Prezydent Lech Kaczyński

110 posts / 0 new
Ostatni wpis
Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

Miał swoją drugą stronę o której w mediach mówiło się bardzo mało.

Był również oddanym, kochającym mężem, wspaniałym ojcem i dziadkiem a i co najważniejsze, przyjacielskim i niezwykle ciepłym człowiekiem.

http://www.youtube.com/watch?v=rLhVmj-yEjw

http://www.youtube.com/watch?v=2tOrVYLc5Yg&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=HrecO1KwfZo

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

Cieszy mnie także że nie tylko ja ale i młodzi ludzie widzą patriotyzm, poczucie humoru Prezydenta i doskonale wiedzą jak go traktowano przed śmiercią.

http://kukurykunapatyku.blog.onet.pl/Sen,2,ID404448027,n

A tutaj znajdziecie Państwo ostatnie przemówienie Prezydenta.


http://wiadomosci.onet.pl/2156795,11,przemowienie_wolnosc_i_prawda_l_kaczynskigo,item.html">
http://wiadomosci.onet.pl/2156795,11,przemowienie_wolnosc_i_prawda_l_kaczynskigo,item.html

askapar
Prezydent Lech Kaczyński

Cynamon, prezydent był tylko człowiekiem jak kazdy z nas.Zginął, a przez jego niefrasobliwość zgineli ludzie.On nie był i nigdy nie bedzie święty,a takiego go chca uczynić ludzie.

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

Askpar. Skąd masz takie informacje że Prezydent kazał pilotowi lądować wobec czego cytuje:

" unicestwił życie 95 osób "

Czy możesz podać jakieś źródło czy jest to Twoje zdanie (a jeżeli Twoje) to na czym je opierasz ? Masz jakieś fakty aby oceniać to w ten sposób ?

Askpar cytat :

" Cynamon, prezydent był tylko człowiekiem jak kazdy z nas. "

Dla mnie jeżeli ktoś jest już człowiekiem to jest " aż człowiekiem "

Widocznie różnie wartościujemy słowo; człowiek ;)

askapar
Prezydent Lech Kaczyński

Żyjemy w Polsce i nigdy oficjalnie nie będzie powiedziane ze tak było.Media oszalały i za chwilę będziemy beatyfikować pare prezydencką, tylko nie wiem na jakiej podstawie.Zmieńmy ptaka we fladze narodowej.Ludzie oszaleli.

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

Wiesz Askpar, ja nie odpowiadam za to co mówią " ludzie " (to ich sprawa), nie mogę też brać odpowiedzialności za to co robią media.

Natomiast to co sam piszę zawsze opieram na faktach, na informacjach sprawdzonych i potwierdzonych ( nawet z nieoficjalnych źródeł nie korzystam ) gdyż mam świadomość że mogę kogoś ( oraz jego najbliższych ) niesprawiedliwie oskarżyć, pomówić czy zwyczajnie skrzywdzić itp. I nie jest dla mnie ważne czy to zamiatacz ulic (nie obrażając ludzi którzy wykonują jakże pożyteczne i ważne zajęcie) czy Prezydent.

Wiesz, nie wiesz czy tak było czy nie było. Dopóki nie masz jakiś dowodów, faktów, informacji, to takie twierdzenie jest zarzutem : umyślnego bądź nieumyślnej spowodowania śmierci. I za to twierdzenie nie będą odpowiedzialni "ludzie" czy też media. Za słowa wypływające z naszych ust zawsze odpowiadamy jednostkowo. Jeżeli tę odpowiedzialność bierzesz to ja jestem uspokojony.

dereck2
Prezydent Lech Kaczyński

Panie z cynamonu. Nie wiem jak się odnosić do Twoich wypowiedzi bo mało w nich konkretów a zadużo emocji i domysłow.
1. Podaj statystyki odnośnie korzystania poszczególnych prezydentów ze ściąg to o tym podyskutujemy.
2.Podaj dowody że język agresji do polityki wprowadziła PO (bo ja raczej myślę, że był to PiS z Jackiem Kurskim na czele-niezapomniane ataki na D. Tuska)
3. Opisz jaki wpływ na losy wojny w Gruzji miała wizyta L. Kaczyńskiego
4.Powiedz dlaczego za prezydentury L. Kaczyńskiego większość swiat narodowych i rocznic obchodzono oddzielnie przez srodowisko prezydencki i oddzielnie przez srodowisko premiera.
Nad tym się warto zastanowić.
Jako, że jest to mój ostatni post na tym forum. Zegnam się. Było miło

yaho
Prezydent Lech Kaczyński

Gdyby Pan Prezydent był szewcem czy urzędnikiem nikt by o nim nie pisał i nie zajmował się jego prywatnym życiem. Po co dzielić włos na dwoje? Pan Prezydent Kaczyński był krytykowany i wyśmiewany ponieważ merytorycznie jego przeciwnicy nie byli w stanie dotrzymać mu kroku więc używali tej prymitywnej metody. Niestety z powodzeniem im bardziej udawało się im przypisać Panu Prezydentowi obraz pieniacza tym bardziej rosły ich notowania. Na tym wielu POpopulistów zbudowało swój polityczny sukces.

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

dereck2 napisał cytat :

"1. Podaj statystyki odnośnie korzystania poszczególnych prezydentów ze ściąg to o tym podyskutujemy."

Podejrzewam że nikt o zdrowych zmysłach nie prowadzi takich statystyk. Gdybyś uważnie oglądał publiczne wystąpienia Prezydentów sam byś wyłapał te różnice.

2.Podaj dowody że język agresji do polityki wprowadziła PO (bo ja raczej myślę, że był to PiS z Jackiem Kurskim na czele-niezapomniane ataki na D. Tuska)

Odsyłam do wyżej zamieszczonych cytatów.

3. Opisz jaki wpływ na losy wojny w Gruzji miała wizyta L. Kaczyńskiego

Jeżeli jako historyk nie rozumiesz politycznego i moralnego znaczenia wspierania przez inne kraje, kraju okupowanego przez Rosję to wybacz, ale zwyczajnie wstyd mi tłumaczyć takie rzeczy komuś kto studiował historię. ;)

4.Powiedz dlaczego za prezydentury L. Kaczyńskiego większość swiat narodowych i rocznic obchodzono oddzielnie przez srodowisko prezydencki i oddzielnie przez srodowisko premiera.

