realia

11 posts / 0 new
Ostatni wpis
Milimetr
realia

Witam!
Myślę nad osiedleniem się w Parczewie bądź okolicach. Powiedzcie mi forumowicze jak w Waszym mieście jest z praca? Zwiększa się ilość miejsc, czy może topnieją one w zastraszającym tempie?
Czekam na Wasze komentarze!
:D

ala302
Obrazek użytkownika ala302
realia

daj sobie spokój, jeśli chodzi o pracę jest tu straszna lipa!!! Miasto idelne ale dla emerytów!:)

aluśka

gruha
Obrazek użytkownika gruha
realia

NIekoniecznie ... E-biznes w Parczewie to rewelacja. Klienci z Warszawy koszty z Parczewa :-)

andyR
realia

Napisz przynajmniej w jakim zawodzie chcesz pracować.
Ale żeby znaleźć pracę w Parczewie, to musisz być w "układzie".
Ja przestałem traktować Parczew, jako miejsce pracy. Klientów mam z poza naszego miasta.

rasked
realia

yv napisał/a:
I tutaj się zgadzam, bez tzw. znajomości raczej trudno znaleźć coś przyzwoitego, nawet mając wykształcenie i doświadczenie...

ostatnio dyr gimnazjum szukał nauczyciela informatyki... nie takiego co tylko pokazuje dzieciakom gdzie jest flop.. i jak grać w pasjansa.. ale nauczyciela z papierami informatyka.. nie wiem czy w końcu znalazł tego kogo szukał wiem natomiast że godzin było na 1,5 etatu.... może warto zapytać..?

gruha
Obrazek użytkownika gruha
realia

Proponowano mi tą pracę zrezygnowałem.

milypl
Obrazek użytkownika milypl
realia

eeee niema co sie pchac, miasteczko ladne i czyste ale lipa po calosci z praca- odradzam

Wespazjan2
realia

I tutaj się zgadzam, bez tzw. znajomości raczej trudno znaleźć coś przyzwoitego, nawet mając wykształcenie i doświadczenie...

Edytowane. Administracja.

dereck2
realia

Z tego co wiem z pracą w Parczewie jest bardzo ciężko. Ale zawsze warto próbować. Ja swego czasu po powrocie z większego miasta znalazłem fajną pracę w Parczewie w kilka dni. I nie było to wcale tak dawno. Wszystko zależy od tzw. fuksa. Powodzenia

Wespazjan2
realia

dereck2 napisał/a:
Wszystko zależy od tzw. fuksa.

Nie powiedziałabym, zwłaszcza w szkolnictwie nie ma co liczyć na "szczęście", chyba, że jest się lektorem angielskiego, bo takich to chętnie przyjmują.

Edytowane. Administracja.

milypl
Obrazek użytkownika milypl
realia

Fajnie bylo by pracowac na kompie w domu, jaks sprzedaz przez netka lub uslugi...wtedy mozna praktycznie gdziekolwiek mieszkac B) a Parczew to tanie miasto