Wkurzyło mnie....

245 posts / 0 new
Ostatni wpis
Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

dzisiaj...
Kolejny "mądry" pomysł LPR, próby wycofania tabletek "po: Postinoru i Escapelle, gdyż wg dzialaczy lpr mają dzialanie wczesnoporonne.
Czy oni nie widzą jakich debili z siebie robią?
Poza tym chyba przespali lekcje biologii, ponieważ o ciąży można mówić dopiero kiedy dochodzi do nidacji(implantacji) komorki szóstego dnia od zapłodnienia, a antykoncepcja postkoitalna wykazuje działanie tylko do 72h, później może być juz mało skuteczna.
Co za debile!

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wkurzyło mnie....

Nie chcę tu mówić " za innych". Słyszałem jednak od świadków (dobrze poinformowanych i godnych zaufania), że cała sytuacja była jednak dziełem przypadku. Nawet podczas największych imprez dochodzi czasem do przykrych niespodzianek. Można jednak zapytać dlaczego osoby (w pewnym stopniu) wybijające się ponad przeciętność naszego miasta, czują się niepotrzebne i źle ze swoją inicjatywą. Można się spierać o poziom artystyczny, gusta - w Warszawie, w Parczewie z kultury chodnikowej mamy tylko chodniki ;) Szkoda będzie jeśli kogokolwiek stracimy (przez przypadek) - więc wydaje się że ruch należy do organizatorów ...

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Ronin
Wkurzyło mnie....

Slyszales od swiadkow ze cala sytuacja byla dzielem przypadku.
To rozumiem ze majac zaplanowana dokladnie impreze, godzina po godzinie, bez zadnej obsuwy, od tak nagle sie wylacza muzyke w srodku numeru w wykonaniu fire teamu. A nastepnie konczy calosc.
Zalozymy ze rzeczywiscie muzyka zostala wylaczona przypadkiem. To co nie mozna jej wlaczyc ponownie ????

A chyba ze fajerwerki zostaly odpalone przypadkiem, to pogratulowac.

orange
Wkurzyło mnie....

Skoro sytuacja w kraju jest taka, że nie ma sprzętu do leczenia ludzi to chyba logiczne, że nie ma też do leczenia zwierząt. Nie oszukujmy się człowiek jest ważniejszy niż zwierze. Lata zepsucia w tym kraju spowodowały, ze mamy sytuacje taką a nie inną, a wyjazd z kraju nie uratuje naszej i tak zgniłej gospodarki.
a co mnuie wkurza?
Depresyjna obecna pora roku.

andyR
Wkurzyło mnie....

wis napisał/a:
Mnie wkurza to, że jak chcę poczytać co ostatnio napisaliście na forum, to po kliknięciu na wątek --- muszę jeszcze "przekartkować" strony :(

To kliknij w podwójną strzałkę. Jak by się wyświetlało od końca, to byś "kartkowała" żeby zobaczyć od czego się zaczął wątek.

Bruttisima
Obrazek użytkownika Bruttisima
Wkurzyło mnie....

Im bardziej patrzę na Działaczy z LPR, tym bardziej jestem za aborcją!!!

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie...

cfaniara
Wkurzyło mnie....

Paluch powinieneś zmienić tych "godnych zaufania" informatorów.. Bez obrazy, ale tak sądzę..

Nie wiem jak można mówic o dziele przypadku, w momencie, gdy jeden z organizatrów wypowiada słowa "..a moze mi sie artykuł nie podobał?" lub z dniu opublikowania artykułu członkowie fireteamu dostaja(z samego rana!) telefony z urzędu miasta z rządaniem wyjaśnien za opublikowany tekst.. Niezłe co? Nie wiedzieliście o tym..? Swoją droga to nie mają sie do czego przyczepić. Nie wskazałam w artykule wyrażnie kto powiedział te słowa, po których co niektórzy tak się zapienili.. Owszem to był cytat, autorstwa Kremita, ale on tylko zdawał mi relacje z tego jak bylo w urzedzie czy w pdku(kilka miesiecy wczesniej), gdy poszli prosić o pomoc "chętne i skore do wspołpracy" władze Parczewa..

Osobiście uważam rowniez, ze owe władze Parczewa wyrządziły sobie wieksza krzywdę niz samym zainteresowanym, czyli fireteam'owi..

