Szukam lokalu do wynajęcia

14 posts / 0 new
Ostatni wpis
opioom
Obrazek użytkownika opioom
Szukam lokalu do wynajęcia

Witam wszystkich
Poszukuje lokalu do wynajęcia w centrum Parczewa lub Lubartowa, najlepiej z jakimś małym wc, powyżej 30m2. Co prawda nie musi to być koniecznie ścisłe centrum, ale też nie 1 km za miastem ;)
Jeśli ktoś z użytkowników tego forum dysponuje jakąkolwiek informacją, byłbym bardzo wdzięczny za info. Na forum, maila lub PW.

Pozdrawiam,

andyR
Szukam lokalu do wynajęcia

Widziałem na ul. Żabiej pusty lokal, ale czy do wynajęcia, to nie wiem. Tam gdzie sklep hydrauliczny.

mike
Szukam lokalu do wynajęcia

Wiem, że Urząd Miasta w Parczewie robi przetarg na lokal w halach targowych. Samo centrum miasta, przy głównej ulicy. Lokal zwonił niedawno sklep wedliniarski. Proponuje dowiedziec sie wiecej w referacie gospodarki nieruchomościami UM w Parczewie

andyR
Szukam lokalu do wynajęcia

Wydawało mi się, że w halach, to kiedyś ZUK dysponował lokalami, ale mogę się mylić.
widziałem jeszcze, że lokal po "salonie" sukien ślubnych, tam gdzie dawniej był Ziutek stał pusty.
Jest początek roku, i może warto się przejść po mieście i rozejrzeć, może ktoś z końcem roku zwinął interes.

opioom
Obrazek użytkownika opioom
Szukam lokalu do wynajęcia

Dzięki wielkie za informację. Reszty spróbuję się już dowiedzieć na własną rękę no i rzeczywiście przespacerować po mieście. Może coś jeszcze wypatrzę. :)
Pozdrawiam

Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

Celest
Szukam lokalu do wynajęcia

hmm a co zamierzasz?
mam dla Ciebie pomysł ale nie wiem jak by było z Jego realizacją. Miejsce hala centrum tam gdzie zegar od strony parku...i coś w rodzaju pubu z zastrzeżeniem nie wpuszczamy moczymordek(pijaczków)..a w lecie parasolki....lody..piwko %-)..juz to widze $-) hehehe... Pozdro

andyR
Szukam lokalu do wynajęcia

Kiedyś w tamtym miejscu była już knajpa i parasolki. Pamięta ktoś jak się nazywała?
A jak byś rozpoznawał, kto moczymordka a kto nie? Może wstęp tylko w krawatach, bo klient w krawacie jest mniej awanturujący się. :)
A muzyka by jaka była?

dereck2
Szukam lokalu do wynajęcia

Pamiętam z dzieciństwa że kiedyś w halach była taka knajpa, nazywała się bodajże "Staromiejska". Klienteli niestety nie kojarzę.

Celest
Szukam lokalu do wynajęcia

tak też to słyszaŁAM że takie miejsce już było.

może cos w stylu kociarni?

muzyka..taka by można było przy niej swobodnie rozmawiać, nie krzyczeć

andyR
Szukam lokalu do wynajęcia

Tak, Staromiejska.
A co to jest kociarnia? Będę mógł przyjść z kotem?

Wespazjan2
Szukam lokalu do wynajęcia

romanserwis napisał/a:

Będę mógł przyjść z kotem?

Ale koniecznie na smyczy ;)

Edytowane. Administracja.

opioom
Obrazek użytkownika opioom
Szukam lokalu do wynajęcia

I w kagańcu, a kot musi mieć obcięte pazurki...co by nie zagrażał meblom w kociarni.

Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

Celest
Szukam lokalu do wynajęcia

?? jak to, nie wiecie co to jest?

Wespazjan2
Szukam lokalu do wynajęcia

Eeee, no wiecie, ale pożartowc sobie nie można?

Edytowane. Administracja.