FireShow

15 posts / 0 new
Ostatni wpis
orange
FireShow

17 czerwca (sobota) tegoż roku, około godziny 22 na płytach za PKSem odbędzie się pokaz Tańca z Ogniem, prezentowany przez Parczewski FireTeam. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bo zapewniam, że warto zobaczyć to co dla Was grupa przygotowała - Żywioł okiełznany przez Człowieka, i wykorzystany by prezentować Jego piękno innym.

Jeśli ktoś był na parkingu przy sali weselnej na ich pokazie to wie o co chodzi. jest okazja wziąć aparaty i na pks gonić, naprawde nie zapomniane wrażenia!!
Polecam serdecznie!

Sorry że takie ogłoszenia piszę na forum. Wysłałem to jako news wczoraj ale nie ma i nie ma :)

MontZbi
FireShow
Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
FireShow

Mam nadzieje że od 21 czerwca też mnie przygarną :P

orange
FireShow

Jarrod napisał/a:
Mam nadzieje że od 21 czerwca też mnie przygarną :P

do teamu???

pewnie mają jakieś egzaminy dla wstępujących...jakiś chrzest bojowy typu picie benzyny..podpalanie ogródków działkowych itp :)

Wczorajszego pokazu nie widziałem, a podobno jak ktoś nie widział to jest czego załować..Nie odbyło się bez nie przewidzianych sytacji takich jak przewrócenie się palącego wiaderka z benzyną, ale gdyby wszystko poszło zgodnie z planem nie byłoby tak ciekawie. Pokaz pomimo słabej reklamy, cieszył sie sporą popularnością, bo przyszło go zobaczyć ok 80 osób (relacja świadków). Były całe rodziny z dziećmi. Cóż, bardzo mnie cieszy, ze są w Parczewie ludzie, którzy mają ciekawe zainteresowania i potrafią je realizować.

O następnym pokazie postaram się zawiadomić wcześniej. ;)

Pozdrawiam!
www.orange.pl :D

gruha
Obrazek użytkownika gruha
FireShow

Bardzo mi się podoba ta grupa Fire Team. Ale z tego hobby można dorobić. Narazie takie pezpłatne pokazy bardzo dobrze wpływają im na reputacje. Powinni robić swobie swoją stronę internetową potem ja jakieś imprezach okolicznościowych jak dni parczewa dogadać się z urzędem miasta możliwośc przedstawienia za drobną opłatą ( klika stówek :-). Jest to jedyna taka drużyna która się tym zajmuje nie ma problemu przebicie się.

orange
FireShow

Dokładnie tak, na tym da się zarobić..czy w na dniach Parczewa-szczerze wątpie, urząd raczej nie jest chętny do płacenia, a zwłaszcza kilku stówek :) wspomagałem kilka razy dni Parczewa i wiem, że nie chętnie płacą :) ale na jakichś zlotach motocyklowych w Komarówce czy na festiwalach rockowych odbywających się każdego wrzesnia w Lubartowie to da się wkręcic i zarobić.

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
FireShow

Marcinek ja już umiem conieco :P
W każdą środę na Polach Mokotowskich są spotkania kuglarskie od 17 do 21 i tam bawią się łańcuahcmi itp :)

orange
FireShow

a o tym to nie wiedziałem. Szkoda, że mówisz to teraz jak już tylko kilka dni dzieli mnie od powrotu do Parczewa :) , bo chetnie bym pojechał obczaić
Pozdrawiam!

robot
Obrazek użytkownika robot
FireShow

Wszystko fajnie. Ale fotki jakies macie?

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
FireShow

W środe się dowiem czy jakies były :)
Póki co polecam www.firedancers.pl tutaj masz filmiki jak to wygląda zi zdjęcia z pokazów.

orange
FireShow

tutaj są zdjęcia jak parczewski fireteam dopiero zaczynał się bawić z ogniem

http://www.foto-klub.pl/2/17/index.html

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
FireShow

Filmiki super wyglądają z tego :P
Podobnie jak same pokazy :D

dereck2
FireShow

Ostatnio obejrzałem pokaz Teatru Ognia Salamander. Grupa pochodzi z Bartoszyc i jak sami mówią jeżdża po Polsce i występują do tzw. kotleta na różnych imprezach i festynach. Jeśliby ktoś z Was miał okazję ich zobaczyć to "gorąco" polecam

zales00
Obrazek użytkownika zales00
FireShow

Nie widziałem... natomiast jestem pełny uznania dla Sigillum Ignis z Parczewa. Chyba ich team się nie rozbija i nadal są pełni uporu... ot tak można pokazać że i w małym mieście coś można ciekawego zrobić ;)

cfaniara
FireShow

Mam prosbe do wszystkich, ktorzy posiadaja ciekawe zdjecia z wystepow fire teamu w dosyć dobrej jakosci. Potrzebne mi sa bo pisze o nich wiekszy materiał. Prosilabym o wysyłanie na maila: cfaniara86@gmail.com

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..