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wkurzyło mnie....

cfaniara napisał/a:
... jeden z organizatrów wypowiada słowa "..a moze mi sie artykuł nie podobał?" lub z dniu opublikowania artykułu członkowie fireteamu dostaja(z samego rana!) telefony z urzędu miasta z rządaniem wyjaśnien za opublikowany tekst.

Jeśli to prawda - należy powiadomić Burmistrza ... Są świadkowie i bilingi :|

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

orange napisał/a:
Skoro sytuacja w kraju jest taka, że nie ma sprzętu do leczenia ludzi to chyba logiczne, że nie ma też do leczenia zwierząt. Nie oszukujmy się człowiek jest ważniejszy niż zwierze. Lata zepsucia w tym kraju spowodowały, ze mamy sytuacje taką a nie inną, a wyjazd z kraju nie uratuje naszej i tak zgniłej gospodarki.
a co mnuie wkurza?
Depresyjna obecna pora roku.

Nie jest, przynajmniej dla mnie, poza tym leczenie ludzi chorych na raka jest refundowane przez nfz a i sprzęt jest dotowany prze rózne fundacje, fundusze unijne itp.
Uslugi weterynaryjne są całkowicie odpłatne, dlatego za tego typu zabiegi właściciele muszą zapłacić i nikt tutaj łaski nie robi.
Wiem, ze brakuje sprzętu dla ludzi ale jednak coś się tam kupuje i to coraz bardziej nowoczesne urządzenia, np do radioterapii śródoperacyjnej.
W innych krajach europejskich nie ma takiego problemu i w kazdym kraju są jeden, dwa takie urządzenia a u nas jedynym problemem jest to,ze naszych osrodków weterynaryjnych nie stac na zakup tak drogiego urządzenia.

Edytowane. Administracja.

Celeste
Wkurzyło mnie....

swego czasu byla propozycja przekazania pewnego budynku w centrum miasta na klub dla mlodych ludzi, gdzie kazdy bedzie mogl wystawiac swoje prace i grac muzyke jaka bedzie chcial.. taki maly projekcik..
ludzie pozbierali podpisy, plany (sama mlodziez z wlasnej inicjatywy) uslyszeli w pewnym pokoiku w urzedzie : "mam w d...e Parczewska młodzież"
eot

Ryba
Wkurzyło mnie....

Do "innych krajów europejskich" jeszcze nam daleko... niestety:( Ale jestem optymistą... wystarczy, że do głosu dojdą tacy ludzie, jak my;)))

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wkurzyło mnie....

Ja we wszystko co złe ze strony biurokracji mogę uwierzyć - bo to Polska właśnie. Można uwierzyć tym bardziej, im dokładniej porównujemy poziom tzw. życia kulturalnego w pobliskim (przecież) Radzyniu czy Lubartowie. Wychodzi na to, że parczewska młodzież tylko siedzi przed telewizorem i pije piwo po knajpach :bz Na szczęście jestem nikim (w sensie decyzyjnym) i dobrze, bo za "to" nie odpowiadam. Jednak aby to zmienić niezbędna jest kilka wytrychów : współpraca, zaangażowanie, trochę pieniędzy. Mamy to szczęście, że w wyniku wyborów nastąpiła zmiana pokoleniowa na stanowisku Burmistrza ...

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Wkurzyło mnie....

a ja na ten cały rząd to mam jedno do powiedzenia: jeszcze 3 lata B)

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wkurzyło mnie....

Na pcieszenie powiem, że jeszcze 2 lata i znowu będziemy mieli taką władze jaką sobie wybierzemy - ostanie wybory były w 2005 http://pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_parlamentarne_w_Polsce_2005 :)
Analizuąc jednak wyniki wyborów z ostatnich lat, przypomina mi się taki proroczy tekst piosenki G.Ciechowskiego z przed 25 lat : "Nie strzelejcie do orkiestry, jeśli oni zginą, przyjdą lepsi..." ;)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

I o czym to świadczy? Chyba nie najlepiej o wyborcach...

Każda lepsza od tej ktora jest w tej chwili.

Edytowane. Administracja.

orange
Wkurzyło mnie....

yvonne napisał/a:

Nie jest, przynajmniej dla mnie, poza tym leczenie ludzi chorych na raka jest refundowane przez nfz a i sprzęt jest dotowany prze rózne fundacje, fundusze unijne itp.

