Zaproszenie

6 posts / 0 new
Ostatni wpis
Skasowany
Zaproszenie

Zapraszam na spotkanie z Senatorem Józefem Bergierem
w dniu 19 października 2009 w Osiedlowym
Domu Kultury ul. 11 Listopada 62 w Parczewie.
godz. 17.00 - wstęp wolny
Program spotkania: Spotkanie z mieszkańcami i dyskusja na tematy bieżące.

Skasowany
Zaproszenie

Senatorowie i posłowie Platformy Obywatelskiej mają zaszczyt zaprosić Państwa na spotkania otwarte w ramach programu PO Rozwój Obszarów Wiejskich. Poniżej znajdą Państwo szczegółowy wykaz spotkań z cyklu Tak! POlskiej wsi.

Poseł Janusz Palikot i Poseł Stanisław Żmijan, dn. 08.12, g. 15.00, Jabłoń, Urząd Gminy, ul Zamojskiego 27

Poseł Janusz Palikot i Poseł Stanisław Żmijan, dn. 08.12, g. 18.00, Sosnowica, Dom Kultury, ul. Kościuszki 7

arkus
Zaproszenie

A to ciekawy prezent mikołajkowy chłopi dostaną.
Ciekawe, czy będzie część artystyczna ? :)

A najważniejsze, byś zawsze był wierny
Samemu sobie i - co za tym idzie
Jak noc za dniem - byś innym też nie kłamał.

W.Szekspir,"Hamlet", Akt I, sc. III

Skasowany
Zaproszenie

Bardzo mi przykro ale niestety nie . To będzie normalne spotkanie . Wiem. Że dużo osób będzie zawiedzonych więc na pociesznie mogę dodać , że co roku Region Lubelski Platformy Obywatelskiej organizuje Piknik Europejski i Festyn Rodzinny. Imprezy przeinaczone dla sympatyków . Tam zawsze jest część artystyczna, zabawy i konkursy dla dzieci, zjeżdżalnia , klaun, kiełbaski itp. Na pewno będę pamiętał o panu i wyślę imienne zaproszenie . Miłej zabawy :D

Zablokowany
Zaproszenie

Witam!
W czym i w jaki sposób koleś móglby pomóc przeciętnemu parczewiakowi.

Skasowany
Zaproszenie

A to już pytanie do niego. Natomiast sporo osób przewija się przez biuro senatorskie i większej części udaje się pomóc. Słyszałem nawet, że obecne władze zwracają się czasem skutecznie z prośbą o pomoc.

Na spotkanie był osobiście zastępca burmistrza pan Michał Bożym i dziękował za wsparcie ze strony senatora .