Nie mam pojęcia. Nie przypominam sobie abym poruszał tutaj taki temat. Ale może się mylę, a więc proszę o cytaty z moich wypowiedzi jakobym taki temat zainicjował.

Pozdrawiam. Wzajemnie.

opioom
Obrazek użytkownika opioom
Prezydent Lech Kaczyński

Pan z cynamonu napisał/a:
Opioom, gdzie znalazłeś tutaj MOJĄ wypowiedz w której twierdzę że Prezydent jest bohaterem narodowym ? (bardzo proszę o wskazanie cytatu ) bo być może coś przeoczyłem.

Było kilka wypowiedzi Lecha Kaczyńskiego nie na miejscu, natomiast kiedy został on Prezydentem zaczął się zachowywać w większości przypadków tak jak na Prezydenta przystało, nienagannie.

No właśnie typowe podejście dla ludzi popierających PiS. Może i coś tam kiedyś powiedział, ale kto by pamiętał takie błahostki, za to jak został.... to już ideał....ech brak słów.

Nie napisałem również że twierdzisz iż był bohaterem, tylko że poprzez takie wątki SUGERUJESZ nam jaki to był wspaniały prezydent. A prawda jest taka że była to NAJGORSZA prezydentura jaka spotkała Polskę w ostatnim czasie. To jest MOJE ZDANIE, aczkolwiek sądzę iż nie tylko. Czy możesz mi wymienić realne SUKCESY tej prezydentury, bo może słabo patrzę, a może ich nie widzę? I powołam się na przytoczone wcześniej cytaty: Jeżeli śmierć zmienia obraz dokonań ludzkich, to znaczy że etyka legła w gruzach, bo wszyscy kiedyś umrzemy. Też pochowają nas na Wawelu?

Powiedz mi również jakie ma tu znaczenie ogromna wiedza historyczna prezydenta? Sądzisz że nie ma w Polsce historyka który miałby większą wiedzę? I co takich historyków też pochowamy na Wawelu bo przytaczają z pamięci daty i wydarzenia?

Cieszy mnie także że nie tylko ja ale i młodzi ludzie widzą patriotyzm, poczucie humoru Prezydenta

Powiedz mi jaką miarą mierzysz patriotyzm? Piszesz tak jakby oprócz byłego prezydenta nie było już w Polsce żadnych patriotów! Ja się uważam za patriotę i sądzę że mam poczucie humoru, ale nie popierałem Kaczyńskiego. Czy wobec tego nie mam prawa mówić o sobie patriota? Kiedy jest się patriotą według ciebie? Wtedy gdy głosuje się na PiS?

Natomiast uważam że takie osoby jak Pan Komorowski, Pan Sikorski, Pan Palikot czy Pan Tusk nie powinny reprezentować naszego kraju dlatego że obrażając głowę Państwa obrażają Polskę i wszystkich polaków.

Przede wszystkim Kaczyński nie był prezydentem wszystkich Polaków ale prezydentem partii swojego brata (patrz wyżej: panie prezesie, melduję wykonanie zadania!) To samo mówi za siebie kogo reprezentował, ale z pewnością nie WSZYSTKICH Polaków.

A czy ludzie ze środowiska pisowskiego nie obrażali swoimi wypowiedziami Polaków? Panie z cynamonu, przypominasz sobie wypowiedzi Dorna o lekarzach? A o wykształciuchach pamiętasz Pan? A nazwanie obywateli którzy nie popierali PiS zomowcami? Pamiętasz Pan czym było ZOMO?

Nigdy nie musiałem się wstydzić za nasz kraj.

A ja wielokrotnie gdy prezydent bywał zagranicą, przede wszystkim dlatego, że tylko z czeskim prezydentem mógł porozmawiać bo ten zna język polski. Brak znajomości języków to nie jedyny mankament w reprezentowaniu naszego kraju na zewnątrz. I ta świetna Anna Fotyga, cóż za kompetencje....

Na tym wielu POpopulistów zbudowało swój polityczny sukces.

@yaho: Cóż, wypowiedź rodem z Radia Maryja. Nic dodać nic ująć. POpuliści, złodzieje itp...
A wszystkiemu winna PO!!!

Przypomnę tylko, że wspaniały rząd PiS, popierany przez prezydenta miał swoje 2 lata aby pokazać nam jak się rządzi. Co o tym sądził naród, pokazał później przy urnach....

Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

askapar
Prezydent Lech Kaczyński

Jako obywatel tego kraju szanuję osoby rzadzace moim krajem, ubolewam z powodu ich smierci, ale sa jakies granice.Nie róbmy z prezydenta bochatera narodowego a z jego żony świetej Marii.Na litośc boską,ile czasu mozna trąbić o tym,że zostawiała mężowi zupę w lodówce,że sprzątała po psie,że spóźniając się do kosmetyczki w ramach przeprosin podarowała jej bukiet róż.Czy nie robi tak większośc kobiet?Byli zwykłymi ludźmi, nie róbmy z nich bożków.

arkus
Prezydent Lech Kaczyński

Tak wyglądał profesjonalny odbiór z lotniska.:|
http://www.wprost.pl/ar/195387/Cisi-bohaterowie/

A najważniejsze, byś zawsze był wierny
Samemu sobie i - co za tym idzie
Jak noc za dniem - byś innym też nie kłamał.

W.Szekspir,"Hamlet", Akt I, sc. III

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

askapar napisał/a:

" Dla mnie ten człowiek był tylko człowiekiem i nie robię z tego tragedji tym bardziej, że sam wydał polecenie lądowania i unicestwił życie 95 osób.Dla mnie nie jest bochaterem narodowym. "

Wybacz ale stawiając identyczne zarzuty w stosunku do Prezydenta Polski jak Pan Łukaszenka to ja mam poważne wątpliwości co do Twojego szacunku.

Czy wiesz że na Białorusi nie można krytykować prezydenta ? Za niepochlebne uwagi pod jego adresem, nawet żarty, grozi 5 lat więzienia!
Mały reżim, wiadomo kto tam rządzi. Natomiast u nas nastąpiło jakieś niesamowite rozprężenie.

Pozdrawiam

Zablokowany
Prezydent Lech Kaczyński

Witam!
Nie bez kozery było moje pytanie o to czy będziemy oceniać prywatnie pana Lecha Kaczyńskiego czy prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Prywatnie człowieka moim zdaniem mogą oceniać jego najbliżsi; jego rodzina,współpracownicy; ci którzy go naprawdę znają.
Nie można po paru wywiadach w telewizji powiedzieć o kimś że się go zna i na tej podstawie ferować wyroki.