Leczenie ludzi jest refundowane, bo człowiek jest postawiony na pierwszym miejscu, poza tym człowiek pracuje i odkłada swoje pieniądze w postaci składek na swoje leczenie a koty, psy, myszy i krokodyle nie. To jak system składkowy działa nie wnikam, bo pozostawia wiele do życzenia. Nie chcę żebyś mnie odebrała jak kogoś, kto nienawidzi zwierzęta, bo doglądam dwóch psów i kota, ale mimo wszystko nie zawiózłbym ukochanego psa na leczenie do Szwajcarii. Mówisz, że inne kraje europejskie mają taki sprzęt. Zgadzam się, mają też rozwiniętą elektronikę, motoryzację i wiele innych gałęzi przemysłu. My od lat jesteśmy zepsuci i w nas zepsucie jest tak mocno zakorzenione, że nie da się tego wyrwać. I przez to i ludzie i zwierzęta muszą cierpieć.

BESTI@666
Obrazek użytkownika BESTI@666
Wkurzyło mnie....

Tu masz rację, ciekawe tylko czy to będzie strzał w 10 czy też kula w płot :)

Człowiek "wykształcony"jest to człowiek zewsząd od istoty rzeczy oddzielony mgłą i chmurami cudzych pojęć, tak nieraz gęstymi, że ani jeden promień się nie przedrze.

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

Dlaczego niektorzy ludzie nie potrafią przyznać się do popełnianych błędów obwiniając wszystko i wszystkich tylko nie siebie za swoje spieprzone życie?

Edytowane. Administracja.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wkurzyło mnie....

Dziś skończył się ostatni rok szkolny bez obowiązkowych uniformów. Przypomina mi się nieśmiertelny tekst (tego samego autora GC), a leciało to tak :
... równe buty równe zęby nos
równy w stronę baz produkcji krok
równą farbą malujemy wciąż
równe hasła w koło: równy bądź
jeżeli jesteś ładna to już jest źle
Centralny Wyrównywacz zmieni cię
jeżeli jesteś gruby to musisz mieć
przy sobie stale baloników pęk ...
Nierówni myślą że to źle Równym być
chcą ładnie pachnieć chcą być chudzi
chcą tyć
Centralny Wyrównywacz wskaże nam ich
i jeszcze dzisiaj założymy im:
równe buty równe zęby nos
równy w stronę baz produkcji krok
równą fabą wyrównamy ich
równym hasłem: masz równym być
masz równym być
masz równym być
masz równym by-by-by-by-
by-by-by-by-by-by-by-być ....

Wkurza mnie, że jakoś nie możemy się zdecydować czy chcemy być społeczeństwem obywatelskim, gdzie obywatele wiedzą co dobre dla ich państwa. A tych co z tej wiedzy nie chcą korzystać, państwo potrafi przekonać do wspólnych racji. Czy trwamy raczej przy modelu radzieckiem, gdzie państwo i jego instytucje najlepiej wiedzą co dobre dla obywateli, a cel (wiadomo) uświęca środki ...

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Bruttisima
Obrazek użytkownika Bruttisima
Wkurzyło mnie....

Bo brak tym osobom dojrzałości emocjonalnej.
Polega ona na umiejętności akceptowania własnego lęku, złości, bólu, sprzecznych uczuć, impulsów i poglądów. Mogę przyznać się do błędu, ale nie muszę zadręczać się poczuciem winy. Nie muszę oskarżać innych, bo jasno wyrażam swoje racje - w sposób, który inni mogą przyjąć.
No cóż - NIE JEST TO łATWE :|
Łatwiej poradzić sobie z własną złością, zazdrością i chorobliwymi ambicjami, jeżeli uzna się, że to inni żywią wobec nas nieprzyjazne zamiary, chcą nami manipulować itd.

Dojrzałość emocjonalna często nie idzie w parze z inteligencją. A patrząc na polityków - BARDZO często nie idzie w parze ze stanowiskiem B)

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie...

Bruttisima
Obrazek użytkownika Bruttisima
Wkurzyło mnie....

Wkurza mnie, że w środku sezonu truskawkowego, po południu nie ma już truskawek w sklepach!!!!

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie...

dereck2
Wkurzyło mnie....

