aneks do wątku fotograficznego

11 posts / 0 new
Ostatni wpis
Zablokowany
aneks do wątku fotograficznego

Drogi moderatorze Paluchu!
Mam do ciebie kilka zaległych spraw:
- po pierwsze jak nawołujesz do dyskusji to bądź prawdziwy i zachowuj konwencję dyskusji- a nie prowadzisz kółko różańcowe gdzie istnieją twórcy bez opinii odbiorców- przypomina mi to powiedzenie w kamiennym kręgu.
- Cynamon napisał:

Gan

absolutnie się z tym nie zgadzam iz fotografia jest formą sztuki;

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fotografika

Możesz sie tez nie zgadzac ze ziemia jest okragla ze trawa jest zielona i ze psy maja cztery lapy.

że pies ma cztery łapy nie będziemy się spierać ale czym jest sztuka i kim są/ lub nie artyści oczywiście możemy, wbrew Twoim oczywistościom podyskutować

- Cynamon napisał:

Gan.Dam ci dobra rade.Jak masz gorszy dzien to nie siadaj do forum.Jest 1000 innych zajec gdzie mozna sie odstresowac.Zaprzeczanie oczywistosciom i wpienianie ludzi ktorzy cos robia,maja pasje,uprawiaja fotografike,klikaja interesujace zdjecia i sciaganie ich do" prozy zycia " to nie jest dobry pomysl na redukcje napiec.

Raz jeszcze calkiem zyczliwie bez zlosliwosci zycze w duchu poprawnej kolejnosci mentalno-manualnej:
najpierw refleksja potem klikadlo a nie odwrotnie...

- Twoja maniera dawania rad staje się niegrzeczna; redukując twoje napięcia i stresy radzę trochę się odświeżyć bo również zalecam refleksję a potem klikadło.

Cynamon napisał:

Przemysl to dobrze.Jak jedna osoba mowi ci ze masz ogon to mozna to olac ale jak mowi ci to juz czwarty lub piaty forumowicz to lepiej sprawdz czy nie ciagnie sie rzeczywiscie za toba jakis smrod.

- czyż nie monarchia śniła Ci się po nocach (nie demokracja).

Gregorek napisał:

Czy to wogóle widziałeś nagrodzone zdjęcia? Odnoszę wrażenie, że nie.
World Press Photo to nie tylko obrazy z wojny, ból, krew i cierpienie.
Są tam też kategorie takie jak portrety czy natura. Pooglądaj sobie choćby zdjęcia w kategori natura.

- gdybym nie widział, nie pisałbym; tylko że kategoria natura raczej nie jest "esencją" tego wydarzenia.

Paluch napisał:

Myślę, że wszyscy wykorzystali prawo do "riposty"

- niezłe chamstwo
Paluch napisał:

Zapraszam do dyskusji

- zaproszenie do dyskusji- ale dla kogo twórców czy odbiorców

pzdro gan

kepih
Obrazek użytkownika kepih
aneks do wątku fotograficznego

Gan, po Twoim poście:

gan napisał/a:
Witam!
uha jakie piękne fotosy strzelacie; jak się pięknie nad tym się zachwycacie.
ale proza życia bohaterów zdjęć jest zgoła inna muszą pracować za ustawowe minimum; w pracy nie są już tak uduchowieni.

pzdro gan

zamieściłem wątek o trollingu. Miałem nadzieje że powiążesz jedno z drugim, zrozumiesz...
Nie zrozumiałeś:

gan napisał/a:
Witam!
Bardzo cenne uwagi psychologiczne.
Autor lub kilku autorów tych uwag naprawdę zasługują na wielkie brawa.
Brawa ode mnie.
Tylko- prawdziwy forumowicz potrafi odróżnić podpuszczanie (trolling) od tego co ci w duszy gra i twoich poglądów.

pzdro gan

Więc powiem Ci wprost: w przypadku wątku foto zachowujesz się jak troll, piszesz dziwny, kontrowersyjny, nic nie wnoszący post, później starasz się podsycić awanturę.
Więc powiem Ci, tak jak były prezydent powiedział do psa: "nie idźcie tą drogą"

xander
aneks do wątku fotograficznego

Gan, Tobie to się chyba nudzi w domu...

