Wasze nicki ! Przyczyny powstania ?

7 posts / 0 new
Ostatni wpis
Pan z cynamonu
Wasze nicki ! Przyczyny powstania ?

Dlaczego akurat taki nick wybraliście ?

milypl
Obrazek użytkownika milypl
Wasze nicki ! Przyczyny powstania ?

Mój nick jest fragmentem mojego nazwiska bez polskich liter + pl B)
na innych forach używam całego mojego nazwiska bez polskich liter.

nadzieja
Wasze nicki ! Przyczyny powstania ?

proste /moze dla niektórych smieszne/ale jakze wymowne:)

Pan z cynamonu
Wasze nicki ! Przyczyny powstania ?

milyp ! zmyślnie ;)

z cynamonu - lubię zapach cynamonowy (nie ma nic wspólnego z książką "Sklepy cynamonowe" nawet jej nie czytałem )

Pan- z powodu bezwiednego dystansu jaki stwarzam w relacji z drugim człowiekiem ( inni się na ową długą drogę do mnie uskarżają ) ja również bo od siebie do innych mi tak samo daleko jak innym do mnie. Jak gdybym żył za szybą.

Maldito
Wasze nicki ! Przyczyny powstania ?

Kiedyś powiedziała tak do mnie moja kochana babcia. Jak się później okazało znaczy to z hiszpańskiego "przeklęty", więc już tak zostało. B)B)

Możemy o wszystkim marzyć, ale same chęci, to za mało. Wolę żyć blisko ptaków, niż marzyć o skrzydłach.

zbysio133
Wasze nicki ! Przyczyny powstania ?

Mój nick , to zdrobniale imię, a reszta to czysty przypadek;) Pozdrawiam.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Wasze nicki ! Przyczyny powstania ?

Był piękny wiosenny dzień kiedy jeszcze do liceum chodziłem. A jak moi najbliżsi wiedzą nie bardzo byłem pilnym uczniem, wręcz nawet utrapieniem dla profesorów. Siedziałem sobie z kolegą na języku polskim i dyskutowaliśmy od wierszach Czesława Miłosza. Tak bardzo zajęty byłem dyskusją na tematy nie związane z lekcją i kompletnie nie wiedziałem co się na lekcji dzieje. No i pech chciał że za moje gadulstwo zostałem zapytany o rzeczownik na końcówkę HA. Ja oczywiście nawet nie usłyszawszy pytanie jak papuga powiedziałem "gruha" bo kolega wredny 3 ławki to krzyczał dalej. Jakoś tam czas filmy chłopaki nie płaczą był i ludziom mój nowy pseudonim się spodobał. I jak zostało. Nikt mi nie mówi po imieniu wszyscy mówią gruha, ciotka, matka, żona, siostrzeńce, znajomi, pracodawca itp.