Na pocieszenie. W XVI wieku też istniała głupota i można ją było tak opisać, że nie traci na aktualności

Sonet LXVI W. Szekspir

W śmierć jak w sen odejść pragnę, znużony tym wszystkim:
Tym, jak rzadko zasługę nagradza zapłata,
Jak miernota się stroi i raduje zyskiem,
Jak czystą ufność krzywdzi wiarołomstwo świata,
Jak hańba blask honoru rychło brudem maże,
Jak żądza na złą drogę dziewiczość sprowadza,
Jak zacność bezskutecznie odpiera potwarze,
Jak moc pospólną trwoni nieudolna władza,
Jak sztuce zatykają usta jej wrogowie,
Jak naukę w pacht biorą ignorantów stada,
Jak prostą prawdomówność głupotą się zowie,
Jak dobro złu na sługę najwyżej się nada.
Znużony – odjeść pragnę; lecz chęć w sobie dławię:
Jeśli umrę, sam na sam z światem cię zostawię.

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

Czas pokaze.

od wczoraj jakieś dziecko u sąsiadów drze mordę, wczoraj wieczorem to chyba szalu dostało, rzucało czymś lub kimś, darło się potwornie. Dzisiaj jest to samo.
Sposobu na to nie ma czy co?

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

wkur... mnie coś, nie powiem co bo obowiązuje mnie "tajemnica" ale porządnie mi ciśnienie skoczyło.:@
I tak mam od początku miesiąca.

Edytowane. Administracja.

Matias
Wkurzyło mnie....

A co powiecie o nowym dywaniku co kladą na śnieg. Czy to ta sama firma co kładła dywanik koło rynku?

Skasowany
Wkurzyło mnie....

Co do rozbudowy infrastruktury MOSIR. Tak naprawe wszyscy czekamy na roztrzygniecie basenu. Jeeli ruszy jego budowa to nie ma szans na równoległa budowe hali sportowej na terenie MOSIR.

Czas już zatem myśleć powoli o rozbudowie hali MOSiR.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wkurzyło mnie....

Przy blokach na rogu Langiewicza i Kleeberga wylądowało UFO :o Wszyscy zapewne znają tajemnicze ślady w zbożu pozostawione przez zielonych.
W Parczewie prawdopodobnie nie byli to zieloni, tylko dużo gorsza i straszniejsza rasa. Świadczą o tym ślady jakie pozostawili - wypalony krąg w rozrzuconych śmieciach, a wszystko w miejscu które niedawno zostało uprzątnięte. Tego nie mogli zrobić ludzie z gatunku homo sapiens. Nie będę pokazywał wstrząsającego zdjęcia okolicy - kto nie wierzy niech przyjdzie i zobaczy ślady nieludzkiej działalności przy blokach na rogu Langiewicza i Kleeberga w Parczewie :|

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

orange
Wkurzyło mnie....

Pokaż zdjęcie z tego tajemniczego miejsca, wtedy na ten temat będą mogli się wypowiedzieć ufolodzy z całej Polski.

Ronin
Wkurzyło mnie....

Jest - dwururka + ostra amunicja :-)

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wkurzyło mnie....

orange napisał/a:
Pokaż zdjęcie z tego tajemniczego miejsca ...

Tak wyglądało to miejsce jeszcze niedawno ...

Teraz ktoś wy...sypał papiery, butelki plastikowe oraz inną drobnicę i to podpalił. Nawet mu się nie chciało przypilnować żeby wszystko się spaliło, więc pozostały nadpalone śmieci - zalążek nowej pryzmy w sezonie 2008-2009 :@

orange napisał/a:
... na ten temat będą mogli się wypowiedzieć ufolodzy z całej Polski.

Nie wiem kto może wypowiedzieć się na temat zamiłowania do życia z widokiem na wysypisko, ale raczej nie ufolodzy ... :|

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

Niestety, same śmieci się nie nazbierały, ktoś je tam wysypał i niekoniecznie mieszkańcy tych bloków.
Wstyd i tyle.
Wiem, ze niektórzy własciciele prywatnych posesji potrafią korzystać z cudzych kontenerów po to aby mniej płacić za swoje. I nic się na to nie poradzi.

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

i co dalej?

Edytowane. Administracja.

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Wkurzyło mnie....

