Telefon - numer zastrzeżony.

3 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
Henryk
Obrazek użytkownika Henryk
Telefon - numer zastrzeżony.

Czy daje coś zastrzeganie numeru telefonu? Według mnie, daje tylko negatywne reakcje osób, które widzą na swoim aparacie telefonicznym stosowny napis "zastrzeżony". Duży odsetek osób takich przychodzących połączeń telefonicznych nie odbiera. Ja też nie odbieram takiego telefonu, niech sobie dzwoni ... .

Wespazjan2
Telefon - numer zastrzeżony.

Jeżeli ktoś bardzo szanuje swoją prywatność ;)

Nie zastanawiałam się nigdy nad tym, jednak podanie nr telefonu przez osoby trzecie bez zgody i wiedzy może być sporym problemem. Miałam niedawno taką sytuację, że jedna osoba wydzwaniała na moj nr telefonu bez opamiętania i niestety musiałam zmienić nr bo naprawdę mnie to wkurzało, dlatego nie dziwię się, że niektórzy wolą mieć zastrzeżony.

Edytowane. Administracja.

Henryk
Obrazek użytkownika Henryk
Telefon - numer zastrzeżony.

Nikt nikomu nie odmawia prawa do blokowania prezentacji swojego numeru, ale taka osoba może spodziewać się że inne osoby mogą blokować połączenia przychodzące z numerów zastrzeżonych. ;)

Blokowanie połączeń przychodzących z numerów zastrzeżonych. Użytkownik, który nie życzy sobie odbierać telefonów z numerów z ukrytą prezentacją numeru może podjąć decyzję o tym, czy odbierać takie połączenia.

* Aktywując usługę blokowanie połączeń z numerów zastrzeżonych nie będziesz odbierał połączeń z numerów, które mają ukrytą swoją prezentację.
* Każde połączenie przychodzące, które nie zostanie zaprezentowane własnym numerem, z powodu ukrycia numeru, nie zostanie zrealizowane, a Ty nie będziesz o tym informowany.
* Dzwoniący usłyszą bezpłatny komunikat informujący o przyczynie niezrealizowania połączenia. W celu zrealizowania połączenia dzwoniący powinien włączyć prezentacje numeru i zadzwonić ponownie.

Henryk Mościbrodzki
sygnatariusz POWNAS
Skype: spl908455
=============
POWNAS jest ruchem społecznym działającym na rzecz rozwoju