Dlatego ja się jedynie podejmuję subiektywnej oceny Lecha Kaczyńskiego jako prezydenta.
W innym poście już wspominałem iż był to dla mnie jeden z najgorszych prezydentów polski; również i warszawy oraz był nieudolnym politykiem.
W obecnym czasie gdzie mamy ustrój parlamentarno-prezydencki, prezydent spełnia w większości funkcję reprezentatywną polski w świecie.
Lech Kaczyński skupiał się na jednym froncie aspektu rosyjskiego (antyrosyjskiego) zaniedbując pozostałe spectrum reprezentacji polski.

Napiszę tutaj może niepopularną treść: wolałem pijanego Kwaśniewskiego (upijającego się w kraju gdzie kultura i obrzędy dopuszczają takie formy zachowania) niż trzeźwego acz konserwatystycznego Kaczyńskiego.

pzdro gan

yaho
Prezydent Lech Kaczyński

Naród pokazał przy urnach teraz pokazuje autentyczny żal i smutek. Choć da się zauważyć też przypadki zbiorowej histerii chyba jest to forma odreagowania poczucia winy tych którzy dali się ponieść i uwierzyli w to co negatywnego wykreowały media i POpuliści na temat Pana Prezydenta.
Ci którym brak argumentów posługują się etykietkami to odnośnie aluzji na temat Radia Maryi.
Zazwyczaj skupiam się na treści wypowiedzi a nie patrzę kto to mówi.

opioom
Obrazek użytkownika opioom
Prezydent Lech Kaczyński

yaho napisał/a:
Ci którym brak argumentów posługują się etykietkami to odnośnie aluzji na temat Radia Maryi.
Zazwyczaj skupiam się na treści wypowiedzi a nie patrzę kto to mówi.

Tak się składa i można to zweryfikować w moich wypowiedziach, iż z reguły posługuję się KONKRETNYMI argumentami. Jednak zdarzają się ludzie i wypowiedzi z którymi po prostu polemizować się ni jak nie da...podobnie jak z wypowiedziami na antenie Radia Maryja, a twoje do nich się zaliczają. A polemizować się nie da, bo trudno rozmawiać z mającymi urojenia i widzącymi ciągle i wszędzie spisek, a nie dostrzegający...no właśnie...belki we własnym oku.... :) (to odnośnie mojego porównania do toruńskiej rozgłośni)

Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

yaho
Prezydent Lech Kaczyński

To co przypisywano Braciom Kaczyńskim i ich partii zawziętość zacietrzewienie ślepy upór wychodzi teraz w reakcjach i wypowiedziach ich przeciwników . Projekcja stary i dobrze znany mechanizm. Cze go boją się ci ludzie skąd tyle nienawiści i brak granic, zwykłego taktu i kultury . A może to tylko moje urojenia .Czy teraz to już nie ma znaczenia co pomyślą o nas za granicą że wystawiamy sobie opinię prostaków i chamów którzy swoich waśni i pieniactwa nie potrafią odłożyć na bardziej stosowny moment. To brak szacunku dla tych którzy zginęli i ich rodzin.
Dla mnie Prezydent Kaczyński dbał o interesy Polski był konkretny i czytelny i nie tak bezpłciowych w sensie postaw jak premier Tusk czy Marszałek Komorowski. Czasem się zastanawiam choć to my ich wybraliśmy to czyj interes oni reprezentują UE czy Polski??????

Zablokowany
Prezydent Lech Kaczyński

Witam!
Rok 2012- nazwanie stadionu narodowego im. Lecha Kaczyńskiego.
Rok 2013- beatyfikacja Lecha Kaczyńskiego.
Rok 2014- sprzedaż relikwii Lecha Kaczyńskiego.
Święty Kaczyński módl się za nami.

pzdro gan

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński
Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

Ktoś tutaj pisał, że media wynoszą L. Kaczyńskiego pod niebiosa jakby miał zostać świętym. W dużej mierze robią to z poczucia winy, gdyż wcześniej pisali głownie o wadach Prezydenta i nagle kiedy " obiekt " gniewu, niechęci i agresji zniknął to widzą oni, iż negatywne emocje, uprzedzenia i cały ten bagaż jest w nich, nie w Panu Prezydencie. Nie ma na kogo więc projektować własnej agresywnej postawy. Odejście Lecha Kaczyńskiego stawia przed nimi lustro.

I nagle okazuje się że mimo iż niema człowieka, to cała ta niechęć nie odeszła z Prezydentem do grobu, mało tego, okazuje się że owa niechęć jest w tych, którzy pozostali, nie w tych, którzy odeszli no i, no i głupio trochę. Pisać im więc teraz wypada tę w drugą stronę, a wręcz nawet poafirmować tego, kogo dewaluowali przez całe lata, ulżą przynajmniej sobie, będą mogli spokojniej spać .Dobrze że chociaż na tyle ich stać. Szanuję to, iż niektórzy dziennikarze się do tego faktu przyznają publicznie i uważam, że to jest gest pokory. Cenię szczerość dziennikarską w tym aspekcie.

Oto przykład ;

http://tygodnik.onet.pl/30,0,44496,inteligencka_dusza,artykul.html

Proszę mi wierzyć że był to człowiek który miał gest. Kiedy był jeszcze Prezydentem Warszawy byłem wtedy w sprawach natury zawodowej w Warszawie w ośrodku szkoleniowym. Spotkałem tam Bogdana alkoholika.