Witam. Pokrótce opowiem moje zdarzenie.Jako że od jakiegoś czasu wpisany jestem w portalu interia jako redaktor dziennikarz ? :) postanowiłem sprawdzić co to za chleb - dziennikarz śledczy. Do tego użyłem tematu o którym było bardzo głośno : Kupowanie Dokumentów a dokładnie w tym przypadku Praw Jazdy. Chciałem zrobić z tego temat i puścić w net interii. Jednak tutaj zaczyna się dylemat. Po przeczytaniu pewnego artykułu o kupowaniu Prawka w komentarzach pojawiły się oferty?!? sprzedaży. Zaintrygowało mnie to na tyle że poszperałem jeszcze po różnych stronach. Okazało się że będąc nawet laikiem,dajmy na to synem bogatego ojca lub pijakiem któremu odebrano za jazdę po pijanemu ,każdy może kupić! Idąc dalej tym tropem pospisywałem sobie numery i maile ofertodawców :) w większości kontakt był za pośrednictwem gg.Tutaj jednak nic nie zdziałałem. Kilka maili które spisałem nawet już nie działało,kilka odrzucił antyspam.Niektórzy odpowiadali w ten sposób że musiałbym być chyba niespełna rozumu przystając na ofertę. Ja skupiłem się na jednej: Raczej łebek,sądząc po sposobie pisania oferował ORYGINALNY kwit z ośrodka w Radomiu. Warunki do spełnienia: 3 zdjęcia,ksero dowodu na adres i 2500 zł. na konto. Ponieważ wszystkie sprawy za które się biorę traktuję bardzo poważnie,no może prócz czytania forum hehe próbowałem drążyć w ten sposób żeby wzbudzić jego zaufanie. Maile były krótkie i myślę typowe. Co się stanie jak zapłacę a prawka nie będzie? Odpis:tak już sobie działam dwa lata i nikt nie narzeka.Podaję adres i numer konta. znów ja: czy prawko jest legalnie wydawane z wpisami w papiery? odpowiedź:tak :o
po kilku mailach-mam je zapisane w historii w końcu dochodzimy do meritum: dobra,podaj dane ,wysyłam. Tutaj zaczęły się schody. Jeszcze jedno. Mail którym się posługiwał był imienny czyli nie nick tylko imięnazwisko@.... .Co ciekawsze ja zacząłem odpisywać przez Firmowy.Branża w której pracuję jest ściśle związana z Policją.To jednak nie zniechęciło gościa. Podał mi adres: NIEMCY bleble straBe,numer konta 1255nebhbhb dajmy na to. Tam wyślij zdjęcia i ksero dowodu. Na konto kasa.Po dwóch tygodniach masz Dokument. Teraz moja kolej. W kurnik.pl grono moich znajomych mieszka w niemczech właśnie,jedną z nich o nicku ....... poprosiłem o sprawdzenie adresu,za co jej serdecznie dziękuję. Odpisała się że mieszka niedaleko i dla niej to żaden problem. Co się okazało pod wskazanym adresem nikt nie mieszka. To właśnie dlatego piszę w tym temacie.Wkurzyło mnie to. Wyłudził może pieniądze od wielu ludzi,pisał jak pewniak wygrywający w meczu polska-słowacja.Odpisałem mu że ma problem bo sprawdziłem adres i nikogo pod nim nie ma.Odpowiedź była natychmiastowa:Nie wiesz $^&$$# tutaj nabluzgał mi jak gówniarz co to przeniesienie poczty?Tak mnie zdrażnił że zacząłem mu grozić dekonspiracją jeżeli mnie nie przeprosi. Jego zaś to nie obchodziło. W następnym mailu nabluzgał mi jeszcze bardziej wyzywając mnie nawet od pedałów hehe.Orientację seksualną mam ściśle określoną.Jako że pociągają mnie tylko kobiety :) odpisałem że daję mu ostatnią szansę,podałem mu stronę firmy w której siedzę,powiedziałem że współpracuję z Policją i nie tylko.Znów zażądałem przeprosin. I znowu bluzgi pod moim adresem.
Dałem sobie co prawda spokój na obecną chwilę. Zachowanie gówniarza. Jednak nurtuje mnie pewne pytanie. A co jeśli ktoś nie miał znajomości? Wysłał kasę i co? Nie wiem. Dla osób które dostały prawko w nielegalny sposób lub się o nie starały doniesienie o przestępstwie nie ma sensu. Postawiłem się w ich miejscu. Żal tyłek ściska. 2500 zł. poszło w czort. Nie wiem co robić z tym dalej. Ciężki kawałek chleba:dziennikarstwo. Mnie położyła etyka i dylemat: opisać czy nie? Tak sprawę zostawiłem,przynajmniej na razie jednak czekam na opinie. Jesteście jakby nie było w miarę obiektywni. Nie znacie(w większości) mnie,ja nie znam Was. Czekam na opinie. Co robić? I czy drążyć temat dalej?