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
aneks do wątku fotograficznego

gan napisał/a:
- niezłe chamstwo

I kto to mówi ... :)

Chociaż uważam, że wszytko co należało napisać (w odpowiedzi na prowokację) zostało napisane, dam Ci okazję do kolejnych cytatów.

1. Nie rozumiem dlaczego tego nie rozumiesz, że są na forum wątki merytoryczne, gdzie na konkretnie postawiony temat zamieszczane są konkretne odpowiedzi. Ogłoszenia kupno/sprzedaż zamieszczane są w innym dziale, a nie w wątku foto. A tematy niesprecyzowane, w tym wielokrotnie wałkowane zagadnienie rynku pracy w Parczewie na off-topie.

2. W wątku foto osoby które mają coś do pokazania, poświęcają zazwyczaj sporo czasu na wykonanie fotografii - pstryk to dopiero niezbędny początek. Z ich punktu widzenia opinie napisane w 30 sekund są raczej niepoważne i zazwyczaj krzywdzące.

3. Lubię robić zdjęcia, pasjonuje mnie to i staram się namawiać ludzi do amatorskiego uprawiana fotografii - zwłaszcza, że Parczew to nie Warszawa i innych atrakcji brak. Jak komuś nie pasuje fotografia to niech się zajmie innym hobby, A jak mu się "nic nie chce" to niech przynajmniej innych nie zniechęca, przynajmniej w temacie foto.

4. Dyskusje z tobą przypominają sytuację gdzie kilka osób twierdzi, że jest godzina 13 a wg. ciebie 14. I raczej nie da się wyjaśnić z Twoich wypowiedzi czy to chodzi o godz. 14 wczoraj, jutro, za miesiąc a może w Moskwie, czasu letniego czy zimowego, jakiej marki masz zegarek i czy aby działa. Spryt z jakim za każdym razem wciągasz forumowiczów w "pyskówki" dowodzi sporej inteligencji, natomiast konkluzje z tych dyskusji wprost przeciwnie. Do tego masz pretensje o to że ktoś nie chce w tym uczestniczyć, ani przebijać się przez kilka stron jałowej polemiki :)

5. Wydajesz się osobą energiczną. Zrób czasem coś pozytywnego - w parczewskim "piekle" do takich działań też trzeba mieć odwagę cywilną ...

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Pan z cynamonu
aneks do wątku fotograficznego
Maldito
aneks do wątku fotograficznego

"dużo czytam, odświeżam umysł i będę k... jak brzytwa"-klasyk - Gan przestań czytać i odświeżać umysł, bo wyraźnie Ci to nie służy. Wydaje mi się, że masz problem sam ze sobą. Niestety, to wszystko przekłada się na niepotrzebną dyskusje i zniechęcenie ludzi do tego, co jest ich pasją, co potrafią robić i lubią bardziej. najzabawniejsze jest to, że kompletnie Ci to nie wychodzi i jak sam już powinieneś zauważyć, kompletnie się kompromitujesz.

Że tak zacytuje
Pozdro Maldito!

Możemy o wszystkim marzyć, ale same chęci, to za mało. Wolę żyć blisko ptaków, niż marzyć o skrzydłach.