Proszę sobie wyobrazić iż nie pił on już kilka lat, w miarę ustatkował swoje życie ale czuł że jego sfera osobista, relacje z żoną, dziećmi, rodziną są mocno zaniedbane. Tak się złożyło że wiele lat w jego dzielnicy nie udzielono mu pomocy terapeutycznej tłumacząc się szczupłym budżetem. Napisał on list do Lecha Kaczyńskiego z prośbą o pomoc, opisał swoją sytuację, zawarł w niej iż odłożył około 2 tysięcy złotych na terapię ale brakuje mu jeszcze około czterech których na obecną chwilę nie jest w stanie zarobić. Po około tygodniu otrzymał odpowiedz, aby przysłał do kancelarii numer konta. Lech Kaczyński z prywatnej kieszeni pokrył koszty terapii. Proszę mi wierzyć, media o tym nie pisały, zresztą Prezydent się z tym nigdy nie obnosił. Był skromny i nie mówił o takich rzeczach, czynach, których jak się później dowiedziałem, było dużo więcej. Do dziennikarzy z czasem dochodziły takie informację ale, jakoś woleli pisać o tej drugiej stronie, dopiero teraz wychodzą te dobre rzeczy w mediach, po śmierci. Ciekawi mnie tylko dlaczego nie za życia ?

milypl
Obrazek użytkownika milypl
Prezydent Lech Kaczyński

Nie interesowałem się polityką i nie mam zamiaru ale mam wielki żal do mediów iż przez cały czas szydzili i wytykali błędy Lecha a nigdy nie pokazywali tej drugiej dobrej strony. Zostałem krótko mówiąc zamanipulowany przez media :(
Przez ten ostatni tydzień tyle ciekawych informacji usłyszałem o prezydencie.

Była taka piosenka kapeli Tilt z refrenem "Nie wierzę politykom" ja bym dopisał również "Nie wierzę dziennikarzom"

Zablokowany
Prezydent Lech Kaczyński

Witam!
I tu Cynamon ja mam odmienne zdanie, to co ostatnio napisałeś jest nadinterpretacją.
Nie ma tu żadnej poczucia winy mediów; szczególnie stacji prywatnych (publiczne może mają jakąś misję), chodzi tutaj o czysty biznes-oglądalność.
Takiego wydarzenia nie było od lat i stacje telewizyjne robią na tym niezły interes.
Nie ma tu żadnych luster,projekcji- czysty biznes w jego klasycznej formie.
Media zachowują resztki kultury iż o zmarłym należy wypowiadać się jedynie dobrze, ale niech tylko ziemia przysypie trumny zmarłych, świat polskich mediów powróci do normalności.
Ten i ów przypomną realia i znowu nie będzie tak różowo.
Okaże się że byli to zwykli ludzie ze swoimi wadami i błędami.
I wtedy okaże się Cynamon- to co brałeś za szczerość dziennikarską, było to tylko część tradycji iż o zmarłym nie wypowiadamy się źle (hipokryzja-nic więcej).
Przykład o którym piszesz Cynamon w żaden sposób nie jest weryfikowalny; nie sądzę aby osobiście prezydent warszawy czytał listy do prezydenta miasta- ma do tego odpowiednich ludzi i tym bardziej nie wierzę w pokrycie na ten cel z prywatnych środków (ma też odpowiedni fundusz).
Nawet gdyby tak było nie równoważy to medialnej odzywki do obywatela warszawy w momencie gdy jako prezydent warszawy próbował regulować sprawę ogrzewania w komunikacji miejskiej (informuję iż mu się to nie udało tak jak poprzednikom).

A propos- Milypl- jeżeli chodzi o prezydenta, media nie przedstawiały tej drugiej dobrej strony, gdyż mogło jej po prostu nie być.

pzdro gan

milypl
Obrazek użytkownika milypl
Prezydent Lech Kaczyński

gan napisał/a:
.. gdyż mogło jej po prostu nie być.
pzdro gan

czyli teraz te wszystkie wspominki i dobre uczynki Prezydenta wyssane są z palca dziennikarza.

Zablokowany
Prezydent Lech Kaczyński

Witam!
Milypl- wszystkie informacje są spod palca dziennikarza i te dobre i te złe; o prezydencie i o zwykłym człowieku.
I tylko od dziennikarza- właściciela stacji telewizyjnej, radiowej czy też internetowej zależy jak to przedstawi nam.
I w tych ramach my- odbiorcy mediów możemy się poruszać.
I w zależności od tego jak nam to przekażą, będziemy to interpretować.

pzdro gan

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

Gan- miło że wierzysz w moja bezgraniczną wyobraźnię ale w tym wypadku jej nie używam. Widziałem przelew z konta Lech Kaczyński, nie było to konto kancelarii, ale konto prywatne.

Tego czy Pan Kaczyński czytał czy nie czytał listu, tego nie wiem na 100 % i na 100 % nie znam źródła funduszu lecz Bogdan wysłał list do Lecha Kaczyńskiego i odpowiedz i pieniądze otrzymał (twierdził iż pieniądze dostał z puli prywatnej), . Nie wiem też na 100% kto podjął decyzję, ale jeżeli ( jak sugerujesz ) nie Lech Kaczyński, a jego współpracownicy, to świadczy tylko o tym, iż otaczał się on ludźmi o wielkim sercu.

Wiesz, z krainy fantazji nie czerpię "faktów" do forum na konkretne tematy, zawsze wpierw sprawdzam informacje które zamieszczam. Chodź kilka osób wręcz tak twierdziło i twierdzi. Że pomawiam ludzi, straszono mnie nawet raz czy dwa sądem, ale skończyło się tym, iż mam skrzynkę pełną wyzwisk pod moim adresem ( pozdrowienia dla was i waszych rodzin ).

Jeżeli będziesz chciał ( już całkiem prywatnie i będzie mnie to trochę kosztowało ) odszukam i dam Ci namiary na Bogdana. Jestem pewien że z przyjemnością rozwieje on twoje wątpliwości.

ps. jeszcze raz wielkie dzięki że doceniasz moją fantazję, motywuje mnie to do dalszego bawienia się w wierszokletę ku uciesze innym. ;)

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

A tutaj proszę, jeszcze inna sytuacja :

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,89917,7765104,Pamietne_lekcje_Lecha_Kaczynskiego.html

;)

Na swój sposób, pomysłowe ;)

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

Swoją drogą zupełnie absurdalne były ataki PO na Pana Prezydenta gdy leciał do Gruzji. Gruzji która broniła swojej wolności i demokracji ( przypominam że Rosja nie zaakceptowała nowego Prezydenta wybranego przez lud w wolnych uczciwych demokratycznych wyborach ). Solidaryzował się z okupowanym krajem który znajdując się w beznadziejnym położeniu potrzebował każdego wsparcia.

