Zaorana szosa :D

8 posts / 0 new
Ostatni wpis
Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Zaorana szosa :D

Rzeczywistość czasem przerasta wyobraźnię (filmowców - przypominają mi się klimaty z filmu Pieniądze to nie wszystko )

Policjanci z lubelskiego zatrzymali pijanego rolnika, który zaorał asfaltową drogę koło miejscowości Glinny Stok. Mężczyzna prawdopodobnie nie zauważył, że opuścił pług ciągnika. Teraz odpowie za zniszczenie mienia i kierowanie pod wpływem alkoholu.

Policjanci zostali zawiadomieni, że po drodze jedzie ciągnik z opuszczonym pługiem. Kiedy przyjechali na miejsce, okazało się, że 40 metrów asfaltu zostało... zaorane. Kawałki nawierzchni leżały na poboczu.

50-letni rolnik, Marek D., mieszkaniec podparczewskiej wioski miał prawie trzy promile alkoholu. Nie był w stanie wyjaśnić, jak doszło do zdarzenia..

Oprócz odpowiedzialności karnej będzie musiał pokryć koszty naprawy jezdni. Straty dopiero są szacowane. Rolnikowi grozi do dwóch lat pozbawienia wolności i długotrwałe pozbawienie uprawnień do kierowania.

Można było o tym przeczytać na stronie ( jest też tam fotka z zaoranym asfaltem) http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nietrzezwy-rolnik-zaoral-asfalt,wid,10294670,wiadomosc.html

Wespazjan2
Zaorana szosa :D

No to gościa nieźle zaorało, ;) a jak zapłaci to mu się odechce jazdy pod wpływem.

Edytowane. Administracja.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Zaorana szosa :D

Witamy Yvonne. Szkoda, że nie w gronie administratorów. Mam nadzieje, że na forum powróci "ciekawa dyskusja" jak wcześniej.

Wespazjan2
Zaorana szosa :D

Dzięki, również witam wszystkich, w szczególności mój fanklub :P

Edytowane. Administracja.

robot
Obrazek użytkownika robot
Zaorana szosa :D

Mam nadzieję że Andrzej L. nie dowie się że takie numery można robić z drogami!

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

xander
Zaorana szosa :D

Widać, Polak potrafi :D Co tam, że asfalt sobie leży :P

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Zaorana szosa :D

yvonne napisał/a:
Dzięki, również witam wszystkich, w szczególności mój fanklub :P

Hehe musiała skwitować :D

Jako nie formalny przewodniczący "fanklubu" ja również witam z powrotem

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Zaorana szosa :D

zales00 napisał/a:

yvonne napisał/a:
Dzięki, również witam wszystkich, w szczególności mój fanklub :P

Hehe musiała skwitować :D

Jako nieformalny przewodniczący "fanklubu" ja również witam z powrotem

Co do rolnika... to ja już wiem dlaczego w Polsce mamy taki stan dróg B)

EDIT:

Znooowuuu ... dlaczego na tym forum jest odwrotnie niż wszędzie.. :D chociaż fakt na znaczniki nie patrzę ;)