Zablokowany
aneks do wątku fotograficznego

Witam!
kepih napisał:

Gan, po Twoim poście:

gan napisał/a:
Witam!
uha jakie piękne fotosy strzelacie; jak się pięknie nad tym się zachwycacie.
ale proza życia bohaterów zdjęć jest zgoła inna muszą pracować za ustawowe minimum; w pracy nie są już tak uduchowieni.

pzdro gan

zamieściłem wątek o trollingu. Miałem nadzieje że powiążesz jedno z drugim, zrozumiesz...
Nie zrozumiałeś:
gan napisał/a:
Witam!
Bardzo cenne uwagi psychologiczne.
Autor lub kilku autorów tych uwag naprawdę zasługują na wielkie brawa.
Brawa ode mnie.
Tylko- prawdziwy forumowicz potrafi odróżnić podpuszczanie (trolling) od tego co ci w duszy gra i twoich poglądów.

pzdro gan

Więc powiem Ci wprost: w przypadku wątku foto zachowujesz się jak troll, piszesz dziwny, kontrowersyjny, nic nie wnoszący post, później starasz się podsycić awanturę.
Więc powiem Ci, tak jak były prezydent powiedział do psa: "nie idźcie tą drogą"

- kepih- uszło ci uwagi iż pisałem iż prawdziwy forumowicz odróżni trolla od prawdziwego forumowicza (który autentycznie przekazuje swój światopogląd) - nie rozróżniłeś; a ja bardzo dobrze zrozumiałem i możemy dyskusję dalej prowadzić.

xander napisał:

Gan, Tobie to się chyba nudzi w domu...

- nie; ale lubię podyskutować z ludźmi, wymienić poglądy

Paluch napisał:

gan napisał/a:
- niezłe chamstwo

I kto to mówi ... smiley

- jak zarzucasz mi chamstwo daj jakiś przykład

Paluch napisał:

1. Nie rozumiem dlaczego tego nie rozumiesz, że są na forum wątki merytoryczne, gdzie na konkretnie postawiony temat zamieszczane są konkretne odpowiedzi. Ogłoszenia kupno/sprzedaż zamieszczane są w innym dziale, a nie w wątku foto. A tematy niesprecyzowane, w tym wielokrotnie wałkowane zagadnienie rynku pracy w Parczewie na off-topie.

- ależ Paluch w ogóle nie rozumiem Cię co w tym punkcie chciałeś przekazać

Paluch napisał;

2. W wątku foto osoby które mają coś do pokazania, poświęcają zazwyczaj sporo czasu na wykonanie fotografii - pstryk to dopiero niezbędny początek. Z ich punktu widzenia opinie napisane w 30 sekund są raczej niepoważne i zazwyczaj krzywdzące.

- Paluch przeczytaj jeszcze raz post i czy ja się czepiam osób które chcą coś pokazać, mają swoją pasję, poświęcają swój czas: ja się czepiam epatowania (świadomego lub nie) tym co wychodzi spod ich ręki
- a opinie mogą być napisane w 0,001 sekundy (choć to niemożliwe), ale nie o czas tu chodzi- chodzi o twórców i odbiorców: i tu możemy dyskutować twórca tworzy dla twórców czy odbiorców

Paluch napisał:

3. Lubię robić zdjęcia, pasjonuje mnie to i staram się namawiać ludzi do amatorskiego uprawiana fotografii - zwłaszcza, że Parczew to nie Warszawa i innych atrakcji brak. Jak komuś nie pasuje fotografia to niech się zajmie innym hobby, A jak mu się "nic nie chce" to niech przynajmniej innych nie zniechęca, przynajmniej w temacie foto.

- Paluch nie panikuj, nikogo nie zniechęcam ale jak ktoś publicznie daje fotosy- to nie są to fotosy gdzie rodzina się zachwyca, tylko sam chcesz się wydać na osąd.

