Wybaczcie , lecz muszę :d

8 posts / 0 new
Ostatni wpis
nioop
Obrazek użytkownika nioop
Wybaczcie , lecz muszę :d

Muszę to skrytykować ;p Tzn. nie to, a ludzi na tym forum ;p
Kiedy czytam te wszystkie posty czasem nie wiem czy smiać się czy płakać ;p
Oczywiście jest to dział Off - Top , wieć mozna tu dowolnie wypowiadac swoje sugestie jak i zazalenia... A moje krytyka odnosi sie do paru osób.. i bardzo prosze o nie usuwanie tego tematu , by wszyscy uzytkownicy mogli go przeczytac ;)
Pierwsza osoba robottelepat - kiedy trzeba .. Jesteś młody i piszesz ze masz 22 lata , przykład : cos tam ze przybywa skuterów w mieście - 22 lata , kiedy trzeba jesteś starszy i doświadczony - cos tam o barach w parczewie - 27 lat :D:D hehe...
A najlepszy jest pan administrator Grucha :] Sory... Ale juz nie moge kiedy czytam te wypowiedzi , nie ma ani jednego tematu gdzie by sie nie znał na nim najlepiej ;) Kontrole nielegalnych systemów wiedzial ze sprzedano 350 sztuk widnowsów hmm... Faktury tez prowadzisz? Znów o skuterach... Mechanik pierwsza klasa ;) Agencja towarzyska - sprawdził adres :| i okazało sie iz to przedsiebiorca z lublina.. hmm.. dziwne bo znam właściciela i zawsze mieszkal w parczewie ;p Basen w parczewie - wiedział pierwszy , jednak po pewnym okresie okazało się iż jest zupełnie inaczej... na szkole jezykowej tez sie zna ;) Na zakładaniu kina , baru również.. Również trzeba wspomniec o wtykach na policji :D I mógłbym tak wymieniac w nieskończonośc...
Może i nie powinienem krytykowac tych osób, jednak poprostu juz nie mogę wytrzymać , Grucha na jakich ty studiach jesteś ?? Wszystkowiedzacych ??:D I wyluzuj troche . Ciągle publikujesz jakieś niestworzone rzeczy , tylko co usiłujesz przez to osiągnąć ?? Bo jak narazie sam wiesz jaką opinie tymi wypowiedziami wnosisz o sobie...

robot
Obrazek użytkownika robot
Wybaczcie , lecz muszę :d

nioop napisał/a:

Pierwsza osoba robottelepat - kiedy trzeba .. Jesteś młody i piszesz ze masz 22 lata , przykład : cos tam ze przybywa skuterów w mieście - 22 lata , kiedy trzeba jesteś starszy i doświadczony - cos tam o barach w parczewie - 27 lat :D:D hehe...

Konkretnie kiedy? Pytam, bo może jakąś literówkę walnąłem. Proszę napisz, najlepiej w formie cytatu, tak jak ja zrobiłem to powyżej. Jeżeli ta sytuacja sfrustrowała Cię do tego stopnia że poświęciłeś mi cztery linijki swojego udręczonego postu, to postaram Ci się to jakoś wynagrodzić.
A może masz zbyt dużo wolnego czasu i energii? W takiej sytuacji zapraszam na painta, w najbliższą sobotę, godzina 16, Izabelin koło Sosnowicy. Pobiegasz sobie, postrzelasz, odreagujesz i może przestaniesz bić pianę. Zapraszam, dla dobra reszty forumowiczów masz u mnie dodatkowe sto kulek gratis.
Zdrówka życzę. Wyśpij się, 2:02 to nie najlepsza pora na taką twórczość.
PS: Jeżeli próbujesz się lansować na tym forum to daj sobie spokój. Część administratorów i użytkowników tworzy na nim grupę trzymającą władzę i niszczy z zapałem czekisty wszelkie przejawy "myślozbrodni".