Słowa Prezydenta :

Cytat :

"Jesteśmy po to, żeby podjąć walkę. Po raz pierwszy od dłuższego czasu nasi sąsiedzi pokazali twarz, którą znamy od setek lat. Ci sąsiedzi uważają, że narody wokół nich powinny im podlegać. My mówimy nie! "

Prezydent po tym wyjeździe, jak się później okazało, dużo zyskał w oczach społeczeństwa polskiego więc trzeba było mu popsuć wizerunek i poszydzić trochę, jak chociażby Marszałek Komorowski, który mówił że

"jaka wizyta taki zamach, trzeba ślepego snajpera aby nie trafic z 30 metrów "

Swoją drogą w ciekawej sytuacji postawił Pana Komorowskiego Pan Bóg (dla niewierzących : Los ) iż jako pełniący obowiązki po tragicznie zmarłym Prezydencie był zmuszony mówić nad trumną o zasługach Prezydenta.

Ja mam poważne wątpliwości, która z twarzy Marszałka Komorowskiego jest mu bliższa ?

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

I dziwne jest to, że historycy mnie pytają, co dał wyjazd Polskiego Prezydenta do Gruzji.


">http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7755044,Tytul_Narodowego_Bohatera_Gruzji_dla_Lecha_Kaczynskiego.html?skad=rss

http://www.psz.pl/tekst-29856/Lech-Kaczynski-Narodowym-Bohaterem-Gruzji

O to najlepiej zapytać Micheila Saakaszwiliego, co daje wstawiennictwo obcych Prezydentów wobec atakowanego kraju.

Można użyć fantazji ( którą Gan we mnie widzi i docenia ) i wyobrazić sobie że nasz kraj atakuje okupant, Prezydent Saakaszwili ryzykuje życie przylatuje np. do obleganej Warszawy wraz z Prezydentem Litwy, Estonii i Ukrainy oraz Premier Łotwy, występuje publicznie (idzie to na cały świat) i przemawia :

Jesteśmy po to, żeby podjąć walkę. Po raz pierwszy od dłuższego czasu nasi sąsiedzi pokazali twarz, którą znamy od setek lat. Ci sąsiedzi uważają, że narody wokół nich powinny im podlegać. My mówimy nie! "

Więc teraz ja mógłbym zapytać np. jakiegoś historyka

Po co nam te wsparcie ? Co by nam to dało ? ;)

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

Jeszcze jedna sprawa do Gana !

Jeżeli widzisz tylko tych dziennikarzy, to widzisz jedynie jeden koniec kija. Mam znajomego, który pracuje w gazecie. Duża część gazet jest upolityczniona. Od wewnątrz wygląda to tak, że pewne informacje się w niej nie mogą pojawić, a pewne muszą. I o tym nie decyduje dziennikarz ale redaktor naczelny, szef, wydawca. Często podaje się nieprawdziwe informacje i od razu szykuje się pewną pule pieniędzy gdyż redaktor wie, że sprawa jest przegrana, gdyż nie ma faktów potwierdzających informacje, które mają być upublicznione w gazecie.

Tymczasem dziennikarz, jest tylko narzędziem, pionkiem w rękach szefa i ma pisać to co tamten mu każe.

To nie dla wielu dziennikarzy, ale dla wielu redaktorów sprawa śmierci "Kaczora" zrobiła się niewygodna. Nagle niema człowieka i czytelnicy zaczynają coś czuć, że chyba Prezydent miał nie tylko ciemną stronę. Więc wydawcy, z troski o własny tyłek, każą swoim pracownikom trochę teraz wyprostować, wręcz zaafirmować obraz nieżyjącego Prezydenta, teraz już można, jego wartości pośmiertnie im nie mogą zagrozić. Trochę zobiektywizują samych siebie a i nie spadnie sprzedaż.

Co do dziennikarzy ? Znam się trochę na ludziach. Widziałem jak kilku z nich płakało i moim zdaniem były to autentyczne łzy. A łzy te wynikały z faktu, że dali się oni najzwyczajniej wkręcić swoim szefom, że bezrefleksyjnie, aby zachować posadę (ja muszę przecież pracować ! ) pisali to, co szef im kazał.

Teraz wielu z nich mówi, przyznaje się publicznie, że mając kontakt z Prezydentem, był to człowiek w porządku. Mówią tak bo teraz można,tak jest politycznie poprawne i dzięki temu dają również upust swoim osobistym emocjom, mogą ulżyć sobie w poczuciu winy. Wiedzą, że kierowani bezdyskusyjnymi wytycznymi swojego szefa najzwyczajniej skrzywdzili Prezydenta i teraz widać to bardzo wyraźnie. Cieszy mnie że są osoby refleksyjne (jak choćby ty milypl ) i potrafią wyciągać wnioski z lekcji.

Dlaczego z Byłego Prezydenta właściwie nie można było robić sobie żartów a po Lechu Kaczyńskim można było jechać i jedzie się jak po chłopcu do bicia ?

http://video.google.com/videoplay?docid=6914399795716206228#

Cejrowski dobrze wie o czym tutaj piszę ( mowa o tym Miedzy 11 a 12 minutą z Panią Manuelą Gredkowska ).Cejrowski dostał taką karę obrażając Pana Kwaśniewskiego że długo do siebie dochodził . Ale jak po Kaczyńskim jechali i jadą do dziś to jakoś można, to nic nikogo nie kosztuje ! ;)

Jakby ktoś o "Kwachu" napisał by tak mocne rzeczy jakie tu padły wobec osoby Lecha Kaczyńskiego reakcja była by natychmiastowa i skończyła by się tym, ze dostał by on wyrok i ciężką grzywnę.

Zdrowo myślącemu człowiekowi nasunie się pytanie, skąd wzięło się przyzwolenie na kpiny z Prezydenta ?

Sąsiad wobec sąsiada nie pozwolił by sobie na mówienie, pisanie ostrych rzeczy z troski o własną ( przepraszam za wulgaryzmy ) d...e ! Najzwyczajniej bałby się o siebie, ale z Prezydenta można i każdy czuje się jakoś bezkrany. Dlaczego ?

Gdyby "Kaczor" z każdą jego publiczną obrazą chodził do sądu to przyczepili by mu łatkę pieniacza oraz stracił by on czas który pozostał do rządzenia krajem. Wtedy to dopiero można było by go zarzucić merytorycznymi argumentami, że choćby na przykład, nie pracuje a zajmuje się obroną swojego wizerunku, zajmuje się nie tym co istotnie dla kraju.

