Wkurzyło mnie....

245 posts / 0 new
Ostatni wpis
genx
Obrazek użytkownika genx
Wkurzyło mnie....

a moglby ktos zeskanowac i umiescic gdzies w necie ten artykul ?

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wkurzyło mnie....

Tym razem temat mało estetyczny :|
Śniegi stopniały i w różnych miejscach pojawiły się ...

Czego jednak wymagać od zwykłych mieszkańców, jeśli przykład idzie z góry. Za to tutaj śmietnisko odpowiedzialne jest miasto, gdyż widoczne "bloki" są własnością komunalną. Trudno zrozumieć dlaczego mieszkańcy "lubieją" urządzać sobie pod oknami wysypisko obok stojących kontenerów. Jeszcze trudniej jest zachować spokój - jeśli wiatr po całej okolicy roznosi (nie bójmy się tego słowa) SYF.

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

andyR
Wkurzyło mnie....

A nie zauważyłeś innych różnic pomiędzy małym miastem, takim jak Parczew a Śląskiem? U nas nie ma amfiteatru, kina, pływalni, nie ma dużych zakładów, hipermarketów, nie ma dużych spółdzielni mieszkaniowych, kasa miejska również jest mniej bogata.
Każdy kto decyduje się na życie w takim małym miasteczku, chyba się z tym liczy, że tu nie ma wielu rzeczy, które miał by w większym mieście.
A właśnie jak byś się zainteresował, kto to tam organizuje, to miałbyś odpowiedź, od kogo wymagać tego w naszym mieście.
Co do zajęć dla dzieciaków, to widziałem plakaty, że w PDK coś jest w wakacje zorganizowane.
Ja np. mam co robić z dzieciakami i mało mnie interesuje, czy będzie jakiś festyn czy nie.

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Wkurzyło mnie....

W realu każdy ma jakieś prawa, natomiast Forum wg mnie i generalnie internet tzw.virtua rządzi się innymi. Tutaj nawet ja mogę być Burmistrzem :) ,nie jest to oficjalny portal Urzędu Miasta. Nie ma potrzeby straszyć nikogo sądem. W dodatku nawet zakładając jakieś teorie czysto hipotetycznie warto poznać zdanie szaraczków. Zachowujmy się jak dorośli ludzie potrafiący dyskutować, nie jak dzieci straszące tatą. Admin np jest hmm hehe Bogiem tej strony. Póki co on jako jedyny ustanawia prawa. Może zamiast się denerwować warto odpowiedzieć pozostałym użytkownikom strony jak jest. Pozdrawiam słowami Rufusa : Parva scintilla magnum saepe excitat incendium ,Mała iskra często wywołuje wielki pożar. Kurcjusz Rufus

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

cfaniara
Wkurzyło mnie....

nie bardzo.. artykul jest wlasnoscia gazety, o ile obsluga strony dziennika nie zamiesci go w necie to nie mozna go rozprowadzac w ten sposob.. przykro mi..

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..

xander
Wkurzyło mnie....

No trochę ich wy****** ;d Puścić fajerwerki w czasie pokazu no to rzeczywiście coś nie tak. Jedno słowo mi się tylko nasuwa...- Parczew ;d
I dobrze, że postanowili przerwać pokaz no bo to są żarty jakieś co tam organizacja zrobiła...

genx
Obrazek użytkownika genx
Wkurzyło mnie....

cfaniara napisał/a:
nie bardzo.. artykul jest wlasnoscia gazety, o ile obsluga strony dziennika nie zamiesci go w necie to nie mozna go rozprowadzac w ten sposob.. przykro mi..

o i to mnie wkurza, to jak ktos moze niech skseruje i mi na mejla wysle

xander
Wkurzyło mnie....

GenX napisał/a:
o i to mnie wkurza, to jak ktos moze niech skseruje i mi na mejla wysle

I ja poproszę ;] wojtekto@gmail.com

Burmistrz
Wkurzyło mnie....

Paluch napisał/a:
Tym razem temat mało estetyczny :|
Śniegi stopniały i w różnych miejscach pojawiły się ...

