoku. Powiesił się. Wiem trochę więcej o tej tragedii ale nie będę się wypowiadał ze względu na szacunek dla tego człowieka.

Pokój nad jego duszą [i]

Wespazjan2
ktos cos wie???

[']

Edytowane. Administracja.

leszeks
ktos cos wie???

[']

post coitus animal omne triste est

robot
Obrazek użytkownika robot
ktos cos wie???

[`]

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

gruha
Obrazek użytkownika gruha
ktos cos wie???

Jutro czyli 26 lipca pogrzeb o 9:00.

milypl
Obrazek użytkownika milypl
ktos cos wie???

[']['][']['][']

uzik
Obrazek użytkownika uzik
ktos cos wie???

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
:o:(
Matematyka z prof. Makarewiczem to była przyjemność !!!!!!!!!!!