Natomiast kiedy nie latał On po sądach, wtedy można było mu ten wizerunek bezkarnie psuć w mediach i przyczepiać łatkę za łatką. Jak nie kijem, to go pałą. ;)

Zablokowany
Prezydent Lech Kaczyński

Witam!
Cynamon- będę z tobą polemizował.
Jeżeli chodzi o sferę prywatną człowieka czy to nieżyjącego już Lecha Kaczyńskiego czy też wykreowaną przez media osobę joli rutowicz; media mogą zrobić wszystko, przedstawić iż Kaczyński był transwestytą a rutowicz kandyduje na urząd prezydenta. Oczywiście tu przejaskrawiam ale w ekstremalnym przypadku mogło by tak być.
Co do sfery prywatnej moim zdaniem mogą się wypowiadać osoby najbliższe danemu człowiekowi.
I w tej materii czy sam dziennikarz ze swojej woli pisze o sferze prywatnej w taki czy inny sposób czy ma nakazane przez szefa stacji ma to znaczenie na nasz odbiór ale w żadnym stopniu dziennikarz nie poznał sfery prywatnej tego człowieka i w żaden sposób nie czuje się winny jak sugerujesz Cynamon- jest to powtórzę nadinterpretacja.

Poczekajmy kilka miesięcy, powrócimy do normalności i z pewnością ci dziennikarze którzy teraz w chwili żałoby gloryfikują dokonania zmarłych osób potem będą bez skrupułów wytykać błędy.

Co do oceny merytorycznej Kaczyńskiego- nie znając go prywatnie możemy się skupić na ocenie jako prezydent lub wcześniej prezydent warszawy i polityk.

pzdro gan

andyR
Prezydent Lech Kaczyński

Mnie nie bardzo interesuje, jaki był prezydent Kaczyński, czy dobry, czy zły. Są ciekawsze tematy w życiu, niż interesowanie się politykami, którym po prostu nie wierzę.
Ale, czy nie było tak, że Prezydent ze względu na swój charakter i nieczyste pobudki, nie wziął udziału w wyjeździe do Katynia razem z delegacją rządową i wymyślił sobie, że poleci osobno i weźmie ze sobą parlamentarzystów oraz rodziny katyńskie? Czy tak nie było? Jak nie, to wyprowadźcie mnie z błędu. A jak tak było, to czy nie jest tak, że to w wyniku "specyficznego" charakteru Prezydenta ludzie ci polecieli i zginęli? Może nie trzeba odczytywać czarnych skrzynek, żeby się dowiedzieć, czy był rozkaz lądowania we mgle, czy nie, bo to nie był jedyny powód katastrofy. A że mgła była, było już wiadomo podczas startu. Ale czas naglił, zwłaszcza że para prezydencka spóźniła się na lotnisko pół godziny. A tak na marginesie, za dużo jest zamieszania i zwlekania z odczytem czarnych skrzynek, które z założenia są tak skonstruowane, żeby odczyt nie był ani trudny ani długotrwały. A samolot i piloci to jest wojsko, a wojsko ma swoje tajemnice i nie wyjawia takich rzeczy. Co do mediów i ich zachowania, to Gan ma rację, to jest tylko biznes. Chyba nikt rozsądny nie kieruje się tym, co mówią popularne media?
Podsumowując - tak, czy inaczej nie trzeba wcale szukać winnego czy powodów katastrofy - KATASTROFĘ SPOWODOWAŁA POLITYKA. Dlatego uważam, a sprawa katastrofy tylko mnie w tym upewniła, że nie warto interesować się i emocjonować polityką, a już na pewno nie wolno wierzyć politykom. Szkoda tylko, że nawet na tak małym podwórku jak nasze miasto, tyle jest polityki w życiu codziennym, oraz na tym forum również. Polityka jest, była i będzie BEE.

askapar
Prezydent Lech Kaczyński

Cynamon proponuję odpocząć troszke od internetu.

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

Askpar - wybacz ale nie skorzystam.

Po prostu nie mogę nie reagować i reagował będę jeżeli ktoś będzie stawiał bezpodstawne zarzuty wobec głowy państwa. Cieszy mnie, że wycofałaś się z tych słów które oględne mówiąc były nie na miejscu. Sama się zastanów czy nie mam racji. Chciałaś napisać niesprawdzone informacje o PUP ale się wycofałaś gdyż jak stwierdziłaś, nie chcesz się narażać, z troski o siebie. Na zarzut wobec Prezydenta opory się nie pojawiły, dlaczego ?

Niestety jest tak jak mówię. Wobec sąsiada nie pozwolimy sobie na mówienie niesprawdzonych informacji z lęku o siebie ale wobec prezydenta można. Jest na to jakieś ogólne przyzwolenie którego ja zwyczajnie nie akceptuje. I nie za bardzo mnie zajmuje czy ktoś zrozumie moja postawę czy nie.

Jestem przekonany, że rzucanie polityków do jednego wora jest uproszczeniem wynikającym z umysłowego lenistwa. Innymi sferami można się nie interesować ale nie polityką. Dlatego mamy później przy urnach wyborców przy kartach do głosowań kierujących się śmiesznymi motywami a później narzekających że jest źle w kraju.

W polityce jak wszędzie, są osoby kierujące się własnym interesem oraz takie które kierują się interesem kraju. Uważam że takie osoby jak chociażby Pan Gowin, Borusewicz, Pan Romaszewski, czy Lech Kaczyński kierowali i kierują się interesem kraju. Można to wyczytać (nad zasłoną medialnej manipulacji ) po watrościach jakie wyznają oraz decyzjach które są z nimi spójne. Współczuję ludziom którzy nie zadają sobie tego trudu rozumienia.

opioom
Obrazek użytkownika opioom
Prezydent Lech Kaczyński

Uważam że takie osoby jak chociażby Pan Gowin, Borusewicz, Pan Romaszewski, czy Lech Kaczyński kierowali i kierują się interesem kraju. Można to wyczytać (nad zasłoną medialnej manipulacji ) po watrościach jakie wyznają oraz decyzjach które są z nimi spójne. Współczuję ludziom którzy nie zadają sobie tego trudu rozumienia.