Paluch napisal:

4. Dyskusje z tobą przypominają sytuację gdzie kilka osób twierdzi, że jest godzina 13 a wg. ciebie 14. I raczej nie da się wyjaśnić z Twoich wypowiedzi czy to chodzi o godz. 14 wczoraj, jutro, za miesiąc a może w Moskwie, czasu letniego czy zimowego, jakiej marki masz zegarek i czy aby działa. Spryt z jakim za każdym razem wciągasz forumowiczów w "pyskówki" dowodzi sporej inteligencji, natomiast konkluzje z tych dyskusji wprost przeciwnie. Do tego masz pretensje o to że ktoś nie chce w tym uczestniczyć, ani przebijać się przez kilka stron jałowej polemiki smiley

- Paluch- szukasz drugiego dna - mi chodzi mi o konstruktywną dyskusję; jeżeli nie chcesz uczestniczyć w "jałowej" polemice- napisz to

Paluch napisal:

5. Wydajesz się osobą energiczną. Zrób czasem coś pozytywnego - w parczewskim "piekle" do takich działań też trzeba mieć odwagę cywilną ...

- sam przyznajesz że jest "parczewskie piekło'- ale to co robię to chcę na forum pokazać prozę życia jako alternatywę do osób z pasja (a osoby z pasją pokazują dla mnie alternatywę) i to jest piękne.

Cynamon:

http://www.youtube.com/watch?v=oHTkJomf0ig&feature=channel

- my, oni- nie bardzo wiem co ci młodzi ludzie chcą przekazać.

Maldito:

"dużo czytam, odświeżam umysł i będę k... jak brzytwa"-klasyk - Gan przestań czytać i odświeżać umysł, bo wyraźnie Ci to nie służy. Wydaje mi się, że masz problem sam ze sobą. Niestety, to wszystko przekłada się na niepotrzebną dyskusje i zniechęcenie ludzi do tego, co jest ich pasją, co potrafią robić i lubią bardziej. najzabawniejsze jest to, że kompletnie Ci to nie wychodzi i jak sam już powinieneś zauważyć, kompletnie się kompromitujesz.

-maldito skarbie

Gan przestań czytać i odświeżać umysł, bo wyraźnie Ci to nie służy. Wydaje mi się, że masz problem sam ze sobą.

- maldito- to poważny zarzut- rozwiń proszę bo jestem ciekawy lub gdy nie zechcesz pisać zrozumiem

maldito:

Niestety, to wszystko przekłada się na niepotrzebną dyskusje i zniechęcenie ludzi do tego, co jest ich pasją, co potrafią robić i lubią bardziej.

- jeśli nie chcesz dyskusji- nie dyskutuj

maldito:

najzabawniejsze jest to, że kompletnie Ci to nie wychodzi i jak sam już powinieneś zauważyć, kompletnie się kompromitujesz.

- naj- zabawniejsze jest że ty maldito w ogóle się w tym nie orientujesz.
pzdro gan

Pan z cynamonu
aneks do wątku fotograficznego

Matildo

Wydaje mi się, że masz problem sam ze sobą.

Gan

- maldito- to poważny zarzut- rozwiń proszę bo jestem ciekawy lub gdy nie zechcesz pisać zrozumiem

To nie zarzut to konkluzja.

Gan-ludzie maja powazniejsze sprawy niz wskazywac i tlumaczyc ci twoje odchyly zreszta gdyby to chceli robic musieliby cie zaczac obrazac a tak jedynie dostajesz kulturalnie mase wskazowek. Chodzby takich jak i ta ode mnie " Debil niewie ze jest debil a nie debil to wie" Podyskutujemy ? Nie bo nie ma o czym i nie ma z kim! Sam ze soba do tego wszystkiego dojdz.Dostales mase uwagi i komunikatow od wielu ludzi na swoj temat.Po takiej "bombie" nie jedno ego by sie powaznie zachybotalo a twoje zdaje sie byc z siebie zadowolone i pytac "Ale o co wam wszystkim chodzi,podyskutujmy?!":)

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
aneks do wątku fotograficznego

gan napisał/a:
- ależ Paluch w ogóle nie rozumiem Cię co w tym punkcie chciałeś przekazać

No właśnie nie rozumiesz mnie/nas, a ja bardzo często nie rozumiem ciebie. Inni jak widać też mają problemy.

gan napisał/a:
- Paluch- szukasz drugiego dna

Już nie szukam, jesteśmy na dnie ;)

gan napisał/a:
- sam przyznajesz że jest "parczewskie piekło'- ale to co robię to chcę na forum pokazać prozę życia jako alternatywę do osób z pasja (a osoby z pasją pokazują dla mnie alternatywę) i to jest piękne.

