Nowa ankieta - wybory burmistrza

7 posts / 0 new
Ostatni wpis
kepih
Obrazek użytkownika kepih
Nowa ankieta - wybory burmistrza

Z racji braku wszystkich kandydatów w poprzedniej ankiecie zrobiłem nową.
Podaję wyniki starej:

Najlepszy wynik uzyskał:
Kandydat aktywnych gospodarnych Bronikowski Marian z 216 głosami - co daje 35% wszystkich głosów.

Na drugim miejscu uplasował się:
Przewodniczący Parczewskiego koła PO Chmielarz Zdzisław z 134 głosami (22%).

Trzecie miejsce:
Obecny burmistrz Paweł Kędracki - 125 głosów ( 21%).

Jeden głos mniej i czwarte miejsce:
Poprzedni burmistrz Mroczek Stanisław 124 głosy (20%).

I na ostatnim miejscu:
Obecny starosta Wezgraj Waldemar z 9 głosami (1%)

kepih
Obrazek użytkownika kepih
Nowa ankieta - wybory burmistrza

Widzę że nie wszystko poszło zgodnie z planem, dalej wyświetla się stara ankieta i pomimo ustawienia jej jako zakończona, dalej można oddawać głosy.
Czekam aż Gruha się tym zajmie, i jak już będzie nowa ankieta podam ostateczne wyniki starej.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Nowa ankieta - wybory burmistrza

a gdzie ta nowa ankieta ??

X360
Nowa ankieta - wybory burmistrza

NIe ważne juz widze :P

Pan z cynamonu
Nowa ankieta - wybory burmistrza

Cynamon napisal

"Super" ankieta.Juz 4x z mego kompa glosowalem na Burmistrza :-)

Grucha napisal

Można zabezpieczyć na użytkownika na sesje, ale po co to tylko przykładowa mało ważna ankieta

Rozumiem,tylko skoro istnieje latwa mozliwosc manipulacji a w rezultacie mozliwosc wplywania na wynik wyborow to czemu ona ma sluzyc,po co tu jest ? Skoro jest malo znaczaca to moze ja tak samo zdjac?

Pierwszy leprzy uzytkownik portalu eparczew moze o tym nie wiedziec,gdyz pod ankieta nie widnieje napis: zart

A sztaby wyborcze zrobia z jej wynikiem co chca.

Przyklad

Zapraszamy na www.eparczew.pl, gdzie można oddać głos na Waszego kandydata na burmistrza Parczewa. Z przyjemnością informujemy, że na dzień dzisiejszy nasz kandydat Pan Marian Bronikowski prowadzi w sondażu przeważającą liczbą głosów.

I zawsze sie uzbiera kilka osob ,glosow ktore nie chca byc przegrane.

Jestem socjologiem i chcialbym przypomniec ze slowo Ankieta ma okreslone znaczenie i moc.Jezeli widnieje gdzies napis ANKIETA to jest to konkretne narzedzie do badania i wplywania na opinie innych ludzi i nie moze byc sobie stosowane "ad hoc".

Ot np. Korwin Mikke zalozyl sprawe Homo Homini, ze przewidywany wynik wyborow prezydenckich nie miescil sie w granicach bledu statystycznego(to jedna z wytycznych ktora pozzwala nazywac ankiete ankieta).Tego typu spraw mamy duzo wiecej.

To tak w woli informacji.

Skoro wlascicieli e-parczew stac na to aby "bawic" sie i manipulowac ankietami, to ja w niej jeszcze 10 x albo jak komputer da i wiecej razy zaglosuje na mojego kandydata;)

dereck2
Nowa ankieta - wybory burmistrza

Moim zdaniem ankieta w której mozna głosowac nieokreslona ilosc razy jest do d.... i jesli nie mozna jej poprawic to nalezaloby ja usunac. Tak ja mysle.

robot
Obrazek użytkownika robot
Nowa ankieta - wybory burmistrza

..i nie tylko Ty.

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"