Cynamon, co rozumiesz pod pojęciem interes kraju? Rozdawnictwo na lewo i prawo publicznych pieniędzy? Przywileje dla kolejnych grup społecznych, renty dla wszystkich i wcześniejsze emerytury??? Kłótnie z sąsiadami Polski? To są właśnie główne osiągnięcia PiS i poparte przez byłego prezydenta...
To jest dla Ciebie, dbałość o dobro kraju i obywateli? A zadałeś sobie kiedykolwiek pytanie KTO za to wszystko ZAPŁACI?! Zapłaci społeczeństwo coraz większymi obciążeniami fiskalnymi lub coraz większą inflacją. A pamiętasz ustawę uchwaloną przez PiS i podpisaną przez prezydenta o lokalach umożliwiając wykup za złotówkę (swoją drogą niezgodną z konstytucją co przyznał trybunał)? Dlaczego ja płacę za moje mieszkanie 300 tyś, a Heniek spod 6, zapłacił 2 tyś zł.??? To jest dbałość o Państwo i obywateli?! Gówno prawda! A pamiętasz historię o politycznych naciskach na członków rady Funduszu, żeby przyznali dotację dla Lux Veritatis, fundacji Rydzyka, i pośpiech, w jakim odchodząca rada, zdominowana przez ludzi byłego ministra środowiska Jana Szyszko (PiS), podjęła tę decyzję? Tuż przed głosowaniem w sprawie przyznania dotacji Szyszko odwołał z rady NFOŚ Adama Wasiaka, który był przeciwko przyznaniu dodatkowych pieniędzy dla organizacji o. Rydzyka. Chodziło o bagatela 27,5 mln złotych z publicznych pieniędzy!!!
Cynamon może i o historii coś tam wiesz ale o ekonomii nie wiesz NIC! I tacy są właśnie wyborcy PiS, a dzisiaj krzewiciele wielkiego patrioty i sługi narodu Śp. L. Kaczyńskiego.

Nie wiem kto wykazuje się w takim razie większym lenistwem umysłowym. Moim zdaniem to jednak Ty. Nie myślisz, nie analizujesz pustych obietnic, jak PiS obieca to na pewno da. To są super ludzie, dbają o obywateli, o kraj, a jaki jest tego koszt to się już nie zastanawiasz! Przypominam, że były prezydent był prezydentem partii swojego brata, a nie narodu Polskiego, bo pierwsze ślubowanie złożył bratu, a nie Państwu Polskiemu (Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania!!!)
Pomyśl człowieku, albo jak ci radzi askapar, odpocznij od klawiatury.....

Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

Wiesz, widziałem jak "Kaczorów" gdy walczyli o wolną Polskę bito pałkami, mój znajmy oglądając to bał się że ich pozabijają. Słyszałem jak Pan Niesiołowski opowiadał że kiedy siedział w więzieniu opowiadał że słyszał jakieś stuknięcia a kiedy odwrócił się w stronę krat ujrzał jak SB-k ciągną Pana Romaszewskiego po schodach za nogi a głowa uderzała mu raz po raz o stopnie. Widziałem jeszcze wiele wiele rzeczy których nie zobaczysz na YouTube ani też nie pokażą ich media.Zapewniam też że wychodzenie na strajki i demonstracje przeciw władzy to nie był pomysł spin doctorów ani specjalistów od piaru.Mało też było z tego osobistych korzyści (raczej straty, prześladowanie i małe szanse na zwycięstwo )

Jeżeli nie rozumiesz autoironii (Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania!!!) to twoja sprawa.

Opioom, a kto Ci powiedział że głosowałem na PIS ? To że głosowałem na Prezydenta Kaczyńskiego wcale nie znaczy że głosowałem na pis. ;)

I w ogóle co to za dziwny zwyczaj aby mi radzić co mam robić ? Pozwólcie że ja o tym będę decydował. Jak nie podoba się wam to co piszę, nie czytajcie.

xander
Prezydent Lech Kaczyński
sobek
Prezydent Lech Kaczyński

Pis... bleeeeee, zły PiS, oszołomy, głupki, piana na ustach, Rydzyk, co tam jeszcze..?? kartofle... kurduple, ciemnogród, ... jeszcze coś dodajcie... mohery.... pewnie coś ominąłem.. możecie doPiSać...
TYLKO... od kilku lat rządzi PO ... cudu nie ma... realnie spada stopa życiowa, rośnie bezrobocie, korupcja, politycy spotykają się na cmentarzach, stacjach benzynowych, aby służby mogły wejść na przeszukanie trzeba powiadamiać wystarczająco wcześnie /tak żeby można było umyć podłogę/ drogi są takie jakie były, pielęgniarki dalej krzyczą pod siedzibą premiera /tym razem nie dostają herbaty/. Rośnie deficyt finansów publicznych, jedna opcja polityczna zawłaszcza i obsadza swoimi ludźmi wszelkie instytucje. Kluczowe decyzje są podejmowane, lub zaniechane na podstawie słupków sondaży popularności. Ale co tam.... jest fajnie i oby tylko PiS nie wrócił do władzy... Twórzmy mit zniszczonych laptopów, nielegalnych posłuchów, nacisków, których nie było, tworzenia teczek z hakami /Giertych pomoże/ :). Trzeba ile się da, ciągnąć ten mit złego PiSu, a może "głupi" lud to kupi. Widzę, że ci najbardziej "krzykliwi" tutaj doskonale się wpisują w tę propagandę, natomiast ci, którzy być może podzielają moje zdanie wolą się nie narażać tym POprawnie myślącym.

Cynamonek na próżno twoje próby edukowania i uświadamiania, ale próbuj chłopie, próbuj.....

Dobrze, że przynajmniej guru wie... ile kosztują "kurczaki, ziemniaki,kurczaki, ziemniaki, kurczaki, ziemniaki, kurczaki, ziemniaki, kurczaki, ziemniaki"

http://www.youtube.com/watch?v=xx3K2m7rhEQ&feature=related

opioom
Obrazek użytkownika opioom
Prezydent Lech Kaczyński

....chyba się komuś leki skończyły.... ;)

Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

sobek
Prezydent Lech Kaczyński

opioom napisał/a:
....chyba się komuś leki skończyły.... ;)

to do mnie?
kolejne potwierdzenie moich słów.
no comments

opioom
Obrazek użytkownika opioom
Prezydent Lech Kaczyński

Twórzmy mit zniszczonych laptopów, nielegalnych posłuchów, nacisków, których nie było, tworzenia teczek z hakami /Giertych pomoże/

Sobek, PiS miało swoje 5 minut władzy i co zrobili? Nie wiem jak zaślepionym trzeba być w wodza Jarka aby tego nie widzieć. Haki mówisz? Nie było? Hmm... a kto posługiwał się przed wyborami i straszył Polaków dziadkiem z Wehrmachtu? Kto publicznie mówił o hakach na Sikorskiego. No przestańcie mówić że nic nie było.... A jeżeli mowa o Giertychu to przypomnę tym mającym krótką pamięć, że to Jaruś zawarł z nim spółkę w rządzie i innym niesamowicie kompetentnym posłem Lepperem. Nacisków nie było? Podałem wyżej przykład dotacji dla Rydzyka, podać kolejne związane z np. propagandową pisowską Telewizją Polską? O powiązaniach Ziobry i dyrektor "Pati Koti"? Oj krótka wasza pamięć, krótka.....