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

andyR
Wkurzyło mnie....

To Ty nie wiedziałeś, że w internecie roi się od oszustów i że nie ma okazji, że dostaniesz coś dużo taniej niż inni to oferują? Na samochody ludzie też wpłacają zaliczki i potem płaczą. Zawsze wierzysz w to, co Ci ktoś powie po drugiej stronie kabla?
Pytasz, co masz zrobić?
Zgłosić dla spokoju gdzie trzeba. Niech się tym zajmą profesjonaliści, będą wiedzieli co zrobić dalej.
Nie żałować kogoś kto próbuje w ten sposób zdobyć dokumenty.
Nie reklamować więcej swojej firmy w ten sposób.

xander
Wkurzyło mnie....

Nic prostrzego, załadować i strzelić. (yv, oczywiście to żarty ;] ). Chcesz coś zrobić skutecznego to kup im lub jemu lizaka albo coś do jedzenia to się zamknie ;D

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Wkurzyło mnie....

czytasz roman między słowami ? czy od dawien dawna próbujesz mi dosrać? zaczynasz mnie wkurzać ! napisałem na początku że do dla celów reporterskich! poza tym nie rozumiem czego pijesz do mojej Firmy? daj chłopie na luz i zastanów się co piszesz.:@

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

Xander napisał/a:
Chcesz coś zrobić skutecznego to kup im lub jemu lizaka albo coś do jedzenia to się zamknie ;D

Taki numer nie przejdzie, zresztą jakoś nie wyobrażam sobie "sponsorowania" cudzych dzieci.

Edytowane. Administracja.

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Wkurzyło mnie....

wkurza mnie roman... zawsze wieczny oportunista,wolno mi się wypowiadać,jakby nie było to jest forum. Poza tym z racji wieku już raczej średniego, 36 lat na karku nie lubię polemiki gówniarstwa.

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

cfaniara
Wkurzyło mnie....

Ronin napisał/a:
Jest - dwururka + ostra amunicja :-)

Hahahahaha.. zabiłeś mnie tym.. iście pedagogiczne podejście.. skad Ty bierzesz takie pomysły???

Ja bym proponowała odpowiedziec hałasem na hałas.. :] wieża + dobra muza na maxa..

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..

andyR
Wkurzyło mnie....

Facet, wyluzuj! Masz za duże mniemanie o sobie, skoro wydaje Ci się, że "od dawien dawna' coś Ci tam próbuję. :) Twoja firma również jest mi obojętna, ale nawet nie drażni, ale śmieszy mnie ciągłe o niej przypominanie w różnych wątkach, niby przypadkiem. Wykup baner reklamowy i nie będziesz musiał nam o niej przypominać między wierszami.
Zapytałeś się nas, co masz robić, to Ci odpowiedziałem. Nie wiedziałem że w tak histeryczny sposób zareagujesz, nie wiedziałem, że oczekujesz pogłaskania po główce, a odmienne zdanie od Twojego wyprowadzi Cię z równowagi.
Naprawdę jesteś naiwny, skoro myślałeś, że za 2,5 klocka ktoś Ci sprzeda lewe prawko. Tyle to kosztuje legalne. Świata również nie odkryłeś, w internecie jest wiele prób oszustwa, nie wiedziałeś ???
Jak na "redaktora" to trochę przynudziłeś szczegółami i styl mało ciekawy. Nawet w mało profesjonalny sposób jak na dziennikarza śledczego, ujawniłeś swojego informatora, której nick postanowiłeś jednak usunąć. :) Wytrzymasz krytykę?
Jak nie lubisz polemiki gówniarstwa, to nie zachowuj się jak wiecznie obrażona panienka, która uważa, że świat się tylko wokół niej kręci.
Gówniarstwa powiadasz, nie masz argumentów, to próbujesz użyć przewagi wiekowej. Nie trafiłeś, jestem starszy. :)

Ronin
Wkurzyło mnie....

Hahahahaha.. zabiłeś mnie tym.. iście pedagogiczne podejście.. skad Ty bierzesz takie pomysły???

