ODDAM PIESKI!!!!!!!!!

13 posts / 0 new
Ostatni wpis
marwina13
ODDAM PIESKI!!!!!!!!!

UWAGA!!!!
Oddam pieski, 7-8 tygodni! W dobre rece. tel:663633245/koczergi sliczne,zadbane, rozne kolory. bezrasowe(mix) bardzo zachecam gdyż mam ich 3.

Wespazjan2
ODDAM PIESKI!!!!!!!!!

Sorki ale następnym razem zamiast rozmnażać pomysl o stosownej antykoncepcji u suki, nie ma nic gorszego niż niechciane mioty z ktorymi nie wiadomo co później robić.

Edytowane. Administracja.

marwina13
ODDAM PIESKI!!!!!!!!!

Sorki jesli niewiesz co i jak to sie nie wypowiadaj... Dla twojej wiadomosci ta suczka sie do nas przyblakala i nikt nie odpowiadal na ogloszenie ze znaleziono suczke... juz byla w ciazy no i u nas zostala!!!!

Wespazjan2
ODDAM PIESKI!!!!!!!!!

Nie napisałaś ze to nie wasz pies.
Radzę na przyszłość nie rozmnażać niepotrzebnie.
Prawdopodobnie jakiś pseudowłaściciel pozbył się suczki kiedy się okazało, że jest w ciąży.
Wszystkim takim "opiekunom" zawsze radzę zeby udali się do schroniska i zobaczyli niewyobrażalne cierpienie zwierząt porzucanych i niechcianych które za kratami czekają na uśmiech losu i kogoś kto je pokocha, wiele z nich niestety nie doczeka. :(

Edytowane. Administracja.

xander
ODDAM PIESKI!!!!!!!!!

yvone nie rób off-topicu :/ Ktoś chce oddać psiaki, a ty tu z takimi tematami. Załóż oddzielny topic do dyskusji o rozmnażaniu zwierząt...

Wespazjan2
ODDAM PIESKI!!!!!!!!!

Trudno, mam takie zdanie na ten temat jakie mam, nie toleruję rozmnażaczy, moze następnym razem taka osoba się zastanowi zanim zdecyduje na to aby jej zwierzę wydało kolejny niepotrzebny miot.
A schroniskowe biedy czekają...
Każdy urodzony w rozmnażalni pies czy kot równa się śmierć zwierzecia w schronisku lub w piwinicy.

Edytowane. Administracja.

marwina13
ODDAM PIESKI!!!!!!!!!

no tak... to jest chore pozbywac sie biednego zwierzaczka gdy dowie sie ze ma miec mlode:@ szkoda.. ale niema co ja ta suczke przygarnelam... nie moglam patrzec jak chodzi glodna i wogole:|

Wespazjan2
ODDAM PIESKI!!!!!!!!!

Niestety, wielu ludzi tak robi, wywożą koty/ psy do lasu i zostawiają nie interesując się ich losem.
Np. ostatnio do łódzikego schroniska trafiła wzięta stamtąd rok wcześniej prześliczna kocinka, powód - pani wyjeżdża i kot przeszkadza.
Dla zwierząt schron to koszmar, całe zycie za siatką.
Szybko pada im psychika, bo ich zycie to tylko godziny karmienia i od czasu do czasu ręka wolontariusza do głaskania.
Sama mam kotkę ze schroniska i wiem jaki uraz pobyt tam w niej zostawił i jak musiała być nieszczesliwa.
Dobrze zrobiłaś, ze wzięłaś biedactwo, chyba nie masz już zamiaru jej oddawać, wiec pomyśl o tym aby nie miała więcej piesków.
To i dla niej bedzie dobre i dla was.
Mam nadzieję, ze szczeniaczki znajdą dobre i odpowiedzialne domy.

Edytowane. Administracja.

marwina13
ODDAM PIESKI!!!!!!!!!

Oczywiscie ze dostanie zastrzyk wtedy kiedy to bedzie potrzebne. Ale wlasnie jest problem ze szczeniaczkami! wiec chetnie oddam je w dobre rece!!!!!!

marwina13
ODDAM PIESKI!!!!!!!!!

marwina13 napisał/a:
UWAGA!!!!
Oddam pieski, 7-8 tygodni! W dobre rece. tel:663633245/koczergi sliczne,zadbane. bezrasowe(mix)

andyR
ODDAM PIESKI!!!!!!!!!

Napisz jak małe wyglądają, że są słodkie, itp. jak matka wygląda i czy podobne. Pokaz foty. poreklamuj je trochę.

marwina13
ODDAM PIESKI!!!!!!!!!

Sa słodkie i pełne zycia mega fajne .:)

marwina13
ODDAM PIESKI!!!!!!!!!

Są wyjątkowo śliczne moze ktos ze znajomych by chcial???