Oddam szczeniaki w dobre ręce

7 posts / 0 new
Ostatni wpis
CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Oddam szczeniaki w dobre ręce

No i stało się. W którymś temacie opisywałem że moja znajda,urocza i mądra nad podziw psina o wdzięcznej nazwie Pepsi jest hmm przy nadziei :)
Jest to pies prawdopodobnie skrzyżowany w typie :wilczur z labradorem,wygląd zresztą też ma taki. Pies który ją hmmm zaszczepił :) był wyższy od niej bo przeskoczył w chwili mojej nieuwagi płot o wysokości mniej więcej 1,6 m. Pies ,matka, jest na tyle mądra że nie trzeba jej nic 2x powtarzać. Wychowywana z dzieckiem nawet nie podniosła wzroku nie mówiąc o podniesieniu górnej wargi, totalna ignorancja, chociaż uczulam że nawet takiego psa trzeba pilnować. Nie bita,same upomnienia trafiają do niej. Domu pilnuje wzorowo. Myślę że szczenięta będą takie same,przynajmniej po wyglądzie są identyczne. Nie wierzę że z dobrej duszy złe wychodzi.Reszta będzie należała do WAS. Dołączam zdjęcie małej Pepsi zaraz po tym jak mnie znalazła. Uprzedzam że raczej na 100% będą duże. Matkę i dzieci można zobaczyć po uprzednim umówieniu. Telefon do mnie: 504208340 ;mail :awers@awers-web.pl ;gg: 434322 ;skype : casthor

Proszę, przemyślcie to z każdej strony,wolę zabić teraz, niż patrzeć jak się marnuje.

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Oddam szczeniaki w dobre ręce

Jeszcze jedno.Tak jak napisałem w opisie gwoli jasności - ODDAM - nie biorę kasy,oddaję za darmo pod warunkiem że ktoś kocha zwierzęta.

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Oddam szczeniaki w dobre ręce

Niestety,coś nie idą :( wyślę zainteresowanym mailem lug skype

Attached files

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Oddam szczeniaki w dobre ręce

Jednak poszły,coś dziwnego,jedne zdj. idą inne nie.Hmmm

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Oddam szczeniaki w dobre ręce

Temat wkrótce nieaktualny,został na szczęście tylko jeden szczeniak bez opieki, suczka-idealna do pilnowania obejścia na wsi i nie tylko. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

andyR
Oddam szczeniaki w dobre ręce

Czyli ogłoszenie na eparczew przyniosło skutek? Świetnie!
Ale chyba jeszcze nie teraz zabierasz te maluchy od matki?

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Oddam szczeniaki w dobre ręce

hehe,ogłoszenie dawałem na kilkunastu portalach,jednak najwięcej załatwił teść w pracy. Co do oddawania teraz-jeżeli ktoś karmi piersią to nie widzę przeciwwskazań :D

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.