Moim głównym źródłem inspiracji jest: Historia Chrześcijaństwa

:-)

BESTI@666
Obrazek użytkownika BESTI@666
Wkurzyło mnie....

To można ciągnąć w nieskończoność :D:D:D. Codzinnie Nas cos wk......a. Jeśli zas jednak mówimy o naszej władzy, to nawet za 3 lata nie miejmy żadnej nadziei.....:D:D:D bo u Nas nie ma kogo wybrać
POzdrawiam:D

Człowiek "wykształcony"jest to człowiek zewsząd od istoty rzeczy oddzielony mgłą i chmurami cudzych pojęć, tak nieraz gęstymi, że ani jeden promień się nie przedrze.

cfaniara
Wkurzyło mnie....

Wkurza nas to, że Cie tu nie ma..!!!! Pozdrawiaja Cie z imprezy pozegnalnej Kepiha: Ja, Gandzia(i całuje), Smoła, Dąbek, Misiek i Kepih ze Spinką..

P.S. Ratuj tematy zeszły na polityke, zaraz się pobijemy!!! Misiek sieje propagande..!!!

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Wkurzyło mnie....

Gallus in suo sterquilinio plurimum potest. Seneka.
Plusque ibi boni mores valent, quam alibi bonae leges. Tacyt
Sapienti sat. Terencjusz

Senectus onus Aetna gravius . Cyceron
Canis timidus vehementius latrat quam mordet. Krucjusz Rufus
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

zloslivva
Wkurzyło mnie....

Oj Roman Roman ciebie to już się czytać nie da. Czepiasz się ludzi jak rzep psiego ogona. Casthora firma może jest śmieszna i nie wstydzi się do niej przyznać ale JEST a twoja gdzie się skryła???

andyR
Wkurzyło mnie....

zloslivva napisał/a:
Oj Roman Roman ciebie to już się czytać nie da. Czepiasz się ludzi jak rzep psiego ogona. Casthora firma może jest śmieszna i nie wstydzi się do niej przyznać ale JEST a twoja gdzie się skryła???

Czyli to są zawody na manie/niemanie firmy?
Lepsza śmieszna, niż wcale?

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Wkurzyło mnie....

Odbiegając od tematów dziwnych, wkurza mnie przebudowa Parczewa i brud na ulicach z tym związany. Poza tym jeżeli tak rwą asfalt to nie mogą zrobić wszystkiego od początku i dobrze? Zawsze robią po kilka razy to samo.
Złoślivva daj spokój. Ja odpuściłem. Nie mam chęci na zwady w necie. Wystarczy mi życia w realu.

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

andyR
Wkurzyło mnie....

CasThor napisał/a:

Gallus in suo sterquilinio plurimum potest. Seneka.
Plusque ibi boni mores valent, quam alibi bonae leges. Tacyt
Sapienti sat. Terencjusz

Senectus onus Aetna gravius . Cyceron
Canis timidus vehementius latrat quam mordet. Krucjusz Rufus
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam

Kurde, jakiś Ty mądry, znasz łacinę, łał.

Gallus in suo sterquilinio plurimum potest.
Kogut tylko na własnym gnojowisku dużo może.

Plusque ibi boni mores valent, quam alibi bonae leges.
I więcej tam znaczą dobre obyczaje, niż gdzie indziej dobre prawa.

Sapienti sat.
Mądremu wystarczy słowo.

Przetłumaczyłem, bo może nie wszyscy znają łacinę.
Ja tylko próbowałem wziąć udział w dyskusji, którą sam wywołałeś, a Ty próbujesz mnie obrażać. Z mojej strony pas.

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Wkurzyło mnie....

ok. przepraszam za uniesienie. Dzięki za tłumaczenie.
p.s. łacina to jedna z moich pasji ,jakby nie było na bierzmowaniu wybrałem sobie imię KASTOR

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

andyR
Wkurzyło mnie....

OK, przyjmuję przeprosiny i doceniam.

skull
Obrazek użytkownika skull
Wkurzyło mnie....

a minie wkurza niesamowity smród jaki unosi się na osiedlu za szpitalem. jakiś gościu ma chlewnię , hoduje świnie, śmierdzi jak cholera a a w linii prostej jest około 200 metrów do osiedla domków jednorodzinnych, :@:@:@:@ ktoś wydał zgodę na to,
co można zrobić ?
ale przecież żyjemy na wsi to normalne że śmierdzi:@