Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!

13 posts / 0 new
Ostatni wpis
LPRowiec
Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!
Pan z cynamonu
Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!-gcti

http://www.youtube.com/watch?v=kP3iohsbGN8

Mnie utwierdza mentalność elektoratu LPR na kogo nie głosować.

Roman GERTYCH ! A to dobre :)

orange
Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!-gcti

No jakoś nie przekonał mnie ten film. Właściwie to nic konkretnego w nim nie ma.

xander
Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!-gcti

Komentarze na YT mówią same za siebie ;)

Skasowany
Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!-gcti

Mnie raczej utwierdził w przekonaniu na kogo nie głosowąc ;)

Jelonek
Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!-gcti

Moim zdaniem, występując w tym filmiku ten Pan nie wiadomo czy jest faktycznie w LPR czy tylko przez przypadek się pojawił się „chyba” na kongresie bądź ktoś mu zapłacił, żeby sobie i kolegom życie urozmaicić robi się wszystko, aby nie było tak szaro i ponuro :P na You Toube jest wiele ciekawych wątków na Panów z bajek Disney-a, a oni mają o wiele większe możliwości, a w dodatku kierują naszym krajem. Dlatego, też Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej – najważniejszy akt prawny gwarantuje nam wolność wyboru. A co do Pana Wespazjana mam pytanie, na kogo by Pan głosował przy obecnej scenie politycznej gdyby nie było „PO”? B)

Actus hominis, non dignitas iudicetur.

ruda
Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!-gcti
Pan z cynamonu
Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!-gcti

" Kobieto, matko, żono chcę być w sejmie twoją reprezentantką. Na liście numer dwa, punkt dwa tam jestem ja. "

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Skasowany
Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!-gcti
Zablokowany
Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!-gcti

witam!
niestety jak w polityce będzie dalej taka ordynacja wyborcza, że idziemy do urn wybieramy kononowicza a i tak pierwszy z listy wchodzi lepper z łyzwińskim to po co nam taka demokracja.
w polityce powinno być tak jak wielkich korporacjach- dzisiaj się nie sprawdzasz, jutro już nie pracujesz.
a nie poltycy to jedna wielka klika, porównywalna do sportowych związków, prawników; z tym wyjątkiem iż to oni stanowią prawo.
pzdro gan

Skasowany
Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!-gcti

do senatu , rad gmin ( do 17 tyś) i na oragany wykonawcze wybory są wiekszościowe i co? mamy przez to lepszych radnych? ( szczególnie w parczewie ?) nie. Dlatego, ze nie w tym leży problem tylko ludzkiej mentalnośći. Tego nie zmieni żadna ordynacja
Pytanie kto miałaby decydować o tym kto to się sprawdza lub nie ( rzekomo jak w korporacji ) jezeli nie wyborcy? to kto ?

Zablokowany
Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!-gcti

witam!
wybory większościowe moim zdaniem to jest esencja demokracji. społeczeństwo ma wpływ na ludzi u władzy i tu mentalność nie ma znaczenia.
pzdro gan

Skasowany
Nie wiesz za kim głosować na prezydenta? Obejrzyj ten film!-gcti

Też się z tym zagadzm . Od 10 lat Platforma walczy o okręgi większościowe do wszystkich szczebli władzy. Jak na razie bezskutecznie ale jestem przekonany , że jesteśmy już na końcu tej drogi. Natomiast jak już wspominałem to rozwiąże tylko mniejsza część problemów. Do naszej rady gminy wybory są większościowe i co tego wynika ? Czy mamy dobrych radnych? Kompetentnych? Młodych? Wykształconych ?Rozliczanych za swoje niezrealizowane obietnice czy niekompetencje ? Nie! natomiast mamy emerytów, ludzi po maturze, magazynierów itp.
Zatem nie w tym leży sedno problemu
Na marginesie jestem przekonany, ze na liście PO do powiatu na miejscach tzw. borących czyli pierwsza 3 na pewno będzie młoda osoba (poniżej 25 roku życia) , kompetentna ,. wkształcona i aktywna . Zatem wszytko w waszych rękach drodzy wyborcy. :)