Poseł Dudziński

6 posts / 0 new
Ostatni wpis
dereck2
Poseł Dudziński

Po długiej ciszy medialnej znowu głośno o naszym rodzimym pośle. Szkoda tylko ze opisywana nizej sprawa kompromituje Go jako prawnika z wykształcenia. Ale cóż jak to się mówi - najciemniej pod latarnią

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polityk-pis-zlamal-ustawe-ukrywal-fakt-ze...

dereck2
Poseł Dudziński

Przeczytałem dzisiaj na onecie ze poseł Tomasz Dudzinski dołaczył do "rozłamowców" z PiS, którzy utworzyli stowarzyszenie "Polska jest najważniejsza"
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/roszady-w-pis/politycy-wykluczeni-z-pi...

Zablokowany
Poseł Dudziński

Witam!
z listy był; nie z "powołania' lecz z powołania do kłaniania się w pas kaczyniakowi, lecz jak kampania nie wyszła- na śmietnik.
tak wygląda piekiełko polityków za pieniądze podatników; finansowanie partii jak i fundusz kościelny- zabrać takim typom- inaczej będą gadać- nie my ale oni w pas nam będą się nam kłaniać.

pzdro gan

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Poseł Dudziński

Nie to żebym nie lubił PeO, po prostu nie widzę wielkiej różnicy "pomiędzy nic nie robieniem" w wykonaniu PiS i "nic nie robieniem" w wykonaniu PO. Oprócz tego nie lubię "kopania leżącego" przez media na poziomie merytorycznym Trybuny Ludu, nie ważne czy wydawca mieszka w Berlinie czy w Toruniu.
Ale do rzeczy bo wątek jest o Pośle Dudzińskim. Jeśli z tej beczki to nie ukrywam na tym forum, że ordynacja wyborcza do sejmu też mi się nie podoba. Można ją nawet nazwać "wiernopoddańczą" ... Dotyczy to oczywiście wszystkich partii bez wyjątku, a zasada jest prosta "fikasz - znikasz" z polityki. Dudziński jej nie wymyślił i nie będę go raczej namawiał rejtanowskich gestów bo może się nam jeszcze przydać, n.p. na wypadek raczej nieuchronnej próby likwidacji naszego powiatu przez rząd (aktualnie PO-PSL). Jak będzie kiedykolwiek lepszy kandydat z Parczewa na czele jakiejś listy, ma mój głos jak w banku B)
Nie bardzo rozumiem jaki ma związek poziom wiedzy prawniczej 15 lat po studiach, z reputacją posła. Dostanie "chłopak" rutynowe upomnienie albo nie i po krzyku. Ja n.p. też ostatnio zostałem pouczony o nieznajomości rozporządzenia Wojewody Lubelskiego nr 5/2010 i jakoś żyję dalej, natomiast po zapoznaniu się z przepisem uważam, że to raczej wojewoda (PSL) kompromituje się wydając takie przepisy (o zakazie fotografowania Ukrainy).
Jak już tak odbiegamy od tematu wątku (Poseł Dudziński), to taki artykuł może też bez związku z tematem, ale za to bardzo pouczający, jak to jest gdy jesteśmy na wizji, ale zapominamy że wyborcy słyszą co mówimy : http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Polityk-w-programie-na-zywo-Ja-pierd-nie-wiem,wid,12775714,wiadomosc.html ;)
A tutaj filmik : http://www.youtube.com/watch?v=IVIMq6YGEAk

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

dereck2
Poseł Dudziński

Zakładajac ten watek nie miałem na celu dyskredytacji całości działań "naszego" posła, ale przedstawienie jednostkowej sytuacji opisanej przez media.
Paluch, coz z tego ze 15 lat po studiach. Prawnik musi byc wyczulony na różnego rodzaju rubryczki. Ale kazdemu sie może przydażyc. Nie tak dawno przeciez Palikota ścigało bodajze CBA, ze nie wpisal samolotu w odpowiednią rubryczke i wrogie mu media nie omieszkały tego po swojemu zinterpretowac.
W kazdym razie było zainteresowanie medialne posłem Dudzińskim i to chciałem przedstawic.
Co do oceny Jego działalnosci to oceniam Go osobiscie przez pryzmat partii, którą reprezentuje i nie jest to ocena pozytywna.

Zablokowany
Poseł Dudziński

Witam!
Posłów w partii jest ciężko oceniać, gdyż ich zachowania służbowe warunkuje lider-dyktator.
Możemy mówić o nadgorliwości; zachowaniu poddańczym lub o wychylaniu się.
Dla mnie każde z tych trzech jest nie do przyjęcia.
Nie do przyjęcia jest dla mnie fakt że tak kolesie mogą się zachowywać; a tak mogą się zachowywać że mają pieniądze.
A skąd mają pieniądze- sami sobie przyznają - finansowanie partii- okradając społeczeństwo na dodatek oszukując w kampanii wyborczej.
To tak a propos posła Dudzińskiego ale to się tyczy posła z sld, po czy psl.

pzdro gan