Nowy starosta - stary układ wraca

4 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
antypsl
Nowy starosta - stary układ wraca

Niezbyt dobra wiadomość dla tych co głosowali na PIS w nadziei że stary układ "PSL-Mroczek-Maśluch" nigdy nie wróci. Partia "z kimkolwiek byle do władzy" wraca w postaci nowego-starego starosty Maślucha. Karty już rozdane, wszyscy zadowoleni, jedynie niesmak mają ci którzy zagłosowali w II turze na Pawła w nadziei że to co było "se ne wrati".

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Nowy starosta - stary układ wraca

Nie wiem po co ten post. Pan się żali? kolejny temat gadaniu o niczym. Pretensja do całego swiata ze Polska to państwo demokratyczne i w rządzie zasiadają ludzie których wybrali sami ludzie. Czekam na informacje po co ten temat powstał, bo inaczej ląduje w koszu. Jest po wyborach karty rozdane.

P.s. Przepraszam ale już nie mogę patrzeć na to co ludzie robią ze strona która tworze od 4 lat. Wypisując czasami jakieś płoty bez podania faktów.

antypsl
Nowy starosta - stary układ wraca

gruha napisał(a):
Nie wiem po co ten post. Pan się żali? kolejny temat gadaniu o niczym. Pretensja do całego swiata ze Polska to państwo demokratyczne i w rządzie zasiadają ludzie których wybrali sami ludzie. Czekam na informacje po co ten temat powstał, bo inaczej ląduje w koszu. Jest po wyborach karty rozdane.

P.s. Przepraszam ale już nie mogę patrzeć na to co ludzie robią ze strona która tworze od 4 lat. Wypisując czasami jakieś płoty bez podania faktów.

Tak, żalę się bo żal mi ludzi i tego miasta które już pewni niedługo zostanie "zaorane" a powiat zniknie. Kolejne leci pogotowie.
Co do wyborów to już rzeczywiście po ale starosta jeszcze nie wybrany a w zasadzie to chyba już.

Ps. Z dzieckiem jest tak że czasem trzeba je puścić za rączkę a nie matkować całe życie. Pozdrawiam.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Nowy starosta - stary układ wraca

Ps. Z dzieckiem jest tak że czasem trzeba je puścić za rączkę a nie matkować całe życie. Pozdrawiam.

Niestety stare dobre rady nie sprawdzają się w przypadku nowego rodzaju komunikacji, którym jest forum.

Temat zamykam.