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

milypl
Obrazek użytkownika milypl
Wybaczcie , lecz muszę :d

nioop napisał/a:
Kiedy czytam te wszystkie posty czasem nie wiem czy smiać się czy płakać ;p

Jak nie podobają Ci się wypowiedzi na forum to możesz przecież nie odwiedzać strony, ogólnie wypisać sie, podejrzewam że admin z chęcią usunął by twoje konto jak sobie zażyczysz :D

Wespazjan2
Wybaczcie , lecz muszę :d

Wydaje mi się, ze autor wątku nie do końca zrozumiał treść postów, lub czytał wybiórczo.
Oczywiscie, że każdy ma prawo się wypowiadać jednak z zachowaniem pewnych zasad.
To jest prywatna strona i jeżeli komuś nie pasuje to nie musi tutaj być ani się udzielać.
Sprawy tego typu powinno się kierować bezpośrednio do osób zainteresowanych używajac w tym celu PW.

nioop napisał/a:
verde - wybacz , ale ile ty masz lat ??

verde napisał/a:odp : 22 .

Edytowane. Administracja.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Wybaczcie , lecz muszę :d

Bla bla bla... mścisz się za topic o skuterach ?? :-)

Naprawdę człowieku masz jakieś problemy. Zacznij podchodzić do wypowiedzi na forum trochę bardziej z dystansem.

Ale juz nie moge kiedy czytam te wypowiedzi , nie ma ani jednego tematu gdzie by sie nie znał na nim najlepiej ;)

O wybacz ... na fotografii się nie znam :-)

Kontrole nielegalnych systemów wiedzial ze sprzedano 350 sztuk widnowsów hmm...

Słyszałem od ludzi... gdzieś napisałem, że to sprawdzone informacje?? Naprawdę przeczytaj jeszcze raz " Z DYSTANSEM DO TEGO FORUM"

Mechanik pierwsza klasa ;)

A gdzie ja to napisałem??... oceniłem wygodę jazdy automatem do manual i korzyści, które każdy może sobie wyczytać w byle jakiej gazecie motoryzacyjnej.

okazało sie iz to przedsiebiorca z lublina.. hmm.. dziwne bo znam właściciela i zawsze mieszkal w parczewie ;p

Pisał tego posta z Lubartowskiej w Lublinie suma sumarum można sobie wykalkulować :p. Tak mnie poinformowało Google.com. Jeśli się myliłem i kogoś uraziłem to przepraszam :-)

na szkole jezykowej tez sie zna ;) Na zakładaniu kina , baru również.. Również trzeba wspomniec o wtykach na policji :D I mógłbym tak wymieniac w nieskończonośc...

Na szkole w jakim sensie? Co do kina baru, sklepu, zakładu fryzjerskiego to wybacz, ale się trochę znam bo jestem na kierunku ekonomii tak więc takie rzeczy wpajali mi od 5 lat jak coś takiego jak biznes zrobić.

tylko co usiłujesz przez to osiągnąć ??

Nic - wyrażam po prostu moje zdanie pogląd, który naprawdę może być różny i niekoniecznie wszyscy mogą się z tym zgadać. Ale właśnie to dzięki forum człowiek naprawdę się uczy ciekawych rzeczy. A uwierz mi od 8 lat jestem użytkownikiem kilkunastu takich forum jak nasze tak wiem co mówie.

Naprawdę jeśli Cię zabolało, że nie każdy musi się zgadzać z twoim zdaniem to przepraszam za wszystkich, ale tak to jest już na forum

Pozdrawiam wredny, wszechwiedzący administrator B)

nioop
Obrazek użytkownika nioop
Wybaczcie , lecz muszę :d

Uwazam iz kazdy moze wyrazać swoje opinie , dlatego też "nalezy podchodzic do tego forum z dystansem" :P
Słyszałeś od ludzi ze sprzedano w parczewie 350 windowsów hmm... wybacz , nie wiedziałem ze ludzie chodzą po sklepach i zliczają

sprzedany towar a potem Cię informują :] Zwracam honor :P

Jakie gazety motoryzacyjne kupujesz ?? Dowcip tygodnia ?? ;)

Kolega pisał tego posta z ul Polnej w parczewie :P

Biznes masz w małym paluszku ?? Hmm... Zobaczymy jak to sprawdzi Ci się w praktyce ;p Bo akurat w biznesie siedze :] I dokładnie wiem jak jest tu w parczewie...

