Gan

10 posts / 0 new
Ostatni wpis
Rosenfield
Obrazek użytkownika Rosenfield
Gan

Z tego miejsca i od teraz sugeruję olewanie postów gana i jego kolejnych wcieleń. Jego styl jest na tyle rozpoznawalny, że nie będzie z tym chyba większego problemu, a ci "straszni admini" chyba jednak nadążą go banować. Akcja zaczyna się od momentu pojawienia się tego tematu na forum, nie wdawajmy się w polemikę,zwłaszcza że do przewidzenia jest shitstorm za chwilę.

PS - wiem, że był już jeden wątek w podobnym temacie, ale serio, nie potrafię go znaleźć, jak coś proszę usunąć, bądź przenieść.

Ultra
Gan

tym razem objawił się jako "maria" ;)

l_k
Gan

Wcale mnie teraz nie dziwi, że Chesterx sam opuścił forum.

Weźcie się opanujcie, forum chyba jest dla ludzi o różnych poglądach a nie tylko katoprawicowych a moze nie mam racji?

Rosenfield
Obrazek użytkownika Rosenfield
Gan

Owszem jest. Ale powinno być też miejscem, gdzie swoje opinie wyraża się w sposób wyważony, kulturalny i (zależnie od możliwości) w języku zrozumiałym dla innych. Warto też używać w miarę rzeczowej i otwartej (dla dobra dyskusji) argumentacji.

Gan natomiast bardziej przypomina spam-bota, który jak tylko znajdzie gdzieś słowo-klucz to rzuca na lewo i prawo skrótami myślowymi o "zboczeńcach w sutannach", "dołku z wodą" i "burmistrzu co nie daje pieniędzy tylko bierze dotacje". Moim zdaniem widać różnicę.

Dystans i nie angażowanie się w idiotyczne spory - jak napisałem wcześniej - są podstawą higieny psychicznej :)

Edit:
a tak jeszcze w kontekście spamu, sugestia dla admina: może by tak wprowadzić opcję "piaskownicy", w sensie, że od rejestracji do pisania postów musi minąć powiedzmy 24h?

l_k
Gan

Tak, tak. :( Chesterx nikogo nie obraził a mimo wszystko musiał opuścić forum. Podobnie jest z tymi co za bardzo "odstają" od reszty albo są banowani albo sami rezygnują.

kepih
Obrazek użytkownika kepih
Gan

l_k napisał(a):

Wcale mnie teraz nie dziwi, że Chesterx sam opuścił forum.

l_k napisał(a):

Tak, tak. :( Chesterx nikogo nie obraził a mimo wszystko musiał opuścić forum.

To sam opuścił czy musiał opuścić??

l_k po raz koleiny insynuujesz że ludzie są usuwani z forum za odmienny światopogląd. Proszę, podaj mi przykład użytkownika który został zbanowany "za inne poglądy".
Gan jest tu bardzo dobrym odniesieniem, bo co do jego poglądów osobiście często się z nim zgadzam. Zbanowany został za swoje niekulturalne zachowanie, narzucanie innym na siłę swoich poglądów i obrażanie innych za mienie innych opinii.
Wczoraj w nocy zasugerował że inny użytkownik tego forum ma "awarię mózgu" - serio chcesz taką osobę na forum ??

l_k napisał(a):

Weźcie się opanujcie, forum chyba jest dla ludzi o różnych poglądach a nie tylko katoprawicowych a moze nie mam racji?

Nie masz racji, kilka razy Ci już tłumaczyłem, ale uparcie ignorujesz fakty i manipulujesz poglądami innych. Odpowiedz mi, kto na tym forum ma poglądy katolicko-prawicowe??

l_k
Gan

Moze nie są usuwani ale sami odchodzą kiedy się okazuje, że uprzywilejowana grupa osob może ich bezkarnie obrażać.

