ZAGINEŁA KOTKA!!

16 posts / 0 new
Ostatni wpis
Myszka5505
ZAGINEŁA KOTKA!!

Witam. Dwa tygodnie temu zagineła kotka, czarna, piękne oczy, mała plamka na szyji, nazywa sie Pyza, wiek 1,5 lat. Znaki rozpoznawcze: lubi byc na dworze, rzadko sie łasi!! Okolice zaginiecia- osiedle domków jednorodzinnych (koło stadionu, cmentarza). Wszelkie informacje prosze zgłaszać na ten numer 660537082. Serdecznie dziekuje!!

Attached files

Wespazjan2
ZAGINEŁA KOTKA!!

verde napisał/a:
0_o na alejach przy cmentarzu jest pełno kotów, kiedyś tam coś robiłem kilka dni to chyba to jest największe skupisko kotów w mieście, pewnie przez te stare panie które dokarmiają co dzień koty.

Niech żyją stereotypy!

A wiesz, ze jakoś staro nie wyglądam a koty dokarmiam.

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
ZAGINEŁA KOTKA!!

Chyba widziałam podobnego kotka, dzisiaj pod balkonem u siebie, próbowałam jej rzucić mięsko ale uciekła.
Sprawdź koniecznie, ten kiciuś nie wygladał na bezdomnego ani dziczka.

Edytowane. Administracja.

Universe
ZAGINEŁA KOTKA!!

a czy widział ktoś gdzieś dużego szarego kota z czarnymi pręgami na grzbiecie i ogonie?

Universe
ZAGINEŁA KOTKA!!

to zdjęcie:

Attached files

Wespazjan2
ZAGINEŁA KOTKA!!

A to dopiero teraz jej szukasz? po dwóch tygodniach?

Sory, ale mnie wkurzają takie osoby, nie pilnują swoich zwierzat, nie sterylizują a potem czarna rozpacz bo kotek zaginął.

Bedziesz miała duze szczeście jak kot sie odnajdzie zdrowy i cały.

Popytaj u wetów lub u sąsiadów, moze ktoś widział jak nie kota żywego to moze rozjechanego przez samochód.

Rozwieś ogłoszenia na mieście, daj ogłoszenie do kablówki, pytaj sie ludzi.

Edytowane. Administracja.

orange
ZAGINEŁA KOTKA!!

YvonneS napisał/a:

Sory, ale mnie wkurzają takie osoby, nie pilnują swoich zwierzat, nie sterylizują a potem czarna rozpacz bo kotek zaginął.

A jak to wyczułaś, że nie sterylizowana?? :) Wysterylizowane nie giną?? ;)

Wespazjan2
ZAGINEŁA KOTKA!!

Nie wyrywaj z kontekstu.
Z tego co wiem u nas niestety, pokutuje poglad, ze sterylizacja to okaleczanie i tych zabiegów nie wykonuje sie dużo, całe szczęście, ze z roku na rok jest ich coraz wiecej.
Kotka poszła bo zapewne była w rui, oczywiscie chciałabym się mylić ale prawdopodobnie mam rację. I oby nic złego jej nie spotkało, dwa tygodnie to bardzo długo.

Coś mi się wydaje, ze znowu będzie awantura

Edytowane. Administracja.

Bzyszek
Obrazek użytkownika Bzyszek
ZAGINEŁA KOTKA!!

A mojego kota samochód rozjechał i jakoś żyję :D
Panikujecie jak baby ;)

www.fotoslowik.pl - Zapraszam !!!

ruda
ZAGINEŁA KOTKA!!

Bzyszek, a w czasie "rozjechania" trzymales kota na rekach ? :D
To nadawaloby sie do telewizji >>kot zginal a "trzymacz" przezyl << B)

Pan z cynamonu
ZAGINEŁA KOTKA!!

YvonneS !

A skąd ta pewność że Myszka nie rozmieściła swoich ogłoszeń na mieście, w kablówce, w gazecie przed umieszczeniem ich na e-parczew ? To ten portal jest wg/ Ciebie najważniejszy i powinno się tutaj każde ogłoszenie zamieszczać jako pierwsze ?

Smuci mnie twój brak wyobraźni.

Pozdrawiam !

Wespazjan2
ZAGINEŁA KOTKA!!

Pan z cynamonu napisał/a:
YvonneS !

Smuci mnie twój brak wyobraźni.

Pozdrawiam !

Mnie tez smuci wiele rzeczy i jakoś muszę z tym żyć.

Ogłoszeń nie widziałam, natomiast widziałam krecącego się po osiedlu przy Alejach czarnego, niewielkiego kota, być moze to zaginiona kotka? Moze warto sprawdzić?

BTW, już kiedyś pisałam, że dla niektórych ludzi zwierzęta są przyjaciólmi a nie rzeczami zamiennymi i dlatego starają się nie narażać ich na niebezpieczeństwo. I chociaż czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy, to jednak zawsze warto się nad tym zastanowić biorąc pod swój dach pieska lub kotka.

Edytowane. Administracja.

Myszka5505
ZAGINEŁA KOTKA!!

heh! Czekam na odpowiedzi zwiazane z sprawą!! Moj kot zaginał!! Wszystkie te informacje co napisaliscie co mam zrobic sa wykonane a to juz nie moja wina ze dopiero teraz mam sprawny komputer i mogłam teraz dac ogłoszenie!!

Wespazjan2
ZAGINEŁA KOTKA!!

Sprawdź na osiedlu przy Alejach za cmentarzem, tutaj od kilku dni kręci się czarny kotek.

Czy kotka miała ruję czy była sterylizowana?

Edytowane. Administracja.

Myszka5505
ZAGINEŁA KOTKA!!

Dzieki! Była sterylizowana.

verde
ZAGINEŁA KOTKA!!

0_o na alejach przy cmentarzu jest pełno kotów, kiedyś tam coś robiłem kilka dni to chyba to jest największe skupisko kotów w mieście, pewnie przez te stare panie które dokarmiają co dzień koty.

Max flow ...
http://www.parczew.info
EMA www.eshoutcast.info
www.radiohost.pl Profesjonale serwery w