SZWAJCARIA - SPAWACZ ALUMINIUM/ELEKTRYK/ŚLUSARZ

ABC Work - Aktualnie dla naszych szwajcarskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:
- SPAWACZ ALUMINIUM (TIG),
- ELEKTRYK,
- LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY,
- ŚLUSARZ (budowa maszyn),
- BETONIARZ.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i możliwość nadgodzin)
- Umowę o pracę ze szwajcarskim pracodawcą
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
- Zakwaterowanie
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:
- Dokładny zakres obowiązków podawany jest w czasie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku
- Wykształcenie kierunkowe (mile widziane)
- Przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- Gotowość do pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
- Prawo jazdy i własny samochód na wyjazd

Wyślij do nas swoje CV na adres: infoabcwork.eu
Pamiętaj, aby wpisać nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym."

Jeśli chcesz, żebyśmy mogli wykorzystać Twoją aplikację w przyszłości, prosimy o dodatkowe złożenie poniższego oświadczenia poprzez załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych."

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Telefon:
570 221 444