Poszukujemy Opiekunki dla pani Sabine

Nr referencyjny: NIEM_1241A
Nasz podopieczny:
Dolegliwości podopiecznej: zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, cukrzyca, astma, reumatyzm, osteoporoza, nietrzymanie moczu.
Obowiązki:

·         Transfer z łóżka na wózek
·         Ubieranie
·         Zmiana pielucho – majtek
·         Pomoc w jedzeniu
·         Pomoc w myciu oraz czynnościach toaletowych
·         Towarzyszenie w wizytach lekarskich
·         Prowadzenie domu: sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie , pranie

Wymagania:

·         Brak nałogów
·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
·         Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
·         Mile widziane referencję oraz czynne prawo jazdy kat. B
·         Akceptowanie zwierząt w domu

Oferujemy:

Kandydatkom zapewniamy: wyżywienie, zakwaterowanie na miejscu zlecenie, przejazd w obie strony, legalne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki.

Pan Erwin potrzebuje opiekunki

Nr referencyjny: NIEM_947A
Miejsce zlecenie: Mannheim
Senior jest osobą mobilną, jest wstanie chodzić i stać samodzielnie lub z niewielką pomocą. Podopieczny jest również w dobrej kondycji psychicznej.
Obowiązki:

Do głównych obowiązków opiekunki należeć będzie pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach toaletowych i pielęgnacyjnych, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu się, pomoc w jedzeniu. Opiekunka będzie również odpowiedzialna za organizowanie i spędzanie czasu razem z seniorem: wspólne spacery, rozmowy itp.
Dodatkowo opiekunka będzie pomagała w prowadzeniu domu: gotowanie, porządki, pranie, robienie, zakupów.

Wymagania:

- gotowość podjęcia pracy w okresie świąt
- znajomość języka na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi (mile widziane referencje)
- czynne prawo jazdy kategorii B
- gotowość do czuwania przy podopiecznym w nocy

Oferujemy:

Opiekunce która podejmie z nami współpracę zapewniamy legalne zatrudnienie, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie w domu podopiecznego, podróż w obie strony.

Telefon:
666868905