... piękne jak Lenin w mauzoleum. Mówią "dobrymi intencjami jest piekło wybrukowane" - parczewskie piekło także.

gan napisał/a:
- jeśli nie chcesz dyskusji- nie dyskutuj

Popieram wniosek. To chyba jedyny sposób na redukcje "trolingu" na forum.

A w ogóle to o czym my tutaj piszemy. Gan jako autor "tego" wątku zapomniałeś podlinkować wątku źródłowego, przez co wiele osób nie ma pojęcia o co chodzi. Ale nie dbajmy o detale, bo szczególnie lubimy dyskutować :)
No i zsynchronizujmy zegarki. u mnie jest 8:41 a.m. B)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Zablokowany
aneks do wątku fotograficznego

Witam!
cynamon napisał;

Matildo

Wydaje mi się, że masz problem sam ze sobą.

Gan

- maldito- to poważny zarzut- rozwiń proszę bo jestem ciekawy lub gdy nie zechcesz pisać zrozumiem

To nie zarzut to konkluzja.

- ależ to ładnie brzmi: masz problem sam ze sobą, jesteś chamem, jesteś debilem
cynamon,maldito jak nie macie dalszych argumentów do dyskusji to po jakiego grzyba piszecie

cynamon napisał:

Gan-ludzie maja powazniejsze sprawy niz wskazywac i tlumaczyc ci twoje odchyly zreszta gdyby to chceli robic musieliby cie zaczac obrazac a tak jedynie dostajesz kulturalnie mase wskazowek. Chodzby takich jak i ta ode mnie " Debil niewie ze jest debil a nie debil to wie" Podyskutujemy ? Nie bo nie ma o czym i nie ma z kim! Sam ze soba do tego wszystkiego dojdz.Dostales mase uwagi i komunikatow od wielu ludzi na swoj temat.Po takiej "bombie" nie jedno ego by sie powaznie zachybotalo a twoje zdaje sie byc z siebie zadowolone i pytac "Ale o co wam wszystkim chodzi,podyskutujmy?!"smiley

- za takie słowa na podwórku dostawało się w ryj; ale jesteśmy na forum

cynamon jeżeli masz poważniejsze sprawy i twierdzisz że nie ma o czym rozmawiać i z kim to rozmawiam z osobą którą prócz obrażania nie ma nic więcej na ten temat do powiedzenia
- moje ego ma się dobrze "id" jest kontrolowane.

paluch napisał:

gan napisał/a:
- Paluch- szukasz drugiego dna

Już nie szukam, jesteśmy na dnie smiley

- paluch ja nie - ale jeżeli ty -to współczuję

paluch napisał:

gan napisał/a:
- jeśli nie chcesz dyskusji- nie dyskutuj

Popieram wniosek. To chyba jedyny sposób na redukcje "trolingu" na forum.

- paluch to się nazywa wyparcie ze świadomości, że ktoś może mieć inny pogląd niż ty- jedyny słuszny= partia jest jedyną moją drogą

paluch napisał:

A w ogóle to o czym my tutaj piszemy. Gan jako autor "tego" wątku zapomniałeś podlinkować wątku źródłowego, przez co wiele osób nie ma pojęcia o co chodzi. Ale nie dbajmy o detale, bo szczególnie lubimy dyskutować smiley

- paluch w tytule wątku jest napisane "aneks"- jeżeli nie wiesz co to oznacza sięgnij do słownika.

pzdro gan

gruha
Obrazek użytkownika gruha
aneks do wątku fotograficznego

Temat zamykam bo zaczynam dostawać PW od różnych osób. Dyskusja prowadzi donikąd.