Czego jednak wymagać od zwykłych mieszkańców, jeśli przykład idzie z góry. Za to tutaj śmietnisko odpowiedzialne jest miasto, gdyż widoczne "bloki" są własnością komunalną. Trudno zrozumieć dlaczego mieszkańcy "lubieją" urządzać sobie pod oknami wysypisko obok stojących kontenerów. Jeszcze trudniej jest zachować spokój - jeśli wiatr po całej okolicy roznosi (nie bójmy się tego słowa) SYF.

Denerwuje mnie stwierdzenia "za to śmietnisko odpowiedzialne jest miasto"- na jakiej podstawie tak twierdzisz..???? sam zauważasz, że obok stoją kontenery- więc w jaki sposób miasto utrudnia wrzucanie do nich śmieci.??? a po drugie widoczne bloki jeśli mi się wydaje /na gorąco/ nie są własnością komunalną tylko są to wspólnoty!, a po trzecie- oczywiście miasto na swój /mieszkańców/ koszt usunie te śmietnisko, z tym, że najpierw ekipa sprawdzi, czy nie da się zidentyfikować właściciela śmieci. I tak dzieje się zawsze w takich przypadkach- debile wrzucają śmieci na ulice- ekipy urzędu miejskiego sprzątają.
DLATEGO UWAZAM STWIERDZENIA- ZE ZA TO ODPOWIEDZIALNE JEST MIASTO I żE PRZYKłAD PłYNIE Z GóRY ZA CAłKOWICIE BEZPODSTAWNE I KRZYWDZĄCE.
tyle

Capirosi
Wkurzyło mnie....

Kiedy w końcu doczekamy sie prawdziwej siłowni w naszym mieście. To fajnie ze jest nowy sprzęt, lecz z wzrostem sprzętu przydało by sie wzrost powierzchni do ćwiczeń. Juz tyle lat tzreba sie kisić w tej klitce, moze by sie ktos wkoncu tym zajął

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

heheh, luzik, może innym razem uda im się zaprezentować w całości show, tak już w życiu bywa czasem.
Póki co mozna ( i trzeba) wyładować się w tym wątku. :-@

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

Burmistrz napisał/a:

oczywiście miasto na swój /mieszkańców/ koszt usunie te śmietnisko, z tym, że najpierw ekipa sprawdzi, czy nie da się zidentyfikować właściciela śmieci. I tak dzieje się zawsze w takich przypadkach- debile wrzucają śmieci na ulice- ekipy urzędu miejskiego sprzątają.

Jeżeli śmieci będą podpisane to z identyfikacją nie powinno być problemu.
To jest tak, że niektórzy właściciele prywatnych posesji w ramach oszczędności podrzucają swoje brudy do kontenerów, u nas na osiedlu jest podobnie. Pomimo, że mają własne kosze na odpady wolą wyrzucać je do kontenera dla mieszkańców osiedla. Nic się z tym nie zrobi. Kiedyś na ul. PCK zamykano na kłódkę duży kontener jednak i takie rozwiązanie się nie sprawdziło bo kłódki często się psuły.

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

Napisze ktoś co to za firma, żebym wiedziała czego mam się wystrzegać?

A mi nie pozostaje nic innego jak zmienić nr telefonu i go zastrzec.
Taka usługa jest niedroga a zastrzezenie bezpłatne, wiec chyba się zdecyduję bo mam już dosyć. Dzisiaj też ktoś dzwonił z zaproszeniem. :@

Edytowane. Administracja.

cfaniara
Wkurzyło mnie....

Co do tej prezentacji w całości to przykro mi to mówić, ale fireteam zapowiedział, ze to juz koniec wystepow w Parczewie..

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wkurzyło mnie....

