Dziwny problem z Neostradą

6 posts / 0 new
Ostatni wpis
Rosenfield
Obrazek użytkownika Rosenfield
Dziwny problem z Neostradą

Zadzwonił dzisiaj do nas pan z neo i zapowiedział że lada dzień odetną nam internet. Jako powód podał, że nie mamy telefonu stacjonarnego w ich sieci. Faktycznie, od kilku lat mamy go przeniesionego do Netii, ale do tej pory nikt się nie czepiał. Abonament za neostradę jest płacony regularnie, umowa co prawda kończy się jakoś z początkiem listopada, ale rzeczony pan zapowiedział, że odetną nas w przeciągu kilku najbliższych dni. Nie wiem co o tym myśleć, miał ktoś podobne problemy?

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Dziwny problem z Neostradą

A było płacone za "utrzymanie łącza"?

Rosenfield
Obrazek użytkownika Rosenfield
Dziwny problem z Neostradą

Z tego co mówią moi rodziciele nikt nie wspominał o czymś takim. Płacone było tylko za tel. stacjonarny w netii i internet w neo.

telefon był przeniesiony z TPsy do Netii jakieś 2-3 lata temu.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Dziwny problem z Neostradą

W takim razie trzeba przenieść internet do Netii.

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Rosenfield
Obrazek użytkownika Rosenfield
Dziwny problem z Neostradą

Tak właśnie mamy zamiar zrobić, zastanawia mnie tylko dlaczego TP nagle się obudziło i postanowiło z dnia na dzień odciąć łącze. Umowy z TP na internet i Netią na telefon były podpisane dużo wcześniej, nie było żadnych informacji o ich zmianie. Mam takie śmieszne wrażenie, że TP chce na "ukarać" za przejście do konkurencji. Nic to, trzeba zadzwonić na infolinię i zapytać o co im chodzi.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Dziwny problem z Neostradą

Może im się twój numerek zapodział - a teraz się odnalazł ;)
Mi kiedyś przez pół roku nie doliczali opłaty za internet do rachunku. Pomyślałem sobie, że jak w końcu się zorientują to mnie odetną i każą płacić z odsetkami, wiec zgłosiłem autodonos na Błękitną. Niedawno przysłali mi fakturę uzupełniającą za 2010 r na kilka złotych, za jakieś tam rozmowy ponad abonament :@

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.