REKLAMA

4 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
parczew
REKLAMA

Hej
Jestem nowym użytkownikiem tego forum i chciałam podzielić się z Wami szczególnie z adminami tym co zobaczyłam.
Strona bardzo fajna, działa jak na Parczew bardzo dynamicznie. Dzięki tej stronie młodzi ludzie którzy pozostali w tym pięknym mieście pieniędzy i rozpusty mogą porozmawiać wyrazić swoją opinię itd.... Poruszacie tutaj tematy bardzo trudne które dla pojedyńczych osób są praktycznie nie wykonalne a przy wspólnej próbie wydawały by się możliwe do zrealizowania... Pierwszym takim przykładem jest temat poruszany przez adminów ,sponsor strony. Jeśli pozwolicie to dodam coś od siebie "jeśli nie to wywalcie ten post" Żeby taka stona jak ta działała jeszcze lepiej niż działa potrzebny jest sponsor to proste, tylko jak go zdobyć. To jeszcze bardziej proste zaproponować mu ..... no właśnie co???? Co strona taka jak ta może zaproponować sponsorowi skoro sama nie jest rozpoznawalna. Może należało by zająć się reklamą własną... Czytałam gdzieś na forum o tym że użytkownicy wpisują adres w opis GG ... super pomyśł i bardzo tani.Napewno trafił do dużej grupy sponsorów??? A może jest inaczej.... jak myślicie. A może reklama wizualna na płocie u jakiegoś przyszłego sponsora (znajomego który prowadzi działalność) była by jeszcze lepszym pomysłem... (płocie potraktujcie w przenośni) Koszt takiego kawałku blachy i wydruku naklejek eparczew.pl to całe 100 pln Nawet starsi ludzie którzy prowadzą firmy będą mieli okazję coś takiego zobaczyć i przez chwilę zastanowić się czy nie warto tam zadzwonić i zapytać jak to wygląda...... piszcie krytykujcie podzielacie moje zdanie dodawajcie coś od siebie

xander
REKLAMA

Myślę, że masz dobre pomysły, ale gruha sam już wie co ma robić jeśli chodzi o tą stronę ;) Pozdrawiam.

parczew
REKLAMA

A kto to jest gruha?

xander
REKLAMA

Właściciel i admin :P