No nie mogę dać głowy, że firma nadal stosuje nieuczciwe praktyki, a oni mają zapewne dobrych prawników i to nawet ani chybi zagranicznych ...
Powiem tyle, ja mam i (inny forumowicz też) złe doświadczenia, wiem też że wydawnictwo wydzwania po firmach z ofertą i radzę zawsze wypytać kto dzwoni - bo jakoś sami niechętnie się przedstawiają, czy ma stronę internetową (gdzie można spokojnie przejrzeć cennik, regulamin, ofertę), na jaki okres podejmujemy zobowiązanie zakupu, jaka będzie cena wznowień jeśli jesteśmy zobowiązani do ich zakupu i na jakich zasadach umowa może być przedłużona automatycznie na kolejne okresy = jak możemy zrezygnować ze współpracy. Najlepiej takie informacje dostać e-milem, albo fax-em, zwłaszcza jeśli nazwa firmy zaczyna się na R :@

A co do telefonów ... Można zastrzec, można wykupić CLIP (identyfikację numerów dzwoniących) i nie odbierać 022 i innych egzotycznych kierunków.

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wkurzyło mnie....

... widziałem w TV Romana. Romana G. jak mówił " zwróćcie wolność obywatelom" i jeszcze kilka oczywistych prawd o biurokracji i wszechwładzy urzędów - w tle powiewały flagi legendarnej UPR Korwina Mikke - jedynej partii która od 5 kadencji sejmu mówi to samo, obecnie w sojuszu wyborczym z Romanem, a może odwrotnie ... Nic tylko przyklasnąć, a komu miły rozwój gospodarczy i społeczny, już dzisiaj powinien ustawić się w kolejce pod lokalem wyborczym ... W poniedziałek w godzinach pracy będę musiał (!) pofatygować się kolejny raz w tej samej sprawie do szkoły, żeby (koniecznie) wydać pieniądze, na (obowiązkowy) mundurek - dziękuję ci Romanie :(

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Wkurzyło mnie....

Teraz i ja coś napiszę.Jako osoba spoza Parczewa mieszkająca jednak tutaj powiem że konkurencja w Waszym mieście to masakra. Dla mnie czyste jaja.
Dom weselny na wlocie do Parczewa,a raczej baner postawiony przed nim dowodzą że nie ma żadnych granic w byciu chamem. Ludzie! szanujmy się! nawet jako konkurencja nie robi się takich numerów. Ja w każdym bądź razie bojkotuję gościa z reklamy. Nie zrobię tam Żadnej imprezy. Wolę na podwórku. Masakra normalnie.:@

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

Skasowany
Wkurzyło mnie....

Ma być przy basenie jeśli takowy powstanie :|

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wkurzyło mnie....

Burmistrz napisał/a:
UWAZAM STWIERDZENIA- ZE ZA TO ODPOWIEDZIALNE JEST MIASTO I żE PRZYKłAD PłYNIE Z GóRY ZA CAłKOWICIE BEZPODSTAWNE I KRZYWDZĄCE.

Fakty są takie :
- śmietnisko znajduje się przy blokach na rogu Langiewicza i Kleeberga
http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=Parczew&Submit=Szukaj&long=22.9202&lat=51.642128&type=3&scale=1

Góra śmieci rośnie tam w czasie zimy, a jak nie ma śniegu to wiatr roznosi papierki i folie po okolicy, w końcu pojawia się ekipa (z miasta) i uprząta teren. Wypada podziękować za te wielokrotne interwencje. Wyjaśnię też , że ta "nowa świecka tradycja" (wyrzucania śmieci w tym miejscu - gdzie popadnie) została zapoczątkowana, dużo wcześniej niż kadencja obecnego Burmistrza.

- na jednym z bloków znajduje się napis " ADM-WPGKiM O/Paprczew". Kiedyś na drugim bloku był inny (kojarzący mi się z Gospodarką Komunalną) napis, ale obecnie brak jest oznakowań, więc trudno zgadnąć kto jest właścicielem/zarządcą. Przyznam się, że zasugerowałem się tamtą tablicą - jeśli moja wiedza jest nieaktualna to przepraszam.

- przypuszczam, że śmietnisko powstaje w sytuacji gdy stojące kontenery są pełne, więc ktoś wyrzuci śmieci gdzie popadnie, a potem to już różnie bywa. Abo pojemniki są za małe, albo wywóz zbyt rzadki. Nie chcę się czepiać, ale nigdzie w mieście nie widziałem takiej ilości porzuconych śmieci - więc wydaje mi się to dziwne i warte zainteresowania.