A teraz o liczbach. Rozumiem, że jak będzie Jarek to będziemy tu mieli dobrobyt wszechobecny. Świetnie. Tylko pewnie nie słyszałeś o czymś takim jak cykl koniunkturalny? Po co, przecież to że gospodarka zwalnia, rośnie bezrobocie, spada podaż to wina PO. Po co więc się zastanawiać nad takim bzdurami jak jakieś cykle koniunkturalne. Ale jak będzie się gospodarka wspinała na wyżyny, spadało bezrobocie itp., to z pewnością dlatego że Jarek tym wszystkim zarządza i ma takich specjalistów jak Śp. Skrzypek z NBP (jak został prezesem NBP to nie potrafił powiedzieć ile wynoszą rezerwy walutowe Polski)

Jedne jest pewne, podzielono Polskę jak nigdy dotąd na dwa obozy. I ten podział nie PO zapoczątkowało. To Ci którzy wyzywali obywateli od zomowców pod stocznią i Ci którzy postanowili utrzymać się u koryta za sprawą głosów wszystkich uciśnionych w kapitalistycznym świecie. Emerytów, rencistów, moherowych beretów, kompanii Rydzyka. To mają być Ci którzy będą budować przyszłą Polskę?? Jak się nic nie potrafi to trzeba robić co się da, aby u korytka być jak najdłużej, a Polskę to mają tak samo w d... jak pozostała część siedzących w ławach poselskich...

Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

opioom napisał;

"....chyba się komuś leki skończyły...."

Takie "wycieczki" uważam za chamskie.

A propos tego że bracia Kaczyńscy nie mają poczucia humoru i dystansu do siebie.

http://www.youtube.com/watch?v=vGZa-uTv4KQ&feature=related

TUSKOTRONIC powalił mnie na kolana :p

syn
Obrazek użytkownika syn
Prezydent Lech Kaczyński

Ciesze sie ze wkoncu wieksze grono widzi bezsens jaki panuje w wypowiedziach Cynamona popieram wszystkich.:)Bo nie tak dawno Cynamon i Yaho uwazali sie za prawdomówny i tylko oni mówia prawde nikt inny bo nawet Burmistrz chociaz jest w Pis wedłuk nich nie mówi prawdy.Dlatego j/w zalecam powrót do leków:)

Zablokowany
Prezydent Lech Kaczyński

Witam!
Cynamon- fragment komisji śledczej który przytaczasz ja odczytuję zupełnie inaczej.
Jest to nieświadome lub świadome naigrywanie się stefaniuka z prac komisji, przedstawienie jej komizmu i dramatycznej niemocy prawnej jej wyników; a wplątany w to kaczyński jest bierną postacią medialnego spektaklu.
pzdro gan

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

Kwestia spojrzenia Gan - ja odbieram to zupełnie inaczej - ( śledziłem pracę komisji jakiś czas) i jest to moim zdaniem potrzeba rozładowania niepotrzebnych napięć, które utrudniają śledztwo i zadawanie pytań, ale oczywiście szanuję twoją interpretację.

Gan - jeżeli mogę wiedzieć, na kogo głosowałeś w wyborach prezydenckich i dlaczego ?

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

http://www.youtube.com/watch?v=kcQqOXfCTUQ&NR=1

O to czym skutkuje nierozliczenie starego systemu za którego rozliczeniem byli Panowie Kaczyńscy. Proponuję obejrzeć "Nocną zmianę". Na tym filmie dokumentalnym wyraźnie widać kto był za a kto był przeciw...

Zablokowany
Prezydent Lech Kaczyński

Witam!
Nie głosowałem w wyborach prezydenckich (nie mogłem) ale symapatyzowałem z borowskim.
pzdro gan

Zablokowany
Prezydent Lech Kaczyński

Witam!
Już raz Kaczyński próbował wpłynąć na decyzję pilota.

http://wiadomosci.onet.pl/2160380,11,nie_czekal_na_wyjasnienia_szczegoly...

czy i tym razem mogło być podobnie?

pzdro gan

arkus
Prezydent Lech Kaczyński

;)

syn napisał/a:
Ciesze sie ze wkoncu wieksze grono widzi bezsens jaki panuje w wypowiedziach Cynamona popieram wszystkich.:)Bo nie tak dawno Cynamon i Yaho uwazali sie za prawdomówny i tylko oni mówia prawde nikt inny bo nawet Burmistrz chociaz jest w Pis wedłuk nich nie mówi prawdy.Dlatego j/w zalecam powrót do leków:)

A ja zalecam zdrową dietę i zdrowy tryb życia.:)
http://atrapa.net/chains/paulo-ubiratan.htm

A najważniejsze, byś zawsze był wierny
Samemu sobie i - co za tym idzie
Jak noc za dniem - byś innym też nie kłamał.

W.Szekspir,"Hamlet", Akt I, sc. III

opioom
Obrazek użytkownika opioom
Prezydent Lech Kaczyński

To odnośnie jeszcze pewnego "redaktora" z TVP (to dla tych, którzy widzą manipulację wszystkich mediów, a nie widzą tej największej w TVP:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7817499,_Solidarni_2010___Przeciw_Rosjanom__Platformie_i__GW_.html

Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

Zablokowany
Prezydent Lech Kaczyński

Witam!
janek pospieszalski- największy manipulator kraju i jeszcze ma misję do spełnienia bo z tvp.
powinien dostać ten tytuł.

pzdro gan

Pan z cynamonu
Prezydent Lech Kaczyński

Opioom.Mam do Ciebie pytanie (jeżeli można ?)

Na kogo będziesz głosował w wyborach prezydenckich i dlaczego ?