Gan obraza, fakt i mógłby sobie darować bo ma więcej do powiedzenia czasami ale i pzc też obraża mimo wszystko to gana się banuje a pzc siedzi sobie spokojnie a już wielu ludzi przez niego stąd wyleciało lub dostali ostrzeżenia.
To jak właściwie jest? Są tu osoby co mogą sobie pozwolić na znacznie więcej?

kepih
Obrazek użytkownika kepih
Gan

l_k napisał(a):
Moze nie są usuwani ale sami odchodzą kiedy się okazuje, że uprzywilejowana grupa osob może ich bezkarnie obrażać.

Bardzo cienka jest granica pomiędzy swobodą wypowiedzi a obrażaniem innych. I przyznam że często mam dylemat czy się udzielać czy zostawić. Przypomnij sobie że sam niedawno sugerowałeś że forum za mocno jest moderowane, teraz narzekasz że za słabo :)

l_k napisał(a):
Gan obraza, fakt i mógłby sobie darować bo ma więcej do powiedzenia czasami ale i pzc też obraża mimo wszystko to gana się banuje a pzc siedzi sobie spokojnie a już wielu ludzi przez niego stąd wyleciało lub dostali ostrzeżenia.
To jak właściwie jest? Są tu osoby co mogą sobie pozwolić na znacznie więcej?

Gan przez długi okres czasu pracował na swojego bana. Był wielokrotnie upominany. Dostawał bany czasowe. Po swoim pierwszym długim banie (chyba około rok) dostał też drugą szansę. Nic się nie zmieniło. Teraz jak małe dziecko wygonione z piaskownicy wraca w nocy by jak najszybciej jak najwięcej zepsuć co chyba dobitnie pokazuję słuszność decyzji jego zablokowania.
Co do Pana z Cynamonu to w pewnym momencie zaczęły się ataki na niego na e-parczewie. Jakieś zatargi ze świata rzeczywistego są przenoszone na nasze podwórko. Nie wiem kto ma rację i szczerze mówiąc nie jest moją rolą jakiekolwiek ocenianie tej sytuacji. Ale w mojej opinii nie on zaczął i będąc obrażanym w taki sposób i tak zachowuję się w miarę spokojnie. Ostatnio jak nie wytrzymał i odpowiedział na równi z pomówieniem na niego to równo został upomniany... Gdzie jest tu nie równe traktowanie ??
Pamiętaj że nie jest to demokracja, jest to prywatne - moderowane forum. Nie musisz się zgadzać z moimi decyzjami (szczególnie że każdy popełnia błędy) - zawsze możesz zgłosić się do gruhy, który jest właścicielem tej strony i na mnie "nakablować" przedstawiając swoje racje.
PS. nie odpowiedziałeś na moje pytania.

l_k
Gan

Nie jestem osobą która "kabluje" do administracji, to domena innego forumowicza, nie napiszę kogo. Po prostu jakoś tak rzuca się w oczy "dziwna słabość" do pewnych osób które jak się wydaje mogą znacznie więcej niż reszta.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Gan

Miałem w klasie kolegę który miewał problemy z wyczuciem żartu. W odróżnieniu od problemów z wyczuciem rytmu - kiedy zamiast pięknego śpiewu, muzyki czy tańca odczuwamy raczej niesmak, brak wyczucia żartu czasem prowadził bardziej do wyrazów politowania niż objawów wesołości. Ponieważ wspomniany kolega był systematyczny i metodyczny w swojej prześmiewczej działalności, zbudował po pewnym czasie rodzaj filozofii życiowej, która maskowała jak sądzę bardzo niskie poczucie własnej wartości (niestety).
Zdarzyło nam się (mojej klasie) mieć zastępstwo ze ś.p. prof Jędrychem - który był już w tedy w wieku podeszłym. Nasz kolega nie mógł przegapić oczywiście okazji do rozpoczęcia działań zmieniających lekcję w kabaret. Prof. Jędrych "zmiażdżył" prześmiewcę w 4 zdaniach, wykazując się doświadczeniem i znajomością psychologii. Zrobił to tak umiejętnie, że po wszystkim spora część klasy odnosiła się do naszego Stańczyka wręcz wrogo. Mi go było zwyczajnie żal.

Jak widzę że Gan kolejny raz na forum rżnie "klasowego głupka" , to jest mi go zwyczajnie żal :(

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.