Może nie trafiłem z tą "odpowiedzialnością" miasta. Jeśli jednak oceniać wygląd miasta w tym miejscu, to chluby miastu to nie przynosi (oczywiście są większe problemy niż estetyka). Z całą pewnością jest to jednak nasz wspólny miejski problem (dzikie wysypiska), który wymaga odpowiedzialności od nas wszystkich.

Widziałem na blokach ADM-WPGKiM O/Paprczew róg Langiwicz i Kleeberga anteny wifi - internet więc tam już dociera. Może dzięki e-parczew wzrośnie wśród tamtejszych internautów odpowiedzialność :(

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

mike
Wkurzyło mnie....

Słusznie zauwaza capirosi, że przydałoby się nowe wieksze pomieszczenie. W tym roku udało sie rozwiazac problem sprzetu (chociaz jeszcze nie do konca- ci co chodza regulranie widza, ze jedno uządzenie jeszcze nie działa). W nastepnym pomyslimy o dlaszych zmianach. Siłownia w Parczewie jest juz uwazam godnie wyposazona. Jezeli ktos chce sie rozwijac i ma wole walki i wspołzawodnictwa, to ma warunki do rozwoju sportów siłowych. Brak miesca doskwiera, ale nikomu nie odcina mozliwości cwiczen. Natomiast jako osoba, która od kilkunastu lat zajmuje sie karate, boksem i cwiczy na siłowni musze z przykrością stwierdzic, ze wielu ludzi ktorzy przychodza na MOSIR to zwykli szpanerzy. Zrobia kilka serii ćwiczen, porozrzucają sprzet i ida niezadowloeni, bo im to lub co innego przeszkadza lub nie pasuje. dlatego ja i wielu innych urzytkowników musimy zaczynac trening od 10 minutowego sprzatania siłowni i ukladania sprzetu.
Reasumujac moj troche za dlugi wywód chciałbym podsumowac - wiecej ducha walki i spróbujmy zauwazyc tez jakies pozytywy, a nie tylko negatywy. Gdy ja zaczynałem kilkanascie lat temu musiały mi wystarczyc laweczka i stary worek (nic innego nie było), a mimo to doszedłem do mistrzostw polski w karate i patrzac na niektórych młodych ludzi którzy zaciekle trenuja nie narzekajac, mysle ze osiagna jeszcze wieksze sukcesy. czego im zycze.
Co do rozbudowy infrastruktury MOSIR. Tak naprawe wszyscy czekamy na roztrzygniecie basenu. Jeeli ruszy jego budowa to nie ma szans na równoległa budowe hali sportowej na terenie MOSIR. Mieszkancy (co mozna zobaczyć i na tym forze) stwiają w pierwszym miejscu na basen, którego brak jest głownym problemem do rozwiązania. Mosir ma duzo problemów, które wynikaja z wieloletniego niedoinwestoania, np. szatnie dla Victorii, hala sportowa, lazienki itd.
Na marginesie powiem, ze miasto dostaje kolejne projekty -czy to rzadowe czy unijne. Jest ich tak duzo, ze jest juz duzy problem z zabezpieczeniem pieniedzy na wklad wlasny. Niestety Parczew nie jest bogatym miastem, a potrzeby sa ogromne.

orange
Wkurzyło mnie....

To raczej dziwne, że mieszkańcy sami sobie robią chlew pod blokiem. Za to śmietnisko sami mieszkańcy są winni. Jeśli śmieci są zbyt rzadko wywożone to należy to zgłosić, a w tym czasie można się pofatygować z workiem do najbliższego (dalszego) kontenera

andyR
Wkurzyło mnie....

Przesadzasz... :)

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wkurzyło mnie....

Tak było :(

Tak jest obecnie przy blokach ADM-WPGKiM O/Paprczew róg Langiwicz i Kleeberga w Parczewie :)

Trudno w to uwierzyć, ale po śmietnisku nie pozostawiono nawet "papierka".
Może zostanę posądzony o jakąś "adorację", ale jak rozumiem za wywiezienie kilku wywrotek śmieci należy podziękować Burmistrzowi - co niniejszym czynię B) Pamiętając o nadchodzących świętach myślę, że jest to dobry przykład - przykład z góry ;)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Skasowany
Wkurzyło mnie....