Zapomniałeś wspomniec o wtykach na policji ;p;p Skoro tak dobrze współpracuje Ci się z panem piątkowskim to tylko pozazdrościc ;p hehe...

Nie mszcze się za zaden post , gdyż naprawde mi to rybka, wyraziłem swoja opinie a mam do tego prawo, gdyż uwazam ze poprostu popisujesz się przez net :] A nie trawie gdy ktoś wie wszystko lepiej od innych i pokazuje to wirtualnie...

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Wybaczcie , lecz muszę :d

Ten temat powinien się nazywać GRUHA !! wkurzasz mnie ;-)

Słyszałeś od ludzi ze sprzedano w parczewie 350 windowsów hmm... wybacz , nie wiedziałem ze ludzie chodzą po sklepach i zliczają

sprzedany towar a potem Cię informują :] Zwracam honor smiley

Jeden powiedział, że w elektrobicie dużo windowsów sprzedali, drugi, że 350 a może trzeci za 1000 nie wiesz co to plotki w Parczewie.

Kiedyś słyszałem, że jadę do niemiec za dziewczyną a wyszło prawda że nikt z nas nie wyjechał :-)

Jakie gazety motoryzacyjne kupujesz ?? Dowcip tygodnia ?? smiley

Chyba auto świat kiedyś kiedyś coś tam napisał. Jakoś przez przypadek przeczytałem bo nie bardzo interesuje mnie temat motoryzacja.

Kolega pisał tego posta z ul Polnej w parczewie smiley

A google powidziało co innego :-) No i co zabijesz mnie za to ??

Biznes masz w małym paluszku ?? Hmm... Zobaczymy jak to sprawdzi Ci się w praktyce ;p Bo akurat w biznesie siedze :] I dokładnie wiem jak jest tu w parczewie...

O nie ! Mówiłeś wcześniej

Na zakładaniu kina , baru również..

Bo się znam jak założyć kino i inna formę działalności. Zaś zarządzanie firmą żeby przynosiła zyski to już co innego. Tutaj trzeba mieć raczej praktykę. Tutaj jej niestety nie mam może za jakiś czas.

Zapomniałeś wspomniec o wtykach na policji ;p;p Skoro tak dobrze współpracuje Ci się z panem piątkowskim to tylko pozazdrościc ;p hehe...

NIe znam Pana Piątkowskiego. I nie bardzo wiem o czym mówisz. A to że wtyki mam w policji to czas gadam sobie na prawo i lewo bo rodzinę tam mam. Ale to znowu sarkazm.

Tak widzisz ty swojej zdanie ja swoje tam można w nieskończoność - lepiej omówmy sobie te sprawy na PW albo osobiście przy piwku :-)

Naprawdę forum to piękna rzecz raz śmiejemy się z tego raz z tego a zaraz ze mnie :-) Trzeba mieć do tego dystans i już. Ale jak uważasz że ja się mądrzę to zobacz inne form: motoryzacyjne, informatyczne, regionalne tam co drugi to specjalista :-) Aby później aby Ciebie nie wyzwali trzeba zaczynać zdanie - Wydaje mi się, Prawdopodobnie mogę się mylić ale... chcesz tak, no weź przestań.

Jeśli mam wszystkich zadowolić to powinienem być bezstronny i tylko upominać za bluzgi i zamykać tematy odbiegające od tematu. Sorry jak mam coś takiego robić to usuną bym tą stronę w trybie 3 miesięcy.

Wespazjan2
Wybaczcie , lecz muszę :d

gruha napisał/a:

Zapomniałeś wspomniec o wtykach na policji ;p;p Skoro tak dobrze współpracuje Ci się z panem piątkowskim to tylko pozazdrościc ;p hehe...

NIe znam Pana Piątkowskiego. I nie bardzo wiem o czym mówisz. A to że wtyki mam w policji to czas gadam sobie na prawo i lewo bo rodzinę tam mam. Ale to znowu sarkazm.

:-)

Z racji wykonywanej pracy zdarza mi się współpracować od czasu do czasu z dzielnicowym i jakoś nie narzekam. :p

Edytowane. Administracja.