Mistrzostwa

11 posts / 0 new
Ostatni wpis
Kemiro
Obrazek użytkownika Kemiro
Mistrzostwa

Co do ostatniego sparingu lepiej zeby takich bramek sobie nie strzelali :D
http://www.canabio.pl/2/shared/eigentor.wmv

sysienka
Obrazek użytkownika sysienka
Mistrzostwa

po prostu boska obrona, jak to miał być hołd Górskiemu to ... udał się, naprawdę

...:::: S t a Y i n G A l i V e ::::...

Kemiro
Obrazek użytkownika Kemiro
Mistrzostwa
gruha
Obrazek użytkownika gruha
Mistrzostwa

Po tej bramce cieszę się że nie oglądałem tego mieczu. Jedno wielkie DNO ! Może nie jedźmy na te mistrzostwa :(

dereck2
Mistrzostwa

No nie narzekajcie, bo w końcówce gola strzelił Jeleń. Może to ten z herbu Parczewa?

xander
Mistrzostwa

DLa mnie Polska od początku była na przegranej pozycji, a Janas teraz będzie zbierał bęcki!

sysienka
Obrazek użytkownika sysienka
Mistrzostwa

Jeszcze raz się powtórzę, ale utwierdzam się w tym z dnia na dizeń coraz bardziej...My z Janasem na mundial jak z Ich Troje na Eurovision...

...:::: S t a Y i n G A l i V e ::::...

KamoN
Obrazek użytkownika KamoN
Mistrzostwa

Wyjdziemy z grupy to szok bardziej a nie radośc nie ogladałem meczu ale niestety ta bramke widzialem pobyt na MS jest pod znakiem zapytania a wszysktiemu winny jest JANAS :D ciekawe ile za to dostal bo takich rzeczy sie nie robi!! chyba ze sie poklucil, ale to tez go nei usprawiedliiwa gdie ejst frankwoski i dudek !!!

Żyj chwilą - w chwilę przepij wszystko !!
Umiesz liczyć ?...........?
Licz na siebie!!! :0

sysienka
Obrazek użytkownika sysienka
Mistrzostwa

ekhm.. Frankowski i Dudek za dużo nazbierali za reklamy medialne i Janas nie pozwoli im więcej zarobić od całej kadry wybitnych piłkarzy naszej, polskiej,jedynej ziemi:]

...:::: S t a Y i n G A l i V e ::::...

dereck2
Mistrzostwa

Do Dudka zadzwoniła Krystyna z gazowni i powiedziała żeby nie jechał na mistrzostwa bo będzie kicha. I chyba miała rację;)

sysienka
Obrazek użytkownika sysienka
Mistrzostwa

Kryśki są zazwyczaj inteligentne :)

...:::: S t a Y i n G A l i V e ::::...