Urodziłem się i wychowałem w Parczewie tak jak , moja matka , dziadkowie, pradziadek który, wrócił do miasta po 20 letniej służbie w armii carskiej i resztę życie spędził w Parczewie tak jak jego ojciec i dziadek . Trudno określić od kiedy moja rodzina żyje na tym małym skrawku Ziemi ale dziadek zawsze powtarzał, że nasza rodzina mieszkała w tym miesicie gdy było tu tylko 100 mieszkańców. Historia i wychowanie zobowiązuje mnie do walki lepszą przyszłość dal mojego miasta. Od 5 lat staram się to robić z różnym skutkiem Niestety smutny i zniechęcający jest fakt że wielu ludzi nie próbuje walczyć o lepszą przyszłość. Nie chce nawet słuchać, a rozwiązanie większości leży najczęściej tuż za oknem i wystarczy tylko trochę wysiłku i solidarności . Różne środowiska tylko deklarują wolę współpracy ale podejmują ją tylko wtedy gdy to one zyskają najwięcej w porównaniu do poniesionych kosztów. Są takie dni jak ten , ze jestem tym po ludzku zmęczony… postawą ludzi , niektórych radnych , urzędników i na każdym kroku człowiek przekonuje się, że nie warto wyciągać ręki i stawać ponad podziałami. To mnie wkurza :@

andyR
Wkurzyło mnie....

No to brawo!

Pan z cynamonu
Wkurzyło mnie....

Witaj, przebudzony ! ;)

Skasowany
Wkurzyło mnie....

Przebudzony czy zaskoczony nie jestem doskonale wiem , że tak to funkcjonuje i reguły się nie zmienią prędko ale raz na jakiś czas dochodzi się do sytuacji w której przekraczają wszystkie możliwe normy przyzwoitości i wtedy to mnie to naprawdę złości. Ale nosił wilk razy kilka poniosą i wilka już ja o to zadbam.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wkurzyło mnie....

Brawo, brawo, brawo. W nawiązaniu do ostatniego postu, byłem (w szkole) przed południem, zobaczyłem i wróciłem. W końcu ktoś poszedł na rękę pracującym rodzicom i ustalił odmienne niż ostatnio godziny "obsługi interesantów" od 16 do 21. Pomny ostatniej swej porażki, " babę" posłałem i się udało załatwić odpowiedni rozmiar. Z tej radości napisze nawet "yes, jes, jez" ;)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

xander
Wkurzyło mnie....

Rzeczywiście nieźle ;) I blaszak jakiś zniknął ;D

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

Xander napisał/a:
Rzeczywiście nieźle ;) I blaszak jakiś zniknął ;D

Blaszak chyba został tylko sie w kadrze nie zmieścił.

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

A mnie wkurzają niesolidni fachowcy. I to mocno wkurzają.

Edytowane. Administracja.

orange
Wkurzyło mnie....

a mi się wydaje że blaszak zniknął. Brawo! Strona eparczew pomaga w rozwiązywniu problemów mieszkańców:)

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wkurzyło mnie....

Ciężko jest - hydraulicy wyjechali do Francji, dostawcy pizzy siedzą w Anglii, ogrodnicy obozują we Włoszech, reszta w Niemczech albo Norwegii, a w kraju tylko bez-robotni ;)

A konkretnie kogo nie wpuszczać do domu ... :)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

robot
Obrazek użytkownika robot
Wkurzyło mnie....

dostawcy pizzy siedzą w Anglii

Ostatnio zwolnił się jeden etat, co prawda w Ulsterze, ale zawsze to Królestwo...

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

l_k
Wkurzyło mnie....
niemamnie
Wkurzyło mnie....

delete

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wkurzyło mnie....

Skoro już mówimy o konkretnym "dostawcy" to na szczęście wyjdzie z tego cały http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article336516/Stan_Polaka_rannego_w_zamachu_poprawia_sie.html. No i chyba nie padł ofiarą zemsty za jakość oferowanych towarów ...

