Agnieszka Przekora nowym dyrektorem parczewskiego MOSIR-u

Są już wyniki konkursu na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Spotu i Rekreacji w Parczewie. Wygrała Agnieszka Przekora i to ona pokieruje parczewskim ośrodkiem przez najbliższe lata.

Agnieszka Przekora od lat jest związana ze sportem. Obecnie pełni funkcję Prezesa MKS Victoria Parczew oraz jako zawodniczka siatkówki uczestniczy w rozgrywkach Ligi Siatkowej.

W konkursie o stanowisko dyrektora MOSIR okazała się najlepsza wśród trójki kandydatów. Oprócz niej startowali Włodzimierz Oberda i Marek Przekora.

W uzasadnieniu wyboru na stronie Urzędu Miejskiego w Parczewie można przeczytać: „Pani Agnieszka Przekora spełnia wymagania niezbędne, jak również dodatkowe, zawarte w ogłoszeniu o naborze na stanowisko Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Parczewie. Posiada wykształcenie wyższe i wymagany staż pracy. Ważnym atutem kandydata jest posiadanie uprawnień menadżera sportu. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka w sposób wyczerpujący, a jednocześnie rzeczowy przedstawiła spójną koncepcję funkcjonowania i rozwoju Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Parczewie. Przedstawiony przez Nią program działania Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Parczewie jest czytelny i składa się z jasno wytyczonych celów i metod realizacji. Pozwala to sądzić, iż kandydatka w pełni wywiąże się z powierzonych jej obowiązków i będzie kierować powierzoną jednostką w sposób kompetentny. Jest osobą komunikatywną i operatywną, łatwo nawiązuje kontakty i podejmuje różne formy dialogu. Mając powyższe na uwadze Pani Przekora Agnieszka posiada odpowiednie predyspozycje i umiejętności gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na wymienionym wyżej stanowisku, co rokuje to odpowiedzialne i solidne realizowanie powierzonych jej zadań i obowiązków służbowych.”

Jakie plany na funkcjonowanie MOSIR ma nowa pani dyrektor i czy przewiduje w najbliższym czasie wprowadzenie zmian – dowiemy się już wkrótce. (TD)

Kategoria: 
Żródło: 
www.tygodnikopinie.pl