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

Paluch napisał/a:

A konkretnie kogo nie wpuszczać do domu ... :)

Oj, nie takiego "fachowca" miałam na myśli.
Co prawda też swiadczy usługi ale w zakresie modyfikacji ciała :P
i zrobił się bardzo niesłowny. Po prostu mnie zdenerwował bo już trzeci raz przekłada termin. :@

Jesienią zaczynam remont przedpokoju i wtedy przekonam się czy znajdę solidnego fachowca do jego wykonania czy będę w tym wątku częstym gościem.;)

Edytowane. Administracja.

Czarna Mamba
Obrazek użytkownika Czarna Mamba
Wkurzyło mnie....

Wkurza mnie, że w tym "smutnym jak ***** mieście" plotki rozchodza sie z prędkościa światła. Nasza sława nas wyprzedza.. Ludzie plotkuja na tematy, o ktorych nawet nie maja prawa wiedziec, no ale coż... Niektorzy bywaja tak bezczelni, że walą do ciebie z zapytaniem czy cos jest prawda a ty czlowieku sam nie masz jeszcze o tym pojecia.. Glowny osrodek plotki to LO Parczew. Nawet ukonczenie go kilka lat wczesniej nie uchroni przed dalszymi plotkami.. Zalosne..

Revenge is a dish best served cold. [Kill Bill]

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

No wiesz, widocznie nie mają własnych problemów i dlatego cudze ich interesują.

Mnie ostatnio wkur... to, ze w tym biednym kraju nawet nie ma możliwosci leczenia mojego zwierzęcia, bo nikogo nie stać na zakup akceleratora do radioterapii z przeznaczeniem dla celów weterynaryjnych. Owszem to spory wydatek, ok pól miliona dolarów ale w innych krajach europejskich prywatne kliniki dysponują tego typu sprzętem. Teraz aby dalej leczyć kota muszę z nim jechać do Wiednia lub do Frankfurtu.

Edytowane. Administracja.

Czarna Mamba
Obrazek użytkownika Czarna Mamba
Wkurzyło mnie....

U nas nawet nie ma schroniska dla zwierząt.. Wiec o czym my mówimy?!

Revenge is a dish best served cold. [Kill Bill]

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

O tym, ze tu jest dziadostwo i tyle.
I wcale sie nie dziwię, ze ludzie wyjeżdzają za granicę i nie chcą tu wracać.

Schronisk dla zwierząt jest w Polsce pełno a pisząc to nie miałam na myśli Parczewa.
O wiele łatwiej byłoby zawieźć kota nawet przez pół Polski na naświetlanie niż ciągnąć ją setki kilometrów, ale co poradzić.

Edytowane. Administracja.

Ronin
Wkurzyło mnie....

yv napisał/a:
heheh, luzik, może innym razem uda im się zaprezentować w całości show, tak już w życiu bywa czasem.
Póki co mozna ( i trzeba) wyładować się w tym wątku. :-@

Wlasnie nie heheehe, i nie luzik.

Bo widzisz to nie byl przypadek, organizatorzy tego festynu zrobili to celowo i z premedytacja, specjalnie przerwali im rzucili komentarz "co? moze mi sie artykul nie podobal", co bylo odwetem za reportaz o fireteam'ie w ktorym znalazla sie krotka notka o tym jak ich wczesniej wladze (w innej sprawie) Parczewa potraktowaly.

Jak dla mnie to jest poprostu malomiasteczkowe chamstwo.

I jak dla mnie jesli nikt z tym kompletnie niezrobi nic oni dalej beda czuli sie bezkarni i beda im robic pod gorke tylko dlatego ze pojawila sie wzgledem nich krytyka.

No sory ale to jak traktuja wladze parczewa mlodych ludzi, ktorzy Tworza cos zupelnie z wlasnej inicjatywy, to jest poprostu "nie luzik".

Wespazjan2
Wkurzyło mnie....

No to rób, jeżeli masz pomysł.

Nie wiem czym sobie "zasłużyli" na takie potraktowanie ale czasami pewnych spraw lepiej nie roztrząsać i dac im umrzeć smiercią naturalną. Z drugiej strony trzeba krytykować tylko dobrze jest wiedzieć gdzie, kiedy i w jaki